Вітання і прощання. Повторення вивченої лексики. Вивчення нової лексики. Формування навичок усного висловлювання. Лічба до 3. Робота з малюнками.

Про матеріал
Тип уроку: комбінований. Мета: застосовувати вміння учнів вітатися іноземною мовою; вчити учнів представляти себе англійською мовою; повторення вивченої лексики; лічба до 3. Розвивати фонематичний слух, мовну здогадку, вчити спілкуватися учнів іноземною мовою у межах вивченого матеріалу. Виховувати позитивне ставлення до іноземної мови, уважність, організованість та активність.
Перегляд файлу

1 клас  07.09

Тема: Вітання і прощання. Повторення вивченої лексики.

Вивчення нової лексики. Формування навичок усного висловлювання. Лічба до 3. Робота з малюнками.

Тип уроку: комбінований.

Мета: застосовувати вміння учнів вітатися іноземною мовою; вчити учнів представляти себе англійською мовою; повторення вивченої лексики; лічба до 3.

Розвивати фонематичний слух, мовну здогадку, вчити спілкуватися учнів іноземною мовою у межах вивченого матеріалу.

Виховувати позитивне ставлення до іноземної мови, уважність, організованість та активність.

Обладнання:

Хід уроку

І. Організаційний момент

Привітання.

(Діти і вчитель тримаються за руки. Інтерактивний метод «Долонька до долоньки», вчитель говорить – діти повторюють).

Teacher and pupils: Good morning! Good morning!

Nice to meet you! Nice to meet you, too.

How are you? – I`m fine (OK, not bad), thank you.

Teacher: Smile each other, clap your hands. Thank you, sit down.

Warm-up: Мовленнєва розминка.

Teacher: Let’s check your mood. How are you today?

Pupils have small sheets of paper; they draw their mood and stick on the blackboard.

Учні мають маленькі аркуші паперу; малюють свій настрій і приклеюють на дошці.

II. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

Фонетична зарядка Учні виконують пісню "НеІІо"

НеІІо, hеІІо, hеІІо

Неllо, friends, hеІІо

НеІІо- hi! Неllо-hі

Ноогау! НеІІо- hі

Ноогау! НеІІо- hі!

Teacher: Play the recording.

Pupils listen to the song. Учні слухають пісню.

Play the recording again, in sections. Pupils repeat.

Прослухати запис ще раз.

Учні повторюють

(Діти співають за бажанням).

ІІІ. Повідомлення теми та мети уроку.

Мотивація діяльності.

Teacher: Сьогодні в нас урок, коли ми продовжуємо Знайомитися. Я пропоную вам продовжити нашу подорож англійською мовою. Сьогодні ми повторимо Вітання англійською, пограємо в парах, попрацюємо в зошитах.

Let’s go!

Актуалізація опорних знань учнів.

Словникова робота. Введення нових лексичних одиниць.

Teacher: Кожен з вас бачить слова на екрані. Давайте прочитаємо ці слова разом англійською мовою.

Hello, Mrs, Mr, I`m, Goodbye, Bye.

One, Two, Three, Play with me.

Listen, Repeat, Show, Act Out, Match, Find, Say.

ІV. Основна частина уроку

1. Work with Pupils’ Book. Listen and sing. (ex.1, p.8)

Present new words: Hello, Mrs, Mr, I`m, Goodbye, Bye.

Listen, Repeat.

Pupils listen and look the first time, and listen and repeat the second time.

Презентація нових слів.Учні слухають і дивляться перший раз, а другий слухають і повторюють.

U1L2E1

2. Work with Pupils’ Book. Listen and sing. (ex.2, p.8)

Present new words: One, Two, Three

Listen, Repeat, Show.

Pupils listen and look the first time, and listen and repeat the second time.

Презентація нових слів.Учні слухають і дивляться перший раз, а другий слухають, повторюють і показують.

U1L2E2a

Present new words: One, Two, Three, Play with me.

Listen, Act Out.

Pupils listen and look the first time, and listen and repeat the second time.

Презентація нових слів.Учні слухають і дивляться перший раз, а другий слухають і розігрують в парах.

U1L2E2b

Фізкультхвилинка.  Go banana- song (відео супровід)

Познайомитися з фруктами та кольорами з зарядки.

3. Work with Pupils’ Book. Listen and sing. (ex.3, p.9)

Present new words: One, Two, Three

Listen, Match.

Pupils listen and look the first time, and listen and repeat the second time.

Презентація нових слів.Учні слухають і дивляться перший раз, а другий слухають і поєднують.

U1L2E3

4. Work with Pupils’ Book. Listen and sing. (ex.4, p.9)

Present new words: Hello, Mr.

One, Two, Three.

Find, Say.

Pupils listen and look the first time, and listen and repeat the second time.

Презентація нових слів.Учні слухають і дивляться перший раз, а другий знаходять і вітаються.

U1L2E4a

Present new words: Mr, Goodbye, Bye.

One, Two, Three.

Find, Say.

Pupils listen and look the first time, and listen and repeat the second time.

Презентація нових слів.Учні слухають і дивляться перший раз, а другий знаходять і прощаються.

U1L2E4b

V. Закріплення  набутих знань і вмінь

Work in Activity Book.

Парна робота

Ex. 1, P.2

Match, Say.

Ex. 1, P.3

Colour, Say.

VІ. Підсумок.

Teacher: And now we have match and say. Let’s remember how we can say Привіт, Бувай.

Рефлексія.

Прийом рефлексії «Наплічник»

Принцип: Учні передають один одному умовний «наплічник». Той, хто тримає його в руках, має озвучити свої досягнення .Якщо не вдається одразу зібратися з думками, учень може сказати фразу «Пропускаю хід» та передати слово наступному школяреві.

Сьогодні я дізнався…

Я запам'ятав..

Мені було цікаво…

Я навчився…

Мені було важко опрацьовувати...

 

Щодня о 9:00 ми вшановуємо пам’ять українців, загиблих від рук російських окупантів, загальнонаціональною хвилиною мовчання. Ми пам’ятаємо наших воїнів та мирних мешканців.

docx
До підручника
Англійська мова (підручник для /спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням англійської мови). 1 клас (Калініна Л.В., Самойлюкевич І.В.)
Додано
22 березня
Переглядів
32
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку