Формувати поняття про органи чуття людини; розвивати зв’язне мовлення, слухове сприймання, коректувати вади звуковимови, збагачувати словниковий запас учнів; виховувати допитливість, пізнавальний інтерес до власного організму
Дзвоник дзвонить: «Дзень-дзелень»,Привітайтесь: “Добрий день!”Вушка – прислухайтесь,Очки – придивляйтесь,Носик – глибше дихай,Ротик – посміхнись. Спинки – розправляйтесь,Ручки – піднімайтесь. Нумо до роботи. Дружно всі взялись!
Номер слайду 3
Шкіра – це даний природою «одяг». Вона не пропускає воду, захищає органи від спеки, холоду, різних ушкоджень та інфекцій. Шкірою ми можемо відчувати холод або тепло, подих вітру, жар, укол, удар і робити висновок – що добре, а що небезпечно. Цієї властивості шкірі надають нервові закінчення, які в ній містяться. Шкіра, так само як і кістки, міцна й пружна. Цьому вона завдячує речовині кератину, завдяки якому шкіра не рветься і не сповзає.
Номер слайду 4
Орган зору - око. Загадки : На ніч два віконця самі зачиняються,А зі сходом сонця самі відчиняються. Два братики через дорогу живуть, один одного не бачать. Маленькі, кругленькі, а весь світ бачать.
Номер слайду 5
Поміркуй : Якої форми предмет?Якого розміру?Якого кольору?Який орган вам допоміг у даному досліді? (Очі)
Номер слайду 6
Орган слуху - вуху. Двоє лисенят завжди поруч сидять,Багато що чують, а розповісти не можуть. Дві дірочки голови. Усе чують навкруги. А нам треба відгадати,Як їх будемо називати.
Номер слайду 7
Орган смаку - язик. Завжди в роті, а не проковтнеш. Якби ти його не мав, то нічого б не сказав.
Номер слайду 8
Орган нюху - ніс. Сопе, хропе, а часом чхає,Сюди-туди зазирає. На морозі не змерзає,Хоч одежини не має.
Гра «Так» чи «Ні»Орган слуху –це вуха. Орган нюху – це ніс. Орган дотику – це руки. (шкіра)Орган смаку – це язик. Орган зору – це очі. Працюй довго за комп’ютером. Уникай сильних шумів. Пиши та читай при поганому освітленні. Чисти вуха гострими предметами. Користуйся носовичком при нежиті.