1 клас 12.09
Тема: Види привітань. Вивчення нової лексики. Формування навичок усного висловлювання. Робота з малюнками.
Тип уроку: комбінований.
Мета: застосовувати вміння учнів вітатися іноземною мовою; вчити учнів представляти себе англійською мовою; повторення вивченої лексики; лічба до 3.
Розвивати фонематичний слух, мовну здогадку, вчити спілкуватися учнів іноземною мовою у межах вивченого матеріалу.
Виховувати позитивне ставлення до іноземної мови, уважність, організованість та активність.
Обладнання: лялька
Хід уроку
І. Організаційна частина
1. Greeting:
The teacher says “Good morning” and asks pupils to stand in a circle. The teacher is holding a toy. She says “Good morning, Kate, and passes it to the next pupil. The pupil responds, adding the name of a friend next to him.
Учитель каже «Доброго ранку» і просить учнів стати в коло. Учитель тримає іграшку. Вона каже: «Доброго ранку, Кейт, і передає це наступному учневі. Учень відповідає, додаючи ім’я друга поруч із собою.
2. Listening.
The pupils watch “Hello” song https://youtu.be/aeQlnlMpizI (English with Matt).
Children repeat the moves after Matt.
Учні дивляться пісню «Hello» https://youtu.be/aeQlnlMpizI (англійською з Меттом).
Діти повторюють рухи за Матем.
II. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
Діти сідають у коло. Частина учнів має встати кожного разу, коли чує слово «Доброго ранку», решта — коли чує слово «Привіт». (Вперше вчитель демонструє дію).
One of the pupils says “Good morning”, «Good afternoon», «Good evening», «Good night» but in a different voice. The pupil must respond “Good morning”, «Good afternoon», «Good evening», «Good night» adding the name of the friend. If he guessed the name of the friend correctly he can choose the next player, if not- the person who changed the voice has the right to guess the classmate by the voice.
Учень стоїть посеред класу із заплющеними очима. Решта учнів стають півколом.
Один з учнів каже «слова вітання», але іншим голосом. Учень повинен відповісти «слова вітання», додавши ім'я друга. Якщо він правильно вгадав ім'я друга, то може вибрати наступного гравця, якщо ні - той, хто змінив голос, має право вгадати однокласника за голосом.
ІІІ. Повідомлення теми та мети уроку.
Мотивація діяльності.
Teacher: Сьогодні в нас урок, коли ми продовжуємо Знайомитися. Я пропоную вам продовжити нашу подорож англійською мовою. Сьогодні ми повторимо Вітання англійською, пограємо в парах, попрацюємо в зошитах.
Let’s go!
Актуалізація опорних знань учнів.
Exercise 4, page 9
Словникова робота. Введення нових лексичних одиниць.
Teacher: Кожен з вас бачить слова на екрані. Давайте прочитаємо ці слова разом англійською мовою.
“Good morning”, «Good afternoon», «Good evening», «Good night»
ІV. Основна частина уроку
1. Work with Pupils’ Book. Listen and repeat. (ex.1, p.10)
Present new words: “Good morning”, «Good afternoon», «Good evening», «Good night»
Listen, Repeat.
Pupils listen and look the first time, and listen and repeat the second time.
Презентація нових слів.Учні слухають і дивляться перший раз, а другий слухають і повторюють.
U1L3E1
Фізкультхвилинка. Go banana- song (відео супровід)
Познайомитися з фруктами та кольорами з зарядки.
2. Work with Pupils’ Book. Listen and sing. (ex.2, p.10)
Present new words: “Good morning”, «Good afternoon», «Good evening», «Good night»
Listen, Repeat.
Pupils listen and look the first time, and listen and repeat the second time.
Презентація нових слів.Учні слухають і дивляться перший раз, а другий слухають і повторюють.
U1L3E2
3. Work with Pupils’ Book. Listen and sing. (ex.3, p.11)
Present new words: “Good morning”, «Good afternoon», «Good evening», «Good night»
Listen, Repeat.
Pupils listen and look the first time, and listen and repeat the second time.
Презентація нових слів.Учні слухають і дивляться перший раз, а другий слухають і повторюють.
U1L3E3
V. Закріплення набутих знань і вмінь
Work in Activity Book.
Парна робота
Ex. 1, P.4
Colour, Say.
Ex. 2, P.4
Find, Say.
VІ. Підсумок.
Teacher: And now we have match and say. Let’s remember how we can say Привіт, Бувай.
Рефлексія.
Прийом рефлексії «Наплічник»
Принцип: Учні передають один одному умовний «наплічник». Той, хто тримає його в руках, має озвучити свої досягнення .Якщо не вдається одразу зібратися з думками, учень може сказати фразу «Пропускаю хід» та передати слово наступному школяреві.
Сьогодні я дізнався…
Я запам'ятав..
Мені було цікаво…
Я навчився…
Мені було важко опрацьовувати...
Щодня о 9:00 ми вшановуємо пам’ять українців, загиблих від рук російських окупантів, загальнонаціональною хвилиною мовчання. Ми пам’ятаємо наших воїнів та мирних мешканців.