НАЗВА ТА НУМЕРАЦІЯ ОБ’ЄКТІВ
Для вставки назви та номера об’єктів любого типу необхідно:
üправою кнопкою клацнути на об'єкті.
üу контекстному меню вибрати команду Вставить название…;
üу вікні Название задати необхідні параметри: назву, підпис, положення
(Рис. 1);
üякщо необхідного підпису не існує, його можна створити. Для цього треба клацнути на кнопку Создать…, після чого ввести нову назву для об'єкту,
(наприклад Графік)
üнумерацію для об'єкту вводити не треба, вона генерується автоматично для кожної назви об'єктів.
üякщо у номер назви треба включити номер розділу, то необхідно клацнути на кнопці Нумерация… і у діалоговому вікні Нумерация названий (Рис. 3) включити опцію Включить номер главы, а у полі Начинается со стиля вибрати необхідний рівень заголовку, номер якого треба включити у номер назви об’єкту. Крім того у полі Разделитель можна задати тип роздільника (у дипломній роботі в якості роздільника має бути крапка).
Рис. 3. Нумерація назв об’єктів
На всі пронумеровані об'єкти повинні бути посилання в тексті. Для того, щоби існував зв'язок між посиланням та об’єктом необхідно:
üУстановити курсор у місті, де треба вставити посилання на об’єкт.
üВиконати наступні дії: Вставка Ссылка Перекрестная ссылка
üУ діалоговому вікні Перекрестные ссылки (Рис. 4) у полі Тип ссылки вибрати тип посилання, а у списку Для какого названия – необхідний об’єкт посилання. Також можна вибрати на що треба посилатися: на назву цілком, постійну частину та номер та інше.
2
Рис. 4. Створення посилання на об'єкт
üКлацнути на кнопці Вставить для вставки посилання та на кнопці Закрыть для закриття вікна (або на кнопку Отмена, якщо вставки посилання не проводилось).
3