Відкритий урок на тему "Types of food"

Про матеріал
Корисна\некорисна їжа, робота в парах, розігрування діалогу, створення проєкту в групах, закріплення злічувані\незлічувані іменники
Перегляд файлу

План-конспект уроку з англійської мови у 7-А класі

Дата:

Тема: Харчування

Підтема: Види їжі / Types of food

Мета:

  • Навчальна: повторити й активізувати лексику теми; удосконалювати навички читання та аудіювання; навчати висловлювату власну думку з даної теми; закріпити граматичний матеріал, використовуючи питальні слова how many/how much.
  • Розвивальна: розвивати комунікативні вміння та навички; мовну здогадку; уяву, увагу, пам’ять, логічне мислення, уміння аналізувати та узагальнювати іншомовний матеріал.
  • Виховна: виховувати дбайливе ставлення до їжі як до складової свого здоров'я, прищеплювати усвідомлення важливості правильного харчування для здоров`я; сприяти розвитку емоційної сфери особистості учнів; виховувати прагнення до вдосконалення мовної культури; виховувати вміння працювати в парах, групі.

 

Тип уроку: комбінований.

Обладнання: підручник “Enterprise”, картки для індивідуальної роботи, наочність, презентація за темою, матеріали для проектної роботи.

Час: 45 хв.

 

Хід уроку / Procedure

I Introduction / Організаційна частина уроку

 

  1.           Greeting / Привітання

- Good morning, pupils!

- How are you today?

- Who is absent today?

  1.           Повідомлення теми та мети уроку

- Today we continue speaking about food.

  1.           Lead-in / Введення в іншомовну атмосферу. Мовна розминка

- Look at the board and read a well-known English proverb: “Breakfast eat yourself, dinner share with a friend and supper give the enemy”. Do you agree with this statement? How do you understand it?  Do you eat breakfast? What do you eat?

(Учні читають прислів’я та висловлюють свою думку).

  1.           Warm up / Введення в іншомовну атмосферу

- You’ve got different types of food. Choose one you like and one you don’t like.

(Учні розповідають, яка їжа їм подобається, а яка ні).

  1.           Check on homework / Перевірка домашнього завдання

- Your homework for today was to write WB exercises.

 

II. Main part / Основна частина уроку

 

2.1. Group work / Робота в групах

- What other types of food do you know? What kind of food is pizza, Coke or sandwich? – It’s unhealthy. So, there’s healthy / unhealthy food. Come to me, please, and take a card. Find your team. (Учні діляться на команди).

- First task is, to write as many “healthy / unhealthy food” words as you know. (Учні пишуть слова, які відносяться до корисної / некорисної їжі).

- What adjectives you can use to describe food. Give only five. (Учні описують їжу за допомогою прикметників).

- There’re lots of ways of cooking food. We can boil, fry or stew it. Come to the board, guess the verbs and write them as fast as you can. (Учні пишуть дієслова на дошці).

 

2.2. Reading / Читання

   Pre-reading activity: Where do people usually eat? When do people eat? (Учні відповідають на запитання).

   While-reading activity: Read some information about an Italian restaurant. Your task is to fill in the missing words. (Учні читають текст та вставляють пропущені слова).

   After-reading activity: What is the name of the restaurant? What time does the restaurant open and close? What dishes can you have there? What are the prices? (Учні відповідають на запитання до тексту).

 

2.3. Conversation practice. Work in pairs. Говоріння / Робота в парах

- Come to me and split into pairs. Imagine that you’re at the restaurant. Listen to the dialogue and act out similar dialogues. (Учні в парах розігрують діалоги).

 

2.4. Listening / Аудіювання

   Pre-listening activity: - Julie is going to have dinner and she needs to buy some products.

   While-listening activity: - First, look at the shopping list. Read it and your task is to listen and put a tick the things Julie needs to buy and cross out the things she doesn’t need. (Учні слухають діалог та відзначають у списку продуктів, що потрібно купити).

   After-listening activity: - Remind the rule what question words do we use with countable / uncountable nouns? Use these constructions; ask each other, one-by-one, what does Julie need to buy? (Учні ставлять питання один одному).

2.5. Project work. Speaking / Проектна робота. Розвиток навичок говоріння.

- It’s time to do a project. What products do we need to eat every day to stay healthy? One team works with a healthy food pyramid and the other team – what’s on your plate? (Учні виконують проекти, які продукти потрібно вживати кожний день, щоб бути здоровим).

 

ІІІ. Summarizing / Заключна частина уроку

3.1. Feedback / Підведення підсумків уроку

- Did you like the lesson? What did you like? What did you learn? Read and answer the questions. (Учні відповідають на запитання)

3.2. Assessment / Оцінювання учнів

3.3. Homework / Домашнє завдання

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C:\Users\Леново\Documents\image-0-02-05-2b24b2b4841921e344598f7f24b4be5b5959bda9c91c5fff8765fd48d0f33ad9-V.jpg  C:\Users\Леново\Documents\image-0-02-05-ce48f20882f160baa822a6367f1a0478c2ef227a45dbed0d60ab575028410319-V.jpg

C:\Users\Леново\Documents\image-0-02-05-e71ccc6e5616c92aa9a1c87e6c5f5bd475d3b79bd621545954f1f7b117f7f68d-V.jpg  C:\Users\Леново\Documents\image-0-02-05-70988ad1a7cdfb5749503850a2c357669c9b697686e8a14ef125031b69b9ae0e-V.jpg

C:\Users\Леново\Documents\IMG_20171204_143030_HDR.jpg

docx
Додано
6 грудня 2022
Переглядів
388
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку