Завдання практичної роботи "Опрацювання текстових даних"

Про матеріал
Завдання підсумкової практичної роботи з теми "Опрацювання текстових даних"
Перегляд файлу

Підсумкова практична робота  у текстовому процесорі Word

Увага! Під час роботи з комп'ютером дотримуйтеся правил безпеки та санітарно-гігієнічних норм

 1. Створити текстовий документ «Перші кроки до фінансового успіху».
 2. У документ вставте нижній колонтитул, у якому відображатиметься назва документа, та номер сторінки.
 1. Автоматично створіть зміст і покажчик у текстовому документі.
 2. У документі «Перші кроки до фінансового успіху частину тексту розмістіть у дві колонки та додайте зображення за зразком.
 3. Створіть списки та таблицю за зразком.
 4. Додайте формулу складних відсотків.

Зразок

Мільйони людей по всьому світу мріють бути здоровими, багатими, коханими, шанованими, знаменитими, одним словом - успішними. Але з усього цього натовпу лише одиниці досягають своєї мрії. Чому ж так відбувається? Що необхідно робити щоб досягти


Пов’язане зображення 


Один із наймолодших мільярдерів у світі, божевільний дивак, філантроп: усе це характеристика юного генія програмування, засновника найуспішнішої соціальної мережі Facebook Марка Цукерберга.

Пов’язане Ð·Ð¾Ð±Ñ€Ð°Ð¶ÐµÐ½Ð½ÑУ свої 10 років ця тепер уже культова особистість знала, із чим пов'яже своє життя. Після того, як батьки подарували Марку перший комп'ютер, програмування стало його стихією. Студентський проект зробив звичайного американського хлопця наймолодшим багатієм в історії. Коли Цукерберг увійшов до когорти заможних та успішних, йому не було ще 26.

Як усі підлітки, Марк любив комп'ютерні ігри. Улюбленою стала Civilization, в якій треба було побудувати імперію, здатну пройти випробування часом. Цукерберг любив стратегії, в яких треба ризикувати й керувати світом.

Незважаючи на мільярдні статки, Цукерберг залишається звичайним трудівником. Його робочий графік мало чим відрізняється від графіка середньостатистичного робітника: він працює 8-10 годин на день і 5 днів на тиждень. Марк займається спортом, подорожує та багато читає. Серед улюблених книг – "Енеїда" Вергілія.

У 2010 році американський журнал Time визнав Цукерберга людиною року. Титул йому присвоїли за те, що "він об’єднав понад півмільярда осіб і намалював карту соціальних відносин між ними, створив нову систему обміну інформацією і змінив наше життя".

 На відміну від інших відомих мільярдерів, Марк Цукерберг не поспішає розкривати свої секрети успіху. Проте, історія цього генія вкотре переконує – якщо в житті займатися тим, що до душі, фінансовий успіх сам знайде тебе. Головне – цілеспрямованість, працелюбність та віра у свою справу


.


Тепер поговоримо про те, як досягти фінансового успіху. Всі фактори, що сприяють успіху в сфері особистих фінансів, я пропоную розділити на 2 групи:

 

 

1. Психологія фінансового успіху:

 • Віра в себе;
 • Відсутність негативу до грошей;
 • Підприємницький спосіб мислення;
 • Наявність життєвих цілей;
 • Здоровий спосіб життя;
 • Здатність і бажання постійно вчитися, прагнення до саморозвитку.

2. Вдале управління особистими фінансами:

 •     Планування особистого бюджету;
 •     Облік особистих фінансів;
 • Орієнтація не тільки на активний заробіток, а й на пасивний дохід(це дохід, який не залежить від щоденної діяльності, наприклад, що отримується від фінансових активів.), інвестування (це вкладення своїх коштів для збільшення капіталу, пов'язане з ризиком.);
 • Диверсифікація джерел доходу (володіння найрізноманітнішими фінансовими активами, кожен з яких має різний рівень ризику, з метою зниження загального ступеня ризику портфеля в цілому.);
 • Оптимізація особистих витрат;
 • Вироблення корисних фінансових звичок.

Всі секрети фінансового успіху криються саме в цих простих факторах. Щоб досягти фінансової незалежності, необхідно виробляти в собі всі перераховані якості. 

Календар для планування важливих подій на 1 місяць.

Листопад 2018 року

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

Сб

Нд

 

 

 

 1.  
 1.  
 1.  
 1.  
 1.  
 1.  
 1.  
 1.  
 1.  
 1.  
 1.  
 1.  
 1.  
 1.  
 1.  
 1.  
 1.  
 1.  
 1.  
 1.  
 1.  
 1.  
 1.  
 1.  
 1.  
 1.  
 1.  
 1.  
 1.  
 1.  

 

 

 

Якщо хочете розрахувати відсотки, які отримаєте від депозиту, або віддасте за користування кредитом слід використати формулу складних відсотків:

Молодці! Не забудьте про C:\Users\Natasha\Desktop\інформатика\ребуси Word (1)\ребуси Word\5.pngC:\Users\Natasha\Desktop\інформатика\ребуси Word (1)\ребуси Word\6.png

 

docx
До підручника
Інформатика 8 клас (Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В.)
Додано
12 лютого 2019
Переглядів
540
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку