29 квітня о 18:00Вебінар: Використання технології «перевернутий клас» на уроках хімії

Вплив ВІЛ-інфекції на організм людини. Поняття про СНІД. Як ВІЛ не передається. Толерантне ставлення до людей, що живуть з ВІЛ

Про матеріал
Презентація до уроку з елементами тренінгу, з фізкультхвилинкою, особлива увага звертається на історії відомих людей, які померли від ВІЛ/СНІДу
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Станьте, діти, ви рівненько,Посміхніться всі гарненько. На місця сідайте чемно. Хай мине час недаремно.

Номер слайду 2

Життя людини ніби свічка…

Номер слайду 3

Номер слайду 4

СНІДppt_x

Номер слайду 5

Вплив ВІЛ-інфекції на організм людини. Поняття про СНІД. Як ВІЛ не передається. Толерантне ставлення до людей, що живуть з ВІЛ.6 класоснови здоров’я

Номер слайду 6

Вперше в науковій літературі з’явилось повідомлення, що в США виявлені хворі з ураженням імунної системи, котре супроводжується рядом побічних захворювань 1981 рік…Першовідкривачами вірусу стали Люк Монтаньє (Франція) и Роберт Галло (США). В 1983 році (тільки через два роки після виявлення перших випадків хвороби) у лімфатичних вузлах хворого СНІДом був виявлений вірус ВІЛ — збудник СНІДу. Люк Монтаньє Роберт Галло

Номер слайду 7

Якщо життя – це всього лиш очікування смерті, то СНІД відміряє нам точний термін…Фреді Меркюрімузикант, лідер культового рок- гурту «Queen»

Номер слайду 8

Якщо життя – це всього лиш очікування смерті, то СНІД відміряє нам точний термін…Рок Хатсонамериканський актор кіно і телебачення, він перша знаменитість, що публічно розкрила свій ВІЛ-позитивний статус

Номер слайду 9

Якщо життя – це всього лиш очікування смерті, то СНІД відміряє нам точний термін…Еш Артур – американський професійний тенісист, переможець трьох турнірів Великого Шолому

Номер слайду 10

Якщо життя – це всього лиш очікування смерті, то СНІД відміряє нам точний термін…Естебан Де Хесус – пуерто-ріканський професійний боксер у легкій вазі, чемпіон світу, що здобув 57 перемог.

Номер слайду 11

Якщо життя – це всього лиш очікування смерті, то СНІД відміряє нам точний термін…Рудольф Нурієв – радянський і британський артист балету, балетмейстер.

Номер слайду 12

Якщо життя – це всього лиш очікування смерті, то СНІД відміряє нам точний термін…Ховард Ешман – американський сценарист, продюсер, композитор. Його після з мультфільму «Русалонька» була нагороджена премією Оскар.

Номер слайду 13

Якщо життя – це всього лиш очікування смерті, то СНІД відміряє нам точний термін…Айзек Азімов - американський письменник, професор біохімії Бостонського університету, популяризатор науки, один з найвідоміших майстрів наукової фантастики.

Номер слайду 14

Якщо життя – це всього лиш очікування смерті, то СНІД відміряє нам точний термін…Джіа Каранджі - однією з перших у світі супермоделей. 

Номер слайду 15

Якщо життя – це всього лиш очікування смерті, то СНІД відміряє нам точний термін…Про свій позитивний ВІЛ-статус оголосив олімпійський чемпіон, баскетболіст Меджік Джонсон та американський актор Чарлі Шин .

Номер слайду 16

Червона стрічка

Номер слайду 17

С – СИНДРОМН – НАБУТОГОІ – ІМУНОД - ДЕФІЦИТУ

Номер слайду 18

В – ВІРУСІ – ІМУНОДЕФІЦИТУЛ – ЛЮДИНИ

Номер слайду 19

Номер слайду 20

РОБОТА В ГРУПАХІ група – Як ВІЛ передаєтьсяІІ група – Як ВІЛ не передається

Номер слайду 21

Що ж, мабуть, настав вже час. Трохи відпочити,Хочу на фізкультхвилинку Всіх вас запросити. Раз – підняли руки вгору. Два – схилились всі додолу. Руки в боки!Повернулись, нахилилисьІ вправо, і вліво –Щоб нічого не боліло. Раз, два, три, чотири! Набираємося сили. Нахиліться, поверніться,До товариша всміхніться.

Номер слайду 22

Моє ставлення до ВІЛ-інфікованих людей

Номер слайду 23

«Мені всього 20 років. Я хочу жити мені соромно за своє минуле. Але, на жаль, я пізно зрозумів, до чого може призвести наркоманія. І тепер я помираю. У цьому немає нічиєї провини, крім моєї. Я ще молодий і багато чого не встиг в житті. Але, вочевидь, так судилося. Спочатку я був людиною, а зараз став жалюгідною тінню людини».

Номер слайду 24

Номер слайду 25

Долонька милосердя

Номер слайду 26

Номер слайду 27

pptx
Додано
7 лютого
Переглядів
173
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку