Вироби з гофро картону

Про матеріал
Презентація розроблена для уроку технологій на тему: Вироби із гофро картону. Має в собі таку навчальну мету: Ознайомити з технологією виготовлення виробів з гофрокартону, ознайомити з прийомами виконання елементів різних форм з гофрокартону, навчити виконувати іграшки з гофрокартону.Тему «Технологія виготовлення виробів з гофрокартону» можна використовувати як варіативну частину шкільної програми «Трудове навчання.5 класи»( За рахунок резервного часу).
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Виконала : вчитель трудового навчання Спеціалізованої загальноосвітньої школи №12 м. Хмельницького Пущало О.В,

Номер слайду 2

Учні із захопленням працюють з технікою « Вироби з гофрокартону». Простота і доступність такої роботи дає змогу вивчати цю тему в молодших класах . Тему «Технологія виготовлення виробів з гофрокартону» можна використовувати як варіативну частину шкільної програми «Трудове навчання.5 класи»( За рахунок резервного часу).

Номер слайду 3

Ознайомити з технологією виготовлення виробів з гофрокартону. Ознайомити з прийомами виконання елементів різних форм з гофрокартону. Навчити виконувати іграшки з гофрокартону.

Номер слайду 4

Скільком речам зберіг або продовжив життя незамінний в транспортуванні і при переїздах пакувальний матеріал – гофрокартон. Посуд та іграшки, телевізори та холодильники, багато – багато товарів з магазинів і супермаркетів потрапляють в наш будинок у надійній упаковці, яку ми потім викидаємо, зовсім не замислюючись про те , що перед нами цінний матеріал для художньої творчості. Гофрокартон цікавий матеріал з хитромудрої фактурою, легкий в обробці. Художники і дизайнери часто використовують його у створенні ескізів, макетів, проектів, бутафорії . Раніше, для виготовлення художніх виробів, смужки нарізали з листового гофрованого картону або старих коробок. Тепер же, на ринку товарів для творчості, з’явилися вже готові смужки гофрованого картону, які мають багату палітру кольорів. Смуги гофрованого картону – це дуже зручний матеріал. Працювати з ним легше, ніж з паперовими смужками. Гофрокартон добре гнеться і відмінно тримає задану форму за рахунок власної жорсткості. Вироби з нього виходять надзвичайно ефектними, красивими і яскравими. Особливо виконані в техніці квілінг, яка відрізняється своєю простотою у виконанні. Фігурки з гофрованого картону робляться зі смужок, закручених у роли різної форми. Для цього навіть не потрібні ніякі спеціальні пристосування. Достатньо мати один самий головний інструмент – ваші руки. У результаті з підготовлених деталей збираються об’ємні композиції та фігурки. Вони виходять досить великими через об’ємності матеріалу і його пружність. На їх виконання витрачається не багато часу. І за невеликий проміжок часу можна створити забавні фігурки звіряток, барвисті прикраси для дому, підставки для шкільного приладдя, шкатулки, ялинкові іграшки, декоративні квіти та інші сувеніри.

Номер слайду 5

Номер слайду 6

Номер слайду 7

Номер слайду 8

Номер слайду 9

Номер слайду 10

Номер слайду 11

Номер слайду 12

Номер слайду 13

Номер слайду 14

МАТЕРІАЛИ ІНСТРУМЕНТИ ГОФРОКАРТОН КОЛЬОРОВИЙ; КЛЕЙ ПВА; КОЛЬОРОВИЙ ПАПІР. НОЖИЦІ; ОЛІВЕЦЬ; ЛІНІЙКА; ПЕНЗЛИК.

Номер слайду 15

1..Для тулуба беремо 3 смужки (ширина 1,5см, довжина 54 см). Тулуб зайця має округлу форму, тому будемо робити його з 2 частин.   2.Спочатку беремо 3 смужки і склеюємо їх між собою. Склеєну смужку скручуємо в тугий рол, чим тугіше буде рол тим легше з ним працювати далі. Кінчик останньої смужки приклеюємо до рола. Таких деталей робимо 2.

Номер слайду 16

2.Надаємо ролу об’єму, робимо півсферу, так само – із другим ролом. Отримані фігури з середини добре промащуємо клеєм ПВА і залишаємо до повного висихання клею. Коли дві півкулі готові. Відрізаємо блакитну стрічку довжина якої має бути на 5 мм довша за окружність нашої півкулі. 3.Склеюємо дві півкулі між собою за допомогою клею ПВА. Фіксуємо їх між собою стрічкою того ж кольору.

Номер слайду 17

4.Фіксуємо їх між собою стрічкою того ж кольору. Тулуб готовий. 5.Тепер робимо вуха.На вуха потрібно 4 смужки . Склеюємо 2 смужки. Відраховуємо 23 ребра на смужці картону, і скручуємо як показано на фото. .Виходить ось така деталь. Так само робимо друге вухо.

Номер слайду 18

7.Передні лапки робляться по аналогії з вушками, але для виготовлення лапки потрібна тільки одна блакитна смужка. Відраховуємо 15 ребер і закручуємо. 8.Для ніжок потрібно 2 смужки, Склеюємо смужки між собою. Відраховуємо 6 ребер і закручуємо. Таких деталей робимо 2.

Номер слайду 19

9.Придаємо потрібну форму і промазуємо зсередини клеєм ПВА. Залишаємо до повного висихання клею.

Номер слайду 20

10.Починаємо збирати Кроша. Приклеюємо термоклеєм вуха, лапки- ручки, та ніжки. 11.Для виготовлення носика нам знадобиться рожева смужка шириною 0,5см і довжиною у 10 ребер. Скручуємо рожеву смужку у тугий рол і приклеюємо. Для хвостика потрібно 5 смужок білого кольору шириною 0.5см і довжиною у 10 ребер. Беремо одну білу смужку скручуємо в тугий рол, потім даємо ролу трохи розкрутитися і сплющуємо пальцями з одного боку надаючи ролу форму краплі.

Номер слайду 21

ppt
Пов’язані теми
Технології, Презентації
Інкл
Додано
17 грудня
Переглядів
14
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку