1. Навколишнє середовище – середовище твого життя. Природне. Техногенне. Соціальне
Номер слайду 3
Безпека життєдіяльності – створення умов безпечного існування людини в навколишньому середовищі.
Номер слайду 4
Безпека життєдіяльностіназвіть можливі небезпеки на вулиці
Номер слайду 5
Здоров'я і благополуччя – відчуття задоволення життям
Номер слайду 6
АКТИВНЕ ДОВГОЛІТТЯ І ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯФізична активність. Усі знають вислів «Рух — це життя», але далеко не кожен застосовує його на практиці. За даними ВООЗ, для профілактики захворювань серця необхідно займатися фізичною активністю щонайменше 150 хвилин на тиждень.
Номер слайду 7
Збалансоване харчування. Білки, жири і вуглеводи мають бути присутні в щоденному раціоні. Обов’язково включати до кожного прийому їжі овочі. Фруктам і ягодам слід віддавати перевагу в першій половині дня. Вважається, що найбільшу користь приносять рослинні продукти, вирощені в тому регіоні, де ви живете. Виберіть фрукти нашого регіону
Номер слайду 8
Розвантажувальний день. Це рішення індивідуальне і залежить від стану здоров’я. На користь голодування наводять факт зниження рівня цукру в крові. знижують рівень вісцерального жиру, усувають запальні процеси в перешкоджають розвитку онкозахворювань. Найлегший спосіб влаштувати розвантажувальний день — використання так званої інтервальної дієти, системи 16/8. Оптимально, щоби період голодування частково припадав на час сну. о 16:00 — вечеря. Наступний прийом їжі буде— о 8 ранку..
Номер слайду 9
Виключення шкідливої їжіДля збереження здоров’я виключіть з меню продукти, які містять доданий цукор (солодкі напої, випічка та інші кондитерські вироби). Природні джерела цукру (фрукти, мед) слід уживати контрольовано. Також варто обмежити вживання ковбас, сосисок, фаст-фуду. Виберіть продукти якими не потрібно зловживати.