Вересень «Нема на світі дорожчого, як родина!»
І тиждень 1.09.2021р.
Середа Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі Гра дитини 1.Логіко – математичний розвиток 2.Музична діяльність 11.00 3. Художня література |
ІІ половина дня Самостійна художня діяльність Спортивна розвага (2-4 тиждень) |
Організаційна діяльність
Тема |
Мета |
Обладнання |
План-конспект |
Примітка |
Індивідуальна робота |
1.Логіко – математичний розвиток Порівняння множин предметів. Орієнтування в просторі. Число один. Цифра 1. Знаки «+» та «-».
|
Формувати в дітей уміння виявляти й порівнювати властивості предметів, уявлення про число один, цифру 1; учити визначати місце розташування предметів; закріплювати навички орієнтації в просторі, кількісну і порядкову лічбу; розвивати кмітливість, зосередженість, окомір; виховувати вміння чути й виконувати інструкції вихователя. |
Лялька; ведмедик; машина; робот; коляска; картки із зображенням циф-ри 1, знаків «+» і «–»; сюжетна ілюстрація «Іграшки у шафі»; палички для лічби (для кожної дитини).
|
І.Організаційний момент. ІІ.Основна частина. -Д\г «Принеси картки з іграшками, яких по одній». -Д\г «Якої іграшки забракло». -Д\г «Постав іграшку в шафу». - Фізкультхвилинка. -Ознайомлення зі знаками «+» та «-». -Д\в «Домалюй частинку». -Д\г «Знайди пару». ІІІ. Підсумок. |
Мій конспект ст.43
|
|
3.Худоня література Читання творів Р.Завадовича «Лісова школа» та О. Сенатович «Вчиться вересень читати». |
Розширювати знання дітей про школу; учити розуміти зміст віршованого художнього твору; формувати вміння емоційно відгукуватися на образний зміст і поетичну форму вірша; розвивати вміння промовляти задані фрази чітко, не поспішаючи; учити розуміти і пояснювати прихований зміст прислів’їв; збагачувати словниковий запас словами-синонімами; розвивати уяву, фантазію, мислення; виховувати пізнавальний інтерес до навколишнього світу. |
Ілюстрації до вірша.
|
І.Організаційний момент. - Психогімнастика. ІІ.Основна частина. -Бесіда за змістом вірша. -Фізкультхвилинка. -Бесіда за змістом вірша. ІІІ. Підсумок. |
Мій конспект ст.103 |
|
ІІ половина дня |
|||||
Самостійна художня діяльність «Нема на світі дорожчого, як родина!» |
Малюємо з дітьми свою сім’ю. Організовуємо виставку робіт. Діти описують свої роботи, кого вони зообразили. |
Листки А4, олівці кольорові, картинки із зображенням сім’ї.
|
|
|
|
Вересень «Нема на світі дорожчого, як родина!» 2.09.2021р.
Четвер Особистість дитини Гра дитини 1. Основи здоров’я \ ОБЖД \ Правове виховання \ Статеве виховання 2.Дитяча граматика Піший перехід |
ІІ половина дня Сюжетно – рольові ігри |
Організаційна діяльність
Тема |
Мета |
Обладнання |
План-конспект |
Примітка |
Індивідуальна робота |
1.Основи здоров’я «Очі та моє здоров’я» |
Формувати уявлення дітей про себе як про окрему особистість; закріплювати знання про органи чуття; ознайомити з будовою ока, поняттям про функції очей, про догляд за ними; навчати доглядати і берегти очі; закріплювати вміння знаходити відмінності у двох майже однакових малюнках; розвивати увагу, спостережливість; розвивати і підтримувати інтерес до самопізнання; виховувати почуття поваги до себе, дбайливе ставлення до свого здоров’я, культурно-гігієнічні навички. |
Люстерко; м’яч: дві майже однакові ілюстрації (для порівняння)
|
І.Організаційний момент. ІІ.Основна частина. -Д\г «Що допоможе бачити краще?». -Валеохвилинка. -Гімнастика для очей. -Д\г «Знайди відмінності». -Доповни речення. ІІІ.Підсумок. |
Мій конспект ст.25 |
|
2.Дитяча граматика «Слово до слова – буде розмова» |
Дати загальне уявлення про слово; дати уявлення про довгі та короткі слова; продовжувати вчити добирати риму, вслуховуватися у звучання слів та самостійно знаходити слова, підтримувати розмову,запропоновану вихователем; учити інтонувати слова; ознайомити із зошитом та правилами роботи в ньому; виховувати інтерес до занять. |
Іграшка Незнайко; м’яч; іграшки
|
І.Організаційний момент. -Психогімнастика «Привітання». ІІ.Основна частина. -Д\г «Добери риму». -Д\г «Слова короткі та довгі». -Д\г «Назви слова». -Д\г «Чи може так бути?». -Д\г «Назви своє слово». -Підготовка руки до письма. ІІІ.Підсумок. |
Мій конспект ст.79 |
|
ІІ половина дня |
|||||
Сюжетно рольові ігри «Дитячий садочок» |
Продовжувати знайомити дітей з працею вихователя, помічника вихователя. Бесіда. Творче використання набутих знань (спільна праця і взаємодопомога помічника вихователя і вихователя). |
Інвентар для гри.
|
|
|
|
Вересень «Нема на світі дорожчого, як родина!» 3.09.2021р.
П’ятниця Дитина в світі культури Гра дитини 1. Мовленнєвий розвиток 2.Малювання 3. Фізична діяльність 12.00 |
ІІ половина дня Театралізована діяльність Гурткова робота 17.00-18.00
|
Організаційна діяльність
Тема |
Мета |
Обладнання |
План-конспект |
Примітка |
Індивідуальна робота |
1.Мовленнєвий розвиток «Наш дитячий садочок» |
Розширювати уявлення дітей про дошкільний заклад; продовжувати ознайомлювати з професіями дорослих, які працюють у дитячому садку та їх значенням; вправляти у вживанні слів — назв приміщень (їдальня, роздягальня, вбиральня); збагачувати словник узагальнювальними словами; вправляти у вживанні іменників — назв людей за фахом; продовжувати вчити узгоджувати підмет та присудок у числі та роді у структурі речень; закріплювати та автоматизувати правильну вимову звука [р]; виховувати любов до дитячого садка. |
Іграшка лисичка; картки — символи приміщень дитячого садка. |
І.Організаційний момент. -Психогімнастика «Привітання». ІІ.Основна частина. -Д\г «Кому, що потрібно?». -Д\г «Що заховала лисичка?». ІІІ.Підсумок. |
Мій конспект ст. 55 |
|
2.Малювання Ознайомлення з куточком образотворчої діяльності. |
Ознайомити дітей з куточком образотворчого мистецтва — обладнанням для малювання, ліплення, аплікації; репродукціями картин відомих художників; виробами та альбомами із зображенням предметів декоративно-прикладного мистецтва майстрів України; народними іграшки; викликати бажання намалювати іграшку для подарунка другові; розвивати дрібну моторику, творчу ініціативу, пам’ять, мислення; закріплювати навички малювання олівцями, знання кольорів, форми, просторових відношень; формувати естетичний смак; викликати зацікавленість творами образотворчого мистецтва. |
Аркуші паперу формату А4; прості та кольорові олівці або фломастери; альбоми та репродукції картин; вироби декоративно-прикладного мистецтва (кераміка, вишивка, народні іграшки). |
І.Організаційний момент. -Психогімнастика «Привітання». ІІ.Мотивація. ІІІ.Продуктивна діяльність. -Пальчикова гра «Долоньки». -Фізкультхвилинка «В цьому домі ми - сімя». ІV.Підсумок. |
Мій конспект ст.127 |
|
ІІ половина дня |
|||||
Театралізована діяльність
Гурткова робота 17.00-18.00 «Привітання»
|
Знайомих, рідних вітай – в домі своїм пригощай.
Продовжувати розповідати про важливість налагодження добрих стосунків між людьми, застосовувати найпростіші етикетні норми (привітання, прощання, прохання, подяку тощо) у стосунках з оточуючими. Дослідити власні звички щодо налагодження своїх стосунків з оточуючими; визначити доступні для себе шляхи налагодження добрих стосунків з іншими; виконувати прийнятні для себе дії щодо налагодження добрих стосунків |
Сюжетна картинка; атрибути для ігор; художня література. |
1.Організаційний момент. - Привітання «У лісочку на горбочку…» 2.Основна частина. -Бесіда «Коли потрібно вітатися і з ким» 3.Робота з картинкою «Вітаю всіх знайомих, коли зустрічаю» 4.Гра «Обмінюємося вітаннями». 5.Підсумок. |
«Світ навколо мене» ст.45 |
|
Вересень «Нема на світі дорожчого, як родина!»
ІІ тиждень 6.09.2021р.
Понеділок Дитина в природному довкіллі Гра дитини 1.Ознайомлення з природою (природа Землі \ екологічне виховання \ природа Космосу \ пошуково-дослідницька діяльність) 2.Економічне виховання \ Конструювання 3. Музична діяльність 12.00 |
ІІ половина дня Праця в природі Музична розвага (2-4 тиждень) |
Організаційна діяльність
Тема |
Мета |
Обладнання |
План-конспект |
Примітка |
Індивідуальна робота |
||
1.Ознайомлення з природою : природа Землі «Пригоди маленької краплинки» |
Формувати вміння дітей емоційно реагувати на природні явища та об’єкти, отримувати позитивні враження від спостережень за ними; розширювати знання про кругообіг води в природі; поглиблювати уявлення про одну з найпоширеніших речовин у природі — воду, про різні стани води; надати знання про значення води для всіх живих об’єктів на Землі, про те, як вода допомагає людині; розширювати знання про властивості води; розвивати цікавість, бажання зрозуміти явище, що спостерігається; закріплювати вміння робити висновки; виховувати бажання берегти водні ресурси нашої країни. |
Таблиця карта-схема «Кругообіг води в природі»; склянка з дощовою водою; аудіо запис звуків дощу, грози |
І.Організаційний момент. ІІ.Основна частина. -Дослід «Вода при нагріванні перетворюється на пару». -Бесіда-розповідь про воду. -Вправа «Добре – погано». -Проведення досліду. ІІІ.Підсумок. |
Мій конспект ст.31 |
|
||
2.Економічне виховання «Маленький бізнесмен» |
Сприяти зануренню дитини до світу елементарних уявлень про економічні процеси й об’єкти, через ознайомлення з сімейною економікою, продуктами праці та їх виробниками; уточнити й розширити уявлення про обмін товарами й послугами, про гроші та їх значення; учити робити прості припущення з приводу дій необхідних для вирішення тих або інших проблем, використовувати доступні засоби і способи пізнання; виховувати інтерес до економічних знань на основі всіх видів діяльності й розвитку: економічного виховання, математичного розвитку, художньо-мистецької діяльності, соціально-етичного виховання. |
схема “СБ” (сімейний бюджет), фломастери, картки із зображенням основного й побічного доходу, різні банкноти, карта-схема, наочний матеріал доход-витрата, мішечок, золоте кільце, чай, шишка, картинки, великі букви “економіка”, переносна дошка, кнопки.
|
І.Організаційний момент. 2.Економічна розминка. 3.Робота з демонстраційним матеріалом. 4.Економічні задачі. 5.Гра «Що можна купити за гроші?». 6.Бесіда на тему «Товар». 7.Гра «Товари, що розмовляють». 8.Підсумок. |
Папка №1. |
|
||
ІІ половина дня |
|||||||
Праця в природі |
Догляд за кімнатними рослинами. Зпушування землі у ринках, протирання пилу на листочках. |
|
|
|
|
||
Вересень «Нема на світі дорожчого, як родина!» 7.09.2021р.
Вівторок Дитина в соціумі Гра дитини 1.Ознайомлення з довкіллям \ Народознавство 2.Аплікація \ Ліплення 3.Фізичне заняття 12.00 Фізкультура на повітрі |
ІІ половина дня Художня праця |
Організаційна діяльність
Тема |
Мета |
Обладнання |
План-конспект |
Примітка |
Індивідуальна робота |
1.Ознайомлення з довкіллям «Наш дитячий садочок» |
Продовжувати ознайомлювати дітей з приміщеннями дитячого садка, їх обладнанням; розширювати знання про професії дорослих, які працюють у дитячому садку; формувати уявлення про особливості роботи працівників дитячого садка (завідувача, вихователя-методиста, завгоспа, медичної сестри, шеф-кухаря, музичного керівника); закріплювати уявлення про важливість і необхідність праці працівників дитсадка; розвивати пояснювальне мовлення, мислення; спонукати до обміну висловлюваннями із власного досвіду про свої враження та спостереження; виховувати повагу до праці дорослих, бажання допомагати їм; виховувати любов до свого дитсадка. |
Нова лялька (або м’яка іграшка); аркуш паперу для складання маршруту екскурсії; умовні позначення приміщень дитячого садка.
|
І.Організаційний момент. -Психогімнастика «Привітання». ІІ.Основна частина. -Фізкультхвилинка «В цьому домі ми – сімя». -Д\г «Що б сталося, якби?». ІІІ.Підсумок. |
Мій конспект «Осінь» ст.7 |
|
2.Аплікація «Дружні малята» (Стрічкова аплікація) |
Розвивати емоційну сферу дітей; навчати зображувати фігурки людини раціональним способом; показати декоративні й змістовні можливості стрічкової аплікації (вирізування з паперу, складеного гармошкою або чотири рази, навпіл), уточнити її специфіку і розкрити символіку теми (дружба, взаємодопомога); розвивати дрібну моторику рук, увагу, творчу уяву та здібності, композиційні вміння, почуття кольору; закріплювати правила безпеки під час різання ножицями, уміння наклеювати виготовлені форми; виховувати охайність, бажання доводити роботу до завершення. |
Аркуші білого паперу; прямокутники кольорового паперу; ножиці; клей; пензлі для клею; серветки; простий олівець.
|
І.Організаційний момент. ІІ.Мотивація. -Д\г «Дружні діти». -Фізкультхвилинка «В цьому домі — ми сім’я». ІІІ.Продуктивна діяльність. -Пальчикова гімнастика. -Етапи виконання роботи. ІV.Підсумок. |
Мій конспект «Осінь» ст.163 |
|
ІІ половина дня |
|||||
Художня праця |
Аплікація з осіннього листя на вибір дітей. |
|
|
|
|
Вересень «Нема на світі дорожчого, як родина!» 8.09.2021р.
Середа Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі Гра дитини 1.Логіко – математичний розвиток 2.Музична діяльність 11.00 3.Худоня література |
ІІ половина дня Самостійна художня діяльність Спортивна розвага (2-4 тиждень) |
Організаційна діяльність
Тема |
Мета |
Обладнання |
План-конспект |
Примітка |
Індивідуальна робота |
1.Логіко – математичний розвиток «Порівняння предметів. Орієнтування в просторі. Число два. Цифра 2. Склад числа два. Знаки «+», «-»та «=». |
Формувати вміння порівнювати групи предметів за допомогою складання пар, розрізняти предмети за місцем розташування; учити правильно використовувати слова «дорівнює», «не дорівнює», «стільки ж»;вправляти в умінні орієнтуватися у просторі; формувати уявлення про число два і цифру 2; дати уявлення про склад числа два з двох менших (1 та 1); закріплювати уявлення про знаки «+» та «–»; ознайомити зі знаком «=»; учити розв’язувати приклади. |
Площинні фігури м’ячиків; великі ілюстрації «Діти грають у футбол»; картки (знак «=», цифра 2); площинні фігури м’ячиків (для ко площинні фігури м’ячиків; великі ілюстрації «Діти грають у футбол»; картки (знак «=», цифра 2); площинні фігури м’ячиків (для кожної дитини); маленькі предметні картки.ної дитини); маленькі предметні картки. |
І.Організаційний момент. -Гра «М’ячики». -Д\г «Порівняй». -Д\г «Постав знак м’ячиками». -Фізкультхвилинка. -Д\г «Гол, гол, весела гра -футбол!». -Число два і цифра 2. Склад числа два. -Д\г «Не помились!». -Д\г «Ворота». ІІІ.Підсумок. |
Мій конспект «Осінь» ст.45 |
|
3.Худоня література Читання оповідання Л.Куліша-Зіньківа «Чарівні слова» та розучування вірша В.Гринько «Мова». |
Розширювати знання дітей про культуру поведінки; учити розуміти зміст прозового та віршованого творів; формувати вміння аналізувати вірш; ознайомити з поняттями щодо побудови художнього твору — «зачин», «кінцівка»; розвивати вміння промовляти задані фрази чітко, не поспішаючи; учити запам’ятовувати дійових осіб та послідовність дій; збагачувати словниковий запас словами-синонімами; розвивати уяву, фантазію, мислення, пам’ять; виховувати ввічливість, люб’язність. |
Лялька Незнайко.
|
І.Організаційний момент. ІІ.Основна частина. -Бесіда за змістом оповідання. -Фізкультхвилинка. -Д\г «Привітаймося!». -Бесіда за змістом вірша. ІІІ.Підсумок. |
Мій конспект «Осінь» ст.105 |
|
ІІ половина дня |
|||||
Самостійна художня діяльність |
Робота в особистих розфарбовках. |
|
|
|
|
Вересень «Нема на світі дорожчого, як родина!»9.09.2021р.
Четвер Особистість дитини Гра дитини 1. Основи здоров’я \ ОБЖД \ Правове виховання \ Статеве виховання 2.Дитяча граматика Піший перехід |
ІІ половина дня Сюжетно рольові ігри |
Організаційна діяльність
Тема |
Мета |
Обладнання |
План-конспект |
Примітка |
Індивідуальна робота |
1.ОБЖД "Наші помічники" |
продовжувати знайомити дітей з правилами безпечної поведінки біля предметів побуту та вжитку ( праска, водопровідні крани, кухонні прилади та ін.). Вчити правил безпечної поведінки з ними та контролю з боку дорослих. |
ілюстрації, художнє слово (загадки, вірші), дид.гра “Чарівні телефони”.
|
І.Організаційний момент ІІ.Основна частина. -Бесіда чому так кажуть «Вогонь-біда, вода-біда» - Бесіда «Наші помічники». ІІІ.Закріплення віршованих правил безпечної поведінки з газо- і електроприладами -Д\г «Чарівні телефони». ІV.Підсумок.
|
Папка №6 |
|
2.Дитяча граматика «Слова – назви предметів» |
Розширювати уявлення дітей про слово; ознайомити з поняттями «живий — неживий»; учити розуміти питання хто це? що це?; продовжувати вчити визначати довгі та короткі слова, добирати риму, слова-синоніми; учити підтримувати розмову,запропоновану вихователем; учити ставити крапки в зошиті у клітинку; виховувати інтерес до занять. |
іграшка Незнайко; іграшки; зошити; олівці
|
І.Організаційний момент. -Психогімнастика «Привітання». ІІ.Основна частина. -Д\г «Відгадай предмет». -Д\г «живе-неживе». -Д\г «Добери риму до слова». -Д\г «Назви слова друзі». -Д\г «Назви одним словом». -Д\г «Слова короткі та довгі». -Пальчикова гімнастика «Піжмурки». -Підготовка руки до письма. ІІІ.Підсумок. |
Мій конспект «осінь»Ст..81 |
|
ІІ половина дня |
|||||
Сюжетно рольові ігри «Дитячий садочок» |
Екскурсія на харчоблок. Праця кухаря. Бесіда. Взаємозв'язок у роботі медичної сестри та кухаря. Праця інших працівників харчоблоку. Їдальня. Бесіда про працю робітників їдальні. Читання оповідання Артюхової «Компот». Чергові в їдальні. «Гра-драматизація «Наше життя в дитячому саду». |
Картинки, інвентар для гри, дитячий посуд, фартухи та хустинки.
|
|
|
|
Вересень «Нема на світі дорожчого, як родина!» 10.09.2021р.
П’ятниця Дитина в світі культури Гра дитини 1. Мовленнєвий розвиток 2.Малювання 3.Фізична діяльність 12.00 |
ІІ половина дня Театралізована діяльність. Гурткова робота 17.00-18.00
|
Організаційна діяльність
Тема |
Мета |
Обладнання |
План-конспект |
Примітка |
Індивідуальна робота |
1.Мовленнєвий розвиток «Познайомимося» |
Підтримувати бажання дітей спілкуватися одне з одним, з дорослим; формувати культуру людських взаємин, прищеплювати навички взаємної поваги у спілкуванні та спільній діяльності, дбайливого ставлення до інших людей (дорослих й однолітків); поглиблювати уявлення про те, що кожна дитина має своє ім’я, воно дається назавжди та у мовленні може вживатися у різних формах (пестлива, скорочена); продовжувати вчити відчувати риму та римувати слова; навчати висловлювати власну думку у формі запитання-гіпотези «Що було б, якби..?»; спонукати до самостійного закінчення висловлення думки за аналогією до відповідей дорослого; розвивати активне мовлення, уміння помічати й знаходити суперечності, протилежні ознаки предметів і дій; розвивати уяву, мислення, уміння оцінювати свої дії; виховувати почуття справедливості, дружні взаємини, цікавість до всього, що оточує дитину, почуття любові до свого садочка, інтерес до художніх творів. |
Іграшки |
І.Організаційний момент. -Психогімнастика «Привітання». ІІ.Основна частина. -Д\г «Добери риму». -Д\г «Похвали садочок». -Д\г «Наша група». -Д\г «Фантастичні гіпотези» -Д\г «Який?». -Д\г «Сумний хлопчик, сумна дівчинка». -Д\г «Хто завітав до тебе?». ІІІ.Підсумок. |
Мій конспект «Осінь» ст.57 |
|
2.Малювання «Мій улюблений садочок» |
Формувати у дітей здібності зорового оцінювання зовнішніх ознак об’єктів, особливостей їх просторового розташування один відносно одного; сприяти формуванню пам’яті; закріплювати знання правил та прийомів виконання композиції: обирання положення формату аркуша, виділення головного об’єкта засобом контрастної величини відносно другорядних об’єктів; учити малювати великий будинок, передаючи прямокутну форму стін, ряди вікон; розвивати вміння доповнювати зображення на основі уявлень від навколишнього. |
Білий папір; простий олівець; акварельні фарби; серветки; пензлики; баночки з водою; підставки. |
І.Організаційний момент. -Психогімнастика «Привітання». ІІ.Мотивація. -Д\г «Похвали садочок». ІІІ.Продуктивна діяльність. -Пальчикова вправа «Збудували дім». -Фізкультхвилинка «Наш садочок». ІV.Підсумок. |
Мій конспект «Осінь» ст.129 |
|
ІІ половина дня |
|||||
Театралізована діяльність Гурткова робота 17.00-18.00 «Привітання» |
Театралізація казки «Семеро козенят». Продовжувати розповідати про важливість налагодження добрих стосунків між людьми, застосовувати найпростіші етикетні норми (привітання, прощання, прохання, подяку тощо) у стосунках з оточуючими. Дослідити власні звички щодо налагодження своїх стосунків з оточуючими; визначити доступні для себе шляхи налагодження добрих стосунків з іншими; виконувати прийнятні для себе дії щодо налагодження добрих стосунків. |
Ілюстрації до теми. |
1.Організаційний момент. - Привітання «У лісочку на горбочку…» 2.Основна частина. - Бесіда «Коли потрібно вітатися і з ким» 3. Робота з картинкою 4. Гра «Обмінюємося вітаннями». 5.Підсумок. Відгадування загадок про ввічливі слова . |
«Світ навколо мене» ст.45 |
|
Вересень «Нема на світі дорожчого, як родина!»
ІІІ тиждень 13.09.2021р.
Понеділок Дитина в природному довкіллі 1.Ознайомлення з природою (Природа Землі \ Екологічне виховання \ Природа Космосу \ ПДД) 2.Економічне виховання \ Конструювання 3.Музична діяльність 12.00 |
ІІ половина дня Праця в природі \ Господарсько-побутова праця |
Організаційна діяльність
Тема |
Мета |
Обладнання |
План-конспект |
Примітка |
Індивідуальна робота |
||
1.Ознайомлення з природою Екологічне виховання «Екогогічна стежина дитячого садка» |
Розширювати знання дітей про територію дитячого садка, її природні об’єкти; ознайомлювати з об’єктами живої природи, особливостями екологічної стежини; навчати бачити та розуміти ознаки пристосування до умов існування рослин; закріплювати назви дерев, що ростуть на території дитячого садка; навчати орієнтуватися в просторі; розвивати спритність та; формувати основи екологічної свідомості, культури; виховувати дбайливе ставлення до навколишнього світу. |
Заздалегідь розроблений маршрут — схема (карта) екологічної стежинки території дитячого садка; кошик. |
І.Організаційний момент. -Психогімнастика «Привітання». ІІ.Основна частина. -Зупинка «Різнобарвний квітничок». -Зупинка «Каштанова». -Д\г «Добіжи до дерева котре назву». -Зупинка «Аптечка». -Зупинка «Вітамінна». -Зупинка «Фруктова». -Д\г «Я – дерево». ІІІ.Підсумок. |
Мій конспект «Осінь» ст.21 |
|
||
2.Конструювання «Поштовий конверт» |
Удосконалювати дрібну моторику рук; розвивати творчу уяву; виховувати шанобливе ставлення до ручних виробів. |
Квадратний аркуш кольорового паперу 21*21см.; клей; маленькі листівочки; фарби; штампи. |
І.Організаційний момент. -Слухання вірша. Бесіда за темою. ІІ.Практична діяльність. ІІІ.Підсумок. |
Конструювання в Днз ст.74 |
|
||
ІІ половина дня |
|||||||
Господарсько-побутова праця |
Прибирання в ігрових зонах, протирання пилу на полицях. |
|
|
|
|
||
Вересень «Нема на світі дорожчого, як родина!» 14.09.2021р.
Вівторок Дитина в соціумі 1.Ознайгомлення з довкіллям \ Народознавство 2.Аплікація \ Ліплення 3.Фізичне виховання 12.00 Фізкультура на повітрі |
ІІ половина дня Художня праця |
Організаційна діяльність
Тема |
Мета |
Обладнання |
План-конспект |
Примітка |
Індивідуальна робота |
1.Народознавство «Люби і знай свій рідний край» |
Формувати уявлення про нашу державу, місто, право людей на вибір, місце проживання; уявлення про себе як про значущий об’єкт; збагачувати знання дітей про рідне місто і виховувати любов до нього. |
Ілюстрації «Хто найго-ловніша людина в світі», «Хто про мене піклується», «Моє місто».
|
І.Організаційний момент. ІІ.Основна частина. -Бесіда. -Дид.-мовна гра «Передзвін». -Гра «Хто швидше». ІІІ.Підсумок. |
Усі заняття в дошкільному закладі ст. 445 |
|
2. Ліплення «Іграшки» (за задумом) |
Продовжувати ознайомлювати дітей з предметним довкіллям; закріплювати відомі навички виконання різних прийомів ліплення — скочування, розкочування, розтягування, притискання; навчати ліпити іграшку за власним задумом, передаючи характерні особливості їх зовнішнього вигляду (форму, колір, співвідношення частин); формувати вміння планувати свою роботу — відбирати потрібний матеріал (пластилін), визначати спосіб ліплення; розвивати дрібну моторику, логічне мислення, творчу ініціативу, пам’ять, уяву; закріплювати вміння користування обладнанням; виховувати самостійність, акуратність, бажання доводити розпочату роботу до кінця й отримувати задоволення від ліплення. |
М’які іграшки; картинки із зображенням тварин (ведмедик, собачка, зайчик, котик, жираф, мавпочка); пластилін; стеки; дощечки; незавершені моделі частин іграшок — овал (тулуб, голова); окремі деталі (вушка, лапки, хвостик) для нагадування прийомів та способів ліплення.
|
І.Організаційний момент. -Психогімнастика. ІІ.Мотивація. -Д\г «Якої іграшки забракло?». -Д\г «Подарунок для друга». ІІІ.Продуктивна діяльність. -Пальчикова гра «Долоньки». ІV.Підсумок.
|
Мій конспект «Осінь» ст.151 |
|
ІІ половина дня |
|||||
Художня праця |
Виготовлення з покидькового матеріалу аплікацію «Осінь». |
|
|
|
|
Вересень «Нема на світі дорожчого, як родина!» 15.09.2021р.
Середа Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі 1.Логіко – математичний розвиток 2. Музична діяльність 11.00 3.Художня література |
ІІ половина дня Самостійна художня діяльність
|
Організаційна діяльність
Тема |
Мета |
Обладнання |
План-конспект |
Примітка |
Індивідуальна робота |
1.Логіко – математичний розвиток «Кількісна та порядкова лічба. Геометричні фігури. Число три. Цифра 3. Склад числа три. Знаки «<», «>». |
Закріплювати уявлення дітей про геометричні фігури; вправляти в кількісній і порядковій лічбі; дати уявлення про число три та склад числа три із двох менших;ознайомити з цифрою 3; вправляти у співвідношенні кількості з цифрою; учити порівнювати множини; використовувати знаки «>», «<»; розвивати логічне мислення та пам’ять; виховувати цікавість до занять з математики. |
Площинні зображення сови, зайців, білок, вовків, їжаків, ведмедів; картки з цифрою 3, знаками «>«, «<»; картки з цифрою 3 та геометричні фігури (для кожної дитини).
|
І.Організаційний момент. ІІ.Основна частина. -Д\г «Число три і цифра 3». -Ознайомлення зі складом числа три. -Фізкультхвилинка. -Д\г «Побудуй житло звірятам». -Д\г «Розсели звірят по будиночкам». -Д\г «Порівняння множин. Знаки «>», «<». ІІІ.Підсумок. |
Мій конспект «Осінь» ст.47 |
|
3. Художня література «Читання української народної казки «Про майстра Іванка» |
Формувати поняття про елементарні правила, що регулюють взаємини між дітьми, людьми; учити дітей слухати і розуміти зміст художнього твору, стежити за розвитком подій; учити давати характеристики персонажів оповідань; розвивати вміння відповідати на запитання за змістом прозового твору, пам’ять, логічне мислення; виховувати морально-етичні якості, бажання слухати художні твори. |
Казка; предметні та сюжетні картинки.
|
І.Організаційний момент. -Психогімнастика «Лікарі природи». ІІ.Основна частина. -Читання казки. -Бесіда за змістом твору. ІІІ.Підсумок. |
Мій конспект «Осінь» ст.107 |
|
ІІ половина дня |
|||||
Самостійна художня діяльність |
Робота в особистих розфарбовках. |
|
|
|
|
Вересень «Нема на світі дорожчого, як родина!» 16.09.2021р.
Четвер Особистість дитини 1.Основи здоров’я \ Обжд \ Правове виховання \ Статеве виховання 2.Дитяча граматика Піший перехід |
ІІ половина дня Сюжетно-рольові ігри
|
Організаційна діяльність
Тема |
Мета |
Обладнання |
План-конспект |
Примітка |
Індивідуальна робота |
1.Правове виховання « Я самий-самий. Право на збереження своєї індивідуальності» |
Дати уявлення про те, що всі люди різні, індивідуальні, і потрібно приймати їх такими, які вони є; познайомити з правом на збереження своєї індивідуальності; вчити оцінювати і цінувати себе, підкреслити особливість, неповторність кожної дитини. Закріпити набуті знання про права дитини на прикладі казок. Розвивати пам’ять, мислення, зв’язне мовлення, комунікативні навички при роботі в групах, пізнавальний інтерес. Виховувати взаєморозуміння; доброзичливі стосунки між дітьми. |
Конвенція про права дітей; картинки з казок; мультик.
|
І.Організаційний момент. ІІ.Основна частина. -Бесіда про права дітей. -Розгляд картинок. -Фізкультхвилинка. -Бесіда за картинками казок. -Інсценізація казки «Коза – дереза». ІІІ.Підсумок. |
Правове виховання Папка №4- |
|
2.Дитяча граматика «Слова – назви дій». |
Розширювати уявлення дітей про слово; практично ознайомити з поняттям «слово — назва дії»; формувати вміння правильно ставити запитання до слів — назв дій і відповідати на них; продовжувати вчити добирати риму; учити підтримувати розмову, запропоновану вихователем; учити ставити та з’єднувати крапки в зошиті у лінійку; виховувати інтерес до занять. |
Іграшка Незнайка; предметні малюнки; зошити; олівці.
|
І.Організаційний момент. -Пальчикова гра «Новенький дім». ІІ.Основна частина. -Д\г «Хто це? Що це?». -Д\г «Упізнай слово». -Д\г «Обери слово –назву дії». -Д\г «Знайди зайве слово». -Д\г «Виконай завдання». -Д\г «збери слова у кошик». -Пальчикова вправа «Стільчик». - Підготовка руки до письма. ІІІ.Підсумок. |
Мій конспект «Осінь» ст.83. |
|
ІІ половина дня |
|||||
Сюжетно-рольові ігри «Магазин» |
Екскурсія до «Торгового центру» та «Овочевого» магазинів з метою ознайомлення з роботою продавців, касирів, вантажників. Звернути увагу на культуру спілкування продавців і покупців. (Купити з дітьми печиво, в процесі чого діти дізнаються, скільки потрібно заплатити, щоб купити печиво, як касир отримує гроші, а покупець — чеки, як продавець зважує печиво). |
|
|
|
|
Вересень «Нема на світі дорожчого, як родина!» 17.09.2021р.
П’ятниця Дитина в світі культури 1.Мовленнєвий розвиток 2.Малювання 3.Фізична діяльність12.00 |
ІІ половина дня Театралізована діяльність Гурткова робота 17.00-18.00
|
Організаційна діяльність
Тема |
Мета |
Обладнання |
План-конспект |
Примітка |
Індивідуальна робота |
1.Мовленнєвий розвиток «Меблі» |
Розширювати уявлення дітей про людське житло, його облаштування; продовжувати вчити розрізняти предмети домашнього побуту та вжитку — меблі; навчати розпізнавати та називати предмети меблів, знати їх призначення; продовжувати формувати вміння вживати узагальнювальне слово — меблі; стимулювати вживання речень з однорідними членами; формувати вміння часткового звукового аналізу (виокремлення першого звука у слові); ознайомлювати з різними значеннями багатозначних слів (кришка, спинка, ніжки); розвивати вміння групувати предмети за характерними ознаками (стіл обідній, письмовий); продовжувати активізувати словник словами — назвами предметів меблів. |
Іграшковий будиночок; іграшкові меблі; лялька Оленка; іграшка собачка. |
І.Організаційний момент. - Пальчикова гра «Новенький дім». ІІ.Основна частина. -Д\г «Новосілля ляльки». - Д\г «Порахуй меблі». - Д\г «Сварка меблів». - Мовна гра «Пригоди стільця». ІІІ.Підсумок. |
Мій конспект «Осінь» ст.59 |
|
2.Малювання «Айстри і жоржини» малювання з натури. |
Продовжувати формувати уявлення дітей про красу рослинного світу природи; збагачувати враження від образотворчої діяльності шляхом використання різноманітних матеріалів та прийомів зображення об’єктів навколишнього світу; розвивати інтерес до матеріалів і їх властивостей; навчати малювати з натури, передаючи форму та колір осінніх квітів (айстра, жоржина), продовжувати ознайомлювати з технікою малювання акварельними фарбами — змішувати акварельні фарби для отримання складних відтінків і передавання колориту пелюсток квітки; закріплювати знання кольорів, навички користування обладнанням для малювання фарбами; розвивати дрібну моторику рук, творчу уяву, мислення; заохочувати передавати образотворчими засобами свої переживання, почуття; виховувати любов до краси рідної природи, задоволення від власної творчості. |
Лялька Оленка; букет із осінніх квітів (або картки з їх зображенням); білі аркуші паперу; акварельні фарби; палітри; пензлики; стаканчики для води; прості олівці; гумки; серветки. |
І.Організаційний момент. -Психогімнастика «Я-квітка». ІІ.Мотиваційна частина. -Д\г «Як вирощують квіти». -Д\г «Послухай і скажи, Знайди і покажи». ІІІ.Продуктивна діяльність. -Фізкультхвилинка «Пішли діти в квітничок». ІV.Підсумок. |
Мій конспект «Осінь» ст..131 |
|
ІІ половина дня |
|||||
Театралізована діяльність Гурткова робота 17.00-18.00 «Звернення і запрошення до дій» |
Слухання аудіо казки за вибором дітей. Вчити дітей звертатися за допомогою; пояснювати чому і як потрібно звертатися; називати різні форми звертання і обирати одну і з них. Вчити звертатися до однолітків, запрошувати до спільних дій. Ввічливі слова звернення допоможуть здійснитися бажанням.
|
Сюжетна картинка; атрибути для ігор; художня література.
|
1.Оганізаційний момент. - Психогімнастика «Ми - легкі хмаринки» 2.Організаційний момент. -Читання вірша М.Познанської «Хлопчик маленький» - Бесіда за змістом вірша. - Гра інсценізація «Я мандрую по Землі» - Обговорення. 3.Підсумок. - Гра «Вибір» |
«Світ навколо мене» ст.45 |
|