Урок-подорож “Волинь - край, де варто жити” Люби і знай свій рідний край і батькову стежину. Шануй і дбай про рідний край І нашу Україну Мета: систематизувати та узагальнити знання учнів про одночлен, його властивості, множення та піднесення до степенів одночленів; вдосконалити вміння та навички щодо застосування зазначених теоретичних відомостей для спрощення виразів та виконання обчислень. Розвивати:логічне мислення; кмітливість; увагу; пам’ять; інтерес до вивчення математики; усне та письмове математичне мовлення; удосконалювати обчислювальні навички. Виховувати доброзичливість, активність, дисциплінованість, культуру математичних записів; вміння раціонального використання часу.
Придбання білету: 1.Що називається степенем? Як інакше називають 2 і 3 степені числа? 2.Сформулюйте властивість, яку треба застосувати,щоб спростити вираз bІ∙bі ? 3.Яку властивість треба застосувати, щоб спростити вираз bІ:bі ? 4.Яку властивість треба застосувати, щоб спростити вираз ( bІ) і ? 5.Що називається одночленом?
У Колодяжному Ковельського району Волинської області засновано в 1949 музей - садибу, в якій Леся Українка прожила дитячі й юнацькі роки.У 1991 р. експозицію оновлено. В експозиції представлено меморіальні речі Лесі Українки та її родини, прижиттєві видання творів поетеси та її матері — Олени Пчілки , фотографії, речі побуту та етнографії Волині , відтворені фрагменти робочого кабінету і сільської хати.
Замок Любарта, або Луцький замок — верхній замок Луцька , один із двох (частково) збережених замків, пам'ятка архітектури та історії національного значення . Один з найбільших, найдавніших і найкраще збережених в Україні замків. Головний об'єкт історико-культурного заповідника «Старий Луцьк» , культурний осередок та найстаріша споруда Луцька.Будівництво Верхнього замку розпочалося у 1350-ті роки і в основному було завершене у 1430-ті, хоча деякі елементи (наприклад, висота веж) ще змінювалися протягом наступних століть
Озеро Світязь знаходиться на Волині поблизу міста Шацьк. Воно є найглибшим озером на Україні. За свою неповторну красу воно було вибране одним із семи чудес України. Його вік понад 10 тисяч років. Місцеві жителі говорять, що Світязь має дивовижну силу. Достатньо увійти в його кришталеву воду, щоб відчути, як душа наповнюється світлою радістю, а тіло здоров’ям.
Святогорський Успенський Зимненський ставропігійський монастир на Волині є одним з найвизначніших святинь України. У цій обителі мов закарбувалася історія нашої держави, її душа.Створена трудами хрестителя Русі і державотворця князя Володимира. Як припускають, великий князь заклав монастир у 992-993 рр. у с. Зимне. В Зимненському монастирі проживали перші волинські святі- Стефан(1091-1094) і Амфілохій(1105-1121). Побував у монастирі і Нестор-літописець
М. Берестечко є пам'яткою історії нашої країни. Тут відбувалася знаменита битва під Берестечком, яка тривала з 1648 по 1654 рік в якій полягло безліч воїнів Б. Хмельницького. Георгіївська церква-мавзолей увічнила пам'ять про загиблих, а згодом за цим місцем закріпилася назва «Козацькі могили». Сучасний комплекс заповідника включає дерев'яну Михайлівську церкву, Георгіївська меморіальна церква, на нижньому ярусі цього храму розташований саркофаг з останками, кам'яна стіна і келії монастиря, які були побудовані ще в 1914 році.Сьогодні також на території заповідника розташований Свято-Георгіївський чоловічий монастир УПЦ.
Фізкультхвилинкa Час прийшов для відпочинку, Проведем фізкультхвилинку. Раз! Два! Всі присіли. Потім вгору підлетіли Дружно всі присіли, встали. І руками помахали. Три! Чотири! Нахилились. Зі струмочка гарно вмились. П’ять! Шість! Всі веселі. Крутимось на каруселі А тепер Всі руки в боки. Як зайчата скоки-скоки! Сім! Вісім! В потяг сіли, Ножками затупотіли. Дев’ять! Десять! Відпочили І за парту дружно сіли!
Монастир був заснований в 1642 р., як чоловічий. Засновник монастиря - православний козацький старшина Філон Яловецький. Проте, коли Яловецького отруїла його власна дружина, підкуплена фанатична католичка, монастир був захоплений католиками. В 1795 р. він був повернутий православним, але монастир не був відроджений. Рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви від 3 травня 1996 р. відкритий Свято-Стрітенський Михнівський жіночий монастир. Настоятелькою монастиря призначена ігуменія Серафима (Селеверстова).В монастирі діє Св.-Стрітенська церква - пам’ятка архітектури 1642 р.