Урок №
Клас: 11
Тема: Харчування.
Підтема: Здорова їжа. Типи закладів харчування.
Мета: освітня:
-ознайомити учнів з типами закладів харчування;
-практикувати у вживанні та утворенні умовних речень;
- вчити використовувати ЛО минулих уроків в мовленні;
розвивальна:
- розвивати навички читання, аудіювання, письма та усного мовлення;
виховна:
- виховувати інтерес до вивчення англійської мови;
- виховувати здоровий спосіб життя;
- виховувати культуру поведінки в громадських місцях.
Тип уроку: комбінований.
Форми і методи: «Кроссенс», «Т-таблиця», таблиця INSERT, робота в групах, робота в парах.
Обладнання: ІКТ, мультимедійна презентація, роздатковий матеріал.
Перебіг уроку
І. Введення в іншомовну атмосферу:
1.Організаційний момент. Бесіда з класом.
2. Повідомлення теми і мети. Мотивація. Робота в групах. ( «Кроссенс», Слайд №1, №2, №3).
ІІ. Основна частина уроку:
1) Перевірка домашнього завдання. Обговорення мультимедійних презентацій на тему «Healthy Food», підготовлених учнями.
2) Розвиток навичок аудіювання:
- складання пазлу «Healthy and Unhealthy Food» за допомогою програми Learning Apps в режимі Інтернет;
- перегляд відео на тему «Fast Food»;
- заповнення Т-таблиці ( «За» чи «Проти» фаст фудів).
3) Розвиток навичок читання:
- бесіда з учнями: What types of restaurants do you know?;
- читання тексту «Types of Restaurants»;
- робота в групах ( заповнення таблиці INSERT-Я це знав, Я цього не знав, Це було цікавим для мене);
4) Розвиток граматичних навичок та навичок письма:
- повторення структур утворення умовних речень 3 типів ( Слайд №4);
- виконання граматичних завдань (диференціація);
- самоперевірка ( Слайд № 5);
5) Розвиток навичок говоріння:
- робота в парах ( учні отримують меню страв з цінами і цікавляться один у одного що б він замовив, маючи лише 5, 10 або 15 доларів).
ІІІ. Заключна частина уроку:
1. Підведення підсумків уроку.
2. Домашнє завдання ( Слайд №6):
-виконати вправу 1, сторінка 129;
- виготовити буклет на тему: « Меню мого власного ресторану».
3. Оцінювання.