Використання інтернет-ресурсів для створення та перевірки завдань

Про матеріал
Матеріал підходить для вчителів з усіх предметних галузей, особливо для вчителів молодших класів.
Перегляд файлу

ЛИСИЧАНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №25

ЛИСИЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

 

 

 

 

 

Методична розробка заходу з використання ІКТ в освітньому процесі

в рамках семінару на тему «професійний розвиток педагогів в умовах становлення НУШ»

 

 

 

 

 

 

 

ВИКОРИСТАННЯ ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСІВ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ТА ПЕРЕВІРКИ ЗАВДАНЬ

 

 

 

 

 

Підготувала:

учитель інформатики

Щербак Т.В.

 

 

 

 

 

 

 

2018 р.


Тема: Використання Інтернет-ресурсів для створення та перевірки завдань

 Цілі: 

1. Залучати педагогів до сучасних методів викладання разом з ІКТ

2. Розвивати навики у використанні Інтернет-сервісів, що допомагають вчителю в професійній діяльності

Обладнання:

  1. Комп’ютери
  2. Проектор

Наочні посібники:

  1. Презентація «Використання Інтернет-ресурсів для створення та перевірки завдань».

 

Хід уроку

I. Організаційний момент.

- розташування гостей за комп’ютерами

- оголошення теми (слайд 1)

II. Пізнавальна частина

  • знайомство гостей з Інтернет-ресурсами для створення та перевірки завдань (слайд 2). Вчитель коротко описує принцип роботи кожного сайту
  • знайомство гостей з Інтернет-ресурсом LeaningApps (слайд 3)
  • перехід на сайт за посиланням на слайді презентації

ІІІ. Практична робота

  1. Запустити браузер Google Chrome (на панелі завдань)
  2. В адресний рядок написати learningapps.org та натиснути клавішу Enter

  1. В правому верхньому кутку обрати українську мову (натиснути на трикутник та в списку обрати значок з зображеням українського флагу)
  2. Нижче натиснути кнопку реєстрація та обрати «Створити новий обліковий запис» у вікні, що з’явилося.
  3. Заповнити всі необхідні поля. Логін придумати такий, якого немає в базі сайту. Натиснути кнопку Створити
  4. Натиснути «Створення вправи»
  5. Оглянути декілька шаблонів, в кожному з яких є приклади
  6. На свій розсуд обрати шаблон та створити завдання з трьох-п’яти запитань
  7.  Завершити редагування та переглянути вправу
  8.  Зберегти вправу та ознайомитися з посиланнями внизу

  1.  Натиснути «Мої класи» та створити клас

  1.  Натиснути кнопку Профілі учнів та переглянути способи додавання учнів

  1. Натиснути на свій профіль та завершити сеанс користувача (вийти з акаунту)

 

IV. Підведення підсумків

  • Огляд переваг Інтернет-сервісів (слайд 4)
  • Корисні посилання (слайд 5)

 

 

 

 

 

 

1

 

docx
Пов’язані теми
Інформатика, Майстер-класи
Додано
10 червня 2020
Переглядів
517
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку