2 лютого о 18:00Вебінар: Самооцінювання управлінських та освітніх процесів: нормативні орієнтири та особливості проведення

Види рухової активності. Вплив рухової активності на фізичний, психологічний і соціальний добробут людини.

Про матеріал
Презентація на урок по темі: "Види рухової активності. Вплив рухової активності на фізичний, психологічний і соціальний добробут людини."
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Види рухової активності. Вплив рухової активності на фізичний, психологічний і соціальний добробут людини.

Номер слайду 2

Номер слайду 3

Номер слайду 4

Типи вправаеробніанаеробні

Номер слайду 5

Номер слайду 6

Обов’язково слід проконсультуватися з лікарем, тренером або вчителем фізичної культури, щоб попередити негативний вплив деяких видів спорту і фізичних вправ на здоров’я. 

Номер слайду 7

Щоб системно розвивати фізичні якості, варто скласти індивідуальну програму занять. Поєднавши різні фізичні вправи та врахувавши індивідуальні здібності і стать, ви досягнете гарних результатів.

Номер слайду 8

Низька рухова активність. Через низьку рухову активність людина поступово втрачає життєві сили, реагує на зміни в навколишньому середовищі. Можуть виникати хвороби хребта, порушення роботи серця. Людина швидко втомлюється, у неї з’являється прискорене серцебиття. Раніше такі хвороби були притаманні переважно літнім людям. Тепер досить часто на серцево-судинні хвороби хворіють уже у шкільному віці. Щоб убезпечитися, потрібно активно рухатися.

Номер слайду 9

Рухова активність поліпшує насамперед фізичну форму. Проте оскільки здоров’я цілісне, то фізична активність позитивно впливає також і на інші складові здоров’я.

Номер слайду 10

Отже, фізична активність сприяє гармонійному розвитку людини та зміцненню здоров’я. Активна здорова людина завжди бадьора й життєрадісна.

Номер слайду 11

Робота з підручником Проаналізуйте схему «Види рухової активності» на с. 26. Розгляньте фотоілюстрації. Назвіть і схарактеризуйте кожен вид рухової активності. Чим різняться аеробні й анаеробні вправи? За малюнками назвіть фізичні вправи і види спорту кожного типу вправ. Скористайтеся схемою «Типи вправ» на с. 27.

Номер слайду 12

Ситуаційні завдання. Розгляньте фотоілюстрації. Хто чинить правильно, а хто — ні? Що порадите тим, хто, на вашу думку, поводиться неправильно?

Середня оцінка розробки
Структурованість
4.0
Оригінальність викладу
4.5
Відповідність темі
5.0
Загальна:
4.5
Всього відгуків: 2
Оцінки та відгуки
 1. Трусій Ірина
  Дякую, презентація змістовна і відповідає викладеному матеріалу у підручнику..
  Загальна:
  4.3
  Структурованість
  4.0
  Оригінальність викладу
  4.0
  Відповідність темі
  5.0
 2. Олійник Лариса Миколаївна
  Загальна:
  4.7
  Структурованість
  4.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
pptx
Додано
30 вересня 2019
Переглядів
5383
Оцінка розробки
4.5 (2 відгука)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку