Сітки занять на вересень 4-5 т., середній вік

Про матеріал
Сітка роботи на 4-5 т. середній вік. У плануванні використані матеріали з серії книг "Мій конспект" 5 рік та посібник "Усі заняття у дошкільному навчальному закладі"
Перегляд файлу

Вересень «Україна рідний край»

ІV тиждень 20.09.2021р.

Понеділок

Дитина в природному довкіллі

1.Ознайомлення з природою (Природа Землі \ Екологічне виховання \ Природа Космосу \ ПДД)

2.Економічне виховання \ Конструювання

3.Музична діяльність 12.00

ІІ половина дня

Праця в природі \ Господарсько-побутова праця

Музична розвага (2-4 тиждень)

Організаційна діяльність

Тема

Мета

Обладнання

План-конспект

Примітка

Індивідуальна робота

1.Природа Космосу

«Космічна мандрівка»

Підтримувати у дітей бажання випробовувати себе у вправах для «юних космонавтів»; прищеплювати любов до рідного краю; викликати емоційні реагування на красу та різноманітність небесної сфери; вправляти у розрізненні кольору, форми, просторових

характеристик обєктів Космосу. Формувати цілісний художній образ неба та його мешканців, основу розуміння  єдності землі та неба; активізувати словник дітей назвами планет та космічних тіл; продовжувати розвивати пояснювальне мовлення; удосконалювати здатність до до художньої діяльності – малювання нескладних предметів та геометричних фігур; надати дитині реальну можливість вигадувати, експериментувати, виявляти творчу ініціативу.

Карта зоряного неба, зображення сузір’їв, папір, набір кольорових

олівців, об’ємні та площинні геометричні фігури, предметні картинки.

 

 

1.Космічне привітання.

2.Творча гра «Космічна подорож».

3.Творча гра «Добре чи погано бути космонавтом?».

4.Розповідь про Ю.О.Гагаріна.

5.Бліц-опитування «Що я знаю про Сонце?».

6.Відгадування космічних загадок.

7. «Я-Земля» вправа на розвиток емпатії.

8.Малювання космічних ракет.

9.Практична робота.

10.Фізкультхвилинка.

11.Виставка та обговорення робіт

12.Підсумок.

 

Папка №5

Тема №1

 

2.Економічне виховання

«Економічний ярмарок»

уточнити уявлення дітей про те, де можна придбати товар. Розкрити специфіку ярмарку; формувати уявлення про те, що від обсягу вкладеної в товар праці залежить його вартість; закріпити знання про рекламу як засіб узагальнення інформації про товари, продукти, всього й усе, що потрібне людям для їх повсякденного життя; розвивати комунікативні та творчі здібності дітей.

 

запрошення, товар, валюта – “веселики”, пакетики, обруч із стрічками для гри “Карусель”; книга “Економята про економіку”.

 

 

І.Організаційний момент.

ІІ.Основна частина.

-Гра «Економічна розминка»

-Реклама товарів.

-Гра «Діти купують товар»

-Бесіда.

-Гра «Карусель».

ІІІ.Підсумок.

Папка №1

 

 

ІІ половина дня

Праця в природі

Обривання сухого листя з кімнатних рослин.

 

 

 

 

Вересень «Україна рідний край» 21.09.2021р.

Вівторок

Дитина в соціумі

1.Ознайгомлення з довкіллям \ Народознавство

2.Аплікація \ Ліплення

3.Фізичне виховання 12.00

Фізкультура на повітрі

ІІ половина дня

Художня праця

Організаційна діяльність

Тема

Мета

Обладнання

План-конспект

Примітка

Індивідуальна робота

1.Ознайгомлення з довкіллям

«Дружба –справжня сила»

Розвивати етичні уявлення дітей — продовжувати ознайомлювати з позитивними рисами характеру (доброта, щедрість, чуйність, увічливість,скромність,працьовитість); сприяти формуванню усвідомлення про дружбу і товаришування; учити розрізняти добрі та погані вчинки; спонукати до дружнього спілкування; закріплювати вміння робити висновки та висловлювати свою оцінку поведінки у невеличких описових розповідях; навчати правил товариських стосунків, допомогти усвідомити поняття «товаришування» на простих прикладах; збагатити словник синонімами та антонімами; розвивати мовленнєве спілкування, пам’ять, мислення; виховувати бажання та вміння допомогти виручити друга з біди, почуття дружби та товариськості.

загадки; прислів’я; іграшка Чебурашка; ілюстрації до казок; коробка;

картки; олівці; кубики; бутафорський торт; аудіозапис пісні «Справжній друг»

 

 

 

 

 

 

 

 

І.Організаційний момент.

ІІ.Основна частина.

-Д\г «Назви героїв казок».

-Д\г «Опиши казкового героя».

-Д\г «Палочка-виручалочка».

-Бесіда за змістом оповідання.

-Вправа «Дерево дружби».

ІІІ.Підсумок.

 

Мій конспект «Осінь» ст..9

 

2.Аплікація

«Осінні квіти»

Продовжувати формувати уявлення дітей про красу рослинного світу природи; збагачувати враження від образотворчої діяльності шляхом використання  різноманітних матеріалів та прийомів зображення об’єктів навколишнього світу; розвивати інтерес до матеріалів і їх властивостей; продовжувати навчати техніки

аплікації — прийомів вирізання, викладання і приклеювання — для отримання квітки; закріплювати знання кольорів, навички користування обладнанням для наклеювання; розвивати дрібну моторику рук, творчу уяву, мислення; виховувати

любов до краси рідної природи, задоволення від власної творчості.

лялька Оленка; букет з осінніх квітів (чорнобривець, айстра, жоржина);

зразок квітки; різнокольоровий папір; клей-олівець; серветки; дощечки або клейонки.

 

 

 

 

 

 

 

І.Організаційний момент.

-Психогімнастика «Я-квітка».

ІІ.Мотивація.

-Д\г «Послухай і скажи, знайди і покажи».

ІІІ.Продуктивна діяльність.

-Фізкультхвилинка «Пішли діти в квітничок».

-Етапи роботи.

ІV.Підсумок.

 

Мій конспект «Осінь» ст..165

 

ІІ половина дня

Художня праця

Виготовлення їжачка з каштану, пластиліну і насіння соняха.

 

 

 

 

 

Вересень «Україна рідний край» 22.09.2021р.

Середа

Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі

1.Логіко – математичний розвиток

2. Музична діяльність 11.00

3.Художня література

ІІ половина дня

Самостійна  художня діяльність

 

Організаційна діяльність

Тема

Мета

Обладнання

План-конспект

Примітка

Індивідуальна робота

1.Логіко – математичний розвиток

«Подорож до країни геометричних фігур»

Формувати вміння знаходити відмінності та спільні ознаки геометричних фігур різних типів; вибирати та розташовувати геометричні фігури;  виховувати  вміння  застосовувати  свої  знання  про  час,  розв’язувати

логічні завдання, обґрунтовувати свою відповідь; знаходити багато варіантів розв’язання.

набір геометричних фігур; площинні фігури

казкових герої роз даткові набори геометричних фігур для кожної дитини, кулька з листом.

 

 

І.Організаційний момент.

ІІ.Основна частина.

-1 завдання;

-2 завдання;

-3 завдання;

-Слуховий диктант.

ІІІ.Підсумок.

 

 

Усі заняття в дошкільному закладі (старша група) Заняття №1 Ст.404.

 

3.Художня література

Читання оповідання С.Васильченка «Неслухняний глечик»

Учити дітей брати участь у розповіданні оповідання; формувати розуміння змісту оповідання; розвивати вміння під час розігрування оповідання знаходити засоби

виразності в руках, міміці, жестах, інтонаціях; учити запам’ятовувати дійових осіб та послідовність дій; збагачувати словник лексикою, що відображає емоційний стан людини; розвивати уяву, фантазію, творчі здібності; закріплювати знання про якісні характеристики посуду; виховувати комунікативні якості, почуття працелюбності,

дружби та товариськості.

Посуд справжній або картинки з їх зображенням.

 

 

 

 

 

 

 

 

І.Організаційний момент.

-Психогімнастика «Каструлька».

ІІ.Основна частина.

-Д\г «Що з чого виготовлено?».

-Бесіда за змістом оповідання.

-Фізкультхвилинка.

-Пальчикова гімнастика.

ІІІ.Підсумок.

Мій конспект «Осінь» ст.109

 

ІІ половина дня

Самостійна  художня діяльність

Робота в індивідуальних розфарбовках

 

 

 

 

 

 

Вересень «Україна рідний край» 23.09.2021р.

Четвер

Особистість дитини

1.Основи здоров’я \ Обжд \ Правове виховання \ Статеве виховання

2.Дитяча граматика

Піший перехід

ІІ половина дня

Сюжетно-рольові ігри

 

Організаційна діяльність

Тема

Мета

Обладнання

План-конспект

Примітка

Індивідуальна робота

1. Статеве виховання

«Родина. Сімя. Знайомство.»

Збагачувати активний словник дітей на основі знань і уявлень про довкілля, вчити дітей розуміти зміст слів і вживати їх правильно, відповідно до змісту; ввести у активний словник нові слова Вправляти в уживанні слів із пестливо-здрібнілим суфіксом „-еньк-”, „-есеньк-”, (рідний – рідненький, ріднесенький). Учити утворювати іменники-назви людей за характерною ознакою суфіксом к(о): забудько, невмійко, невмивайко, говорійко.Учити складати оповідання-розповідь про родину за зразком вихователя. Сприяти розвиткові оцінно-контрольної діяльності в хороводній грі „Дід Макар”. Закріпляти слова тексту. Учити складати складносурядні речення з однорідними членами з єдиним сполучником і .

ігровий персонаж – ляльку на ім'я Розумничка, яка буде приходити до дітей упродовж усього року і пропонувати їм різні завдання, оцінювати успіхи, проводити ігри.

 

 

 

 

 

 

 

 

1.Комунікативна діяльність.

2.Пізнавальна діяльність.

3.Перетворювальна діяльність.

4.Оцінно-контрольна діяльність.

5.Підсумок.

Папка №9

 

2.Дитяча граматика

«Слова – назви ознак»

Розширювати уявлення дітей про слово; практично ознайомити з поняттям «слово — назва ознаки»; формувати вміння правильно ставити запитання до слів — назв предметів, слів — назв ознак, слів — назв дій та відповідати на них; учити вживати прикметники, що означають властивості предметів; учити добирати слова-антоніми; учити писати прямі короткі та довгі ліній по клітинках за зразком; виховувати

інтерес до занять.

іграшка Незнайко; предметні малюнки; м’яч; зошити; олівці.

 

 

 

 

 

 

 

І.Організаційний момент.

-Психогімнастика «Привітання».

ІІ.Основна частина.

-Д\г «Що робить Незнайко?».

-Д\г «Скажи одним словом».

-Д\г «Про що й про кого так можна сказати?».

-Д\г «Обери слово – назву ознаки».

-Гра-імітація «І розкажемо, і покажемо».

-Д\г «Скажи навпаки»

-Д\г «Склади слова до пари»

-Пальчикова вправа «Діжка з медом».

-Підготовка руки до письма.

ІІІ.Підсумок.

Мій конспект «осінь» ст..85

 

ІІ половина дня

Сюжетно-рольові ігри

Розвиток гри «Магазин».

Розподіл ролей завіду­вача (організує роботу співробітників, робить заяв­ки на одержання товарів, звертає увагу на роботу продавців і касирів); продавців, касира, покупців, шоферів (доставляють товари) вантажників.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вересень «Україна рідний край» 24.09.2021р.

П’ятниця

Дитина в світі культури

1.Мовленнєвий розвиток

2.Малювання

3.Фізична діяльність 12.00

ІІ половина дня

Театралізована діяльність

Гурткова робота 17.00-18.00

 

Організаційна діяльність

Тема

Мета

Обладнання

План-конспект

Примітка

Індивідуальна робота

1.Мовленнєвий розвиток

«Посуд»

Розширювати знання дітей про предмети посуду, їх призначення, матеріал, з якого вони виготовлені; продовжувати розвивати вміння накривати на стіл; збагачувати словник словами — назвами предметів посуду, дієсловами, ознаками; учити розрізняти предмети за характерними ознаками (чайний, столовий, кухонний посуд, кавовий); учити утворювати дієслова за допомогою префіксів на-, недо-, пере-, до-; розширювати запас багатозначних слів; продовжувати вчити відтворювати діалог

у народних іграх; вправляти у вживанні антонімів; виховувати охайність, дбайливе ставлення до предметів посуду, бажання допомагати сервірувати стіл удома.

іграшкові предмети посуду; скатертина; лялька Оленка.

 

І.Організаційний момент.

-Психогімнастика «Привітання»

ІІ.Основна частина.

-Д\г «Накриємо стіл до чаб».

-Д\г «Порівняйте предмети чайного та кавового сервізів».

-Гра – імітація «І розкажемо, і покажемо».

-Д\г «Скажи навпаки».

ІІІ.Підсумок.

Мій конспект «Осінь» ст. 61

 

2.Малювання

«Чарівні фарби та долоньки»

Розширювати знання дітей про руки людей як найцінніший скарб людини

будь-якої професії; формувати бажання створювати художні образи, зважаючи на власний досвід та знання техніки і способу зображення (долонькою); ознайомити з можливістю створення образів, символів предметів на основі однакових елементів; закріплювати знання про кольори, симетрію; розвивати пізнавальні та творчі здібності, дрібну моторику,мислення, мовлення, творчу уяву, окомір, орієнтування на площині; спонукати до об’єктивного оцінювання роботи (як власної, так і робіт інших дітей); виховувати повагу до людської праці

великий аркуш паперу для створення образів із силуетів рук (метелик, рибка, сонечко, птах); аркуші паперу формату А4; пензлі або поролонові губки; підставка

для пензлів; гуашеві фарби; фломастери або олівці; серветки; стаканчики з водою.

І.Організаційний момент.

ІІ.Мотиваційна частина.

ІІІ.Продуктивна діяльність.

-Пальчикова гра «Долоньки».

ІV.Підсумок.

Мій конспект «Осінь» ст..133

 

ІІ половина дня

Театралізована діяльність

Гурткова робота 17.00-18.00

«Звернення і запрошення до дій»

 

 Театралізація казки «Колобок»

 

 Вчити дітей звертатися за допомогою; пояснювати чому і як потрібно звертатися; називати різні форми звертання і обирати одну і з них. Вчити звертатися до однолітків, запрошувати до спільних дій. Ввічливі слова звернення допоможуть здійснитися бажанням.

 

 

 

сюжетна картинка; атрибути для ігор; художня література.

 

 

1.Оганізаційний момент.

- Психогімнастика «Ми - легкі хмаринки»

2.Організаційний момент.

- Читання вірша М.Познанської «Хлопчик маленький»

- Бесіда за змістом вірша.

- Гра інсценізація «Я мандрую по Землі»

- Обговорення.

3.Підсумок.

- Гра «Вибір»

 

 

Світ навколо мене ст. 45

 

 

Вересень «Україна рідний край»

V тиждень 27.09.2021р.

Понеділок

Дитина в природному довкіллі

1.Ознайомлення з природою (Природа Землі \ Екологічне виховання \ Природа Космосу \ ПДД)

2.Економічне виховання \ Конструювання

3.Музична діяльність 12.00

ІІ половина дня

Праця в природі \ Господарсько-побутова праця

Організаційна діяльність

Тема

Мета

Обладнання

План-конспект

Примітка

Індивідуальна робота

1. ПДД

«Досліди з водою»

ознайомити дітей з різноманітними станами води та її якостями ( прозора, без запаху, розливається, тече, чиста, брудна, замерзла, тепла, холодна ). Розвивати здатність встановлювати найпростіші зв’язки і взаємозалежності в стані речовини.

 

 

Дослід №1

Припущення: Вода – це рідина.

Продемонструвати властивість води розливатися у різних напрямках, утворюючи плями різного розміру і форми. Вода ллється єдиною цівкою з посудини з носиком ( чайник, глечик, поливальниця ) і кількома цівками, з посуду, що має овальний або круглий отвір. Чому?

Дослід №2

Припущення: Температура води залежить від температури навколишнього середовища.

Запропонувати вихованцям скуштувати воду на смак, доторкнутися до посудини з трохи нагрітою водою кімнатної температури і принесеної з холоду. Від чого залежить температура води.

Папка пошуково дослідницько д-сть. №3

 

2.Конструювання

«Ракета»

Навчити дітей виконувати просту геометричну конструкцію за схемою; розвивати пізнавальні інтереси та уяву; підтримувати цікавість до ігрової конструктивної діяльності.

Дерев’яний конструктор з геометричних фігур, робот, ілюстрація ракет, малюнки схеми.

І.Організаційний момент.

2.Слухання вірша.

3.Повідомлення та мотивація ігрового завдання.

4.Практичне завдання.

5.Обговорення.

6.Фізкультхвилинка.

7.Підсумок.

Конструювання в ЗДО ст..31

 

ІІ половина дня

Господарсько-побутова праця

Прибирання в індивідуальних шафках

 

 

 

 

 

 

Вересень «Україна рідний край» 28.09.2021р.

Вівторок

Дитина в соціумі

1.Ознайгомлення з довкіллям \ Народознавство

2.Аплікація \ Ліплення

3.Фізичне заняття 12.00

Фізкультура на повітрі

ІІ половина дня

Художня праця

Організаційна діяльність

Тема

Мета

Обладнання

План-конспект

Примітка

Індивідуальна робота

1.Народознавство

«Хліб – наше багатство»

поглиблювати пізнавальний інтерес до навколишнього середовища; збагачувати досвід дошкільників цікавими фактами з життя людей на селі; формувати шанобливе ставлення до людей різних професій; уточнити й узагальнити уявлення про діяльність сільських працівників — хліборобів; узагальнювати і систематизувати знання про хліб як головний продукт харчування, про хліборобську працю; ознайомити з різновидами хлібобулочних виробів; учити встановлювати причиново-наслідкові зв’язки; закріплювати знання про продукти харчування — хлібобулочні вироби; збагачувати

словник назвами зернових культур, борошняними виробами; розвивати пізнавальну активність; виховувати шанобливе ставлення до хлібу, до хліборобської праці.

на рушнику — хліб із сіллю, хлібобулочні вироби (житній, пшеничний

хліб, вівсяне печиво, кукурудзяні палички); ілюстрації до казки про хліб; три–чотири

набори малюнків до вправи «Склади малюнок», де зображено різні види сільського-сподарських робіт хліборобів щодо вирощування врожаю; колоски пшениці, вівса,

жита; картки із зображенням виробів із борошна

І.Організаційний момент.

ІІ.Основна частина.

-Дослід «Порівняння зернових культур».

-Д\г «Колоски та вироби».

- Д\г «Розкажи про родичів хліба».

-Д\г «Як хліб приходить до столу?».

-Вправа «Покажи шлях хліба».

-Д\г «Де вирощували та збирали урожай?».

ІІІ.Підсумок.

Мій конспект «Осінь» ст..13

 

2. Ліплення

«Декоративний осінній килим»

Формувати в дітей здатність до усвідомленого сприймання живої природи, до милування її барвами для передавання у художньо-продуктивних виробах;продовжувати ознайомлювати з видами народного декоративно-прикладного мистецтва

України — килимарством, з професією ткалі; навчати виготовляти килимок,використовуючи різні техніки — наносити пластилін на поверхню картону (розмазування), розміщувати тоненькі джгутики, завитки з пластиліну на площині; вправляти у складанні різноманітних візерунків, створюючи рельєфну композицію; закріплювати знання про геометричні фігури, про симетрію; розвивати пізнавальні та творчі здібності, дрібну моторику, мислення, мовлення, творчу уяву, окомір, орієнтування на площині; спонукати до об’єктивного оцінювання роботи (як власної, так і робіт інших); виховувати самостійність, старанність і акуратність під час роботи з пластиліном.

шматочки тканини — платочки; картонні форми — килимки; пластилін;

стеки; дощечки; серветки.

 

 

 

 

 

 

 

І.Організаційний момент.

-Психогімнастика «Посмішка по колу».

ІІ.Мотиваційна частина.

ІІІ.Продуктивна діяльність.

-Д\г «Склади килимок».

-Пальчикова вправа «Ткалі».

-Етапивиготовлення килима.

ІV.Підсумок.

Мій конспект «Осінь» ст..153

 

ІІ половина дня

Художня праця

Колективне виготовлення осіннього дерева з круп та покидькового матеріалу

 

 

 

 

 

 

Вересень «Україна рідний край» 29.09.2021р.

Середа

Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі

1.Логіко – математичний розвиток

2. Музичне заняття 11.00

3. Художня література

ІІ половина дня

Самостійна  художня діяльність

 

Організаційна діяльність

Тема

Мета

Обладнання

План-конспект

Примітка

Індивідуальна робота

1.Логіко – математичний розвиток

«На пошуки веселих чоловічків»

Визначити рівень знань про числа в межах семи; познайомити з цифрою 7; вправляти в умінні лічити порядковою і кількісною

лічбою, умінні називати сусідні цифри; правильно відповідати на запитання «скільки?»; розширювати обсяг знань про геометричні фігури; розвивати логічне мислення; зорову пам’ять

ілюстрації казкових героїв; геометричні фігури; дидактична

гра «Знайди сусіда»; іграшки для порядкового рахунку; клубок; цифри.

 

 

 

 

 

 

 

І.Організаційний момент.

ІІ.Основна частина.

-Д\г «Рахуй далі»

-Д\Г «Встав пропущену цифру»

-Д\г «Назви сусідів чисел»

-Д\г «Покаи цифрою».

-Робота у зошитах.

-Фізкультхвилинка

-Д\г «намалюй килимок».

- Д\г «Склади ціле».

ІІІ.Підсумок.

 

Усі заняття в ДНЗ ст.407

 

2. Художня література

Слухання вірша Я. Щоголіва «Осінь»

та оповідання В. Чухліба «Чи далеко до осені?»

Учити дітей емоційно відгукуватися на образний зміст та поетичну форму вірша; учити використовувати художньо-поетичні вирази у своїх відповідях; збагачувати образний словник; формувати вміння виражати емоційний стан голосом, мімікою;

розвивати інтонаційну виразність та імітаційні здібності; розвивати уяву, фантазію, мислення; виховувати любов до природи.

листочки з дерев; картинки із зображенням осіннього лісу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

!.Організаційний момент.

-Психогімнастика «кленові листочки».

ІІ.Основна частина.

-Бесіда за змістом вірша.

-Фізкультхвилинка.

-Бесіда за змістом оповідання.

ІІІ.Підсумок.

 

Мій конспект «Осінь» ст..111

 

ІІ половина дня

Самостійна  художня діяльність

Робота в розмальовках

 

 

 

 

 

Вересень «Україна рідний край» 30.09.2021р.

Четвер

Особистість дитини

1.Основи здоров’я \ Обжд \ Правове виховання \ Статеве виховання

2.Дитяча граматика

Піший перехід

ІІ половина дня

Сюжетно-рольові ігри

 

Організаційна діяльність

Тема

Мета

Обладнання

План-конспект

Примітка

Індивідуальна робота

1.Основи здоров’я

«Мої органи чуття»

формувати у дітей уявлення про себе як про окрему особистість; поглиблювати знання про те, що у людей можуть бути різний колір очей, шкіри, волосся, різна форма

обличчя і носа; закріплювати знання про органи чуття, про їх особливості й призначення; навчати доглядати і берегти органи чуття; розвивати вміння розрізняти за

смаком продукти харчування; учити на дотик розрізняти предмети та розпізнавати за голосом своїх товаришів; розвивати тактильні відчуття, слух, увагу, спостережливість та допитливість; спонукати до самопізнання, вміння знаходити відмінності у двох майже однакових малюнках; виховувати почуття поваги до себе, бажання

знати, доглядати і берегти свої органи чуття.

малюнки облич дітей; два схожих малюнка, але з 3–4 відмінностями;

«Чарівний мішечок» із дрібними предметами; іграшкові ляльки — хлопчик і дівчинка; шматочки овочів, фруктів, печива на тарілці.

 

 

 

 

 

 

 

 

І.Організаційний момент.

ІІ.Основна частина.

-Д\в «Наші помічники».

-Гра «знайди відмінності».

-Гімнастика для очей.

-Гра «Упізнай за голосом».

-Д\г «Упізнай за смаком».

-Д\г «Чарівний мішечок».

- Читання вірша «Знають усі».

- Гра «Так чи ні».

ІІІ.Підсумок.

 

Мій конспект «Осінь» ст..23

 

2.Дитяча граматика

Закріплення знань про слова

закріплювати знання про слова — назви предмети, слова — назви ознак, слова — назви дій; закріплювати вміння правильно ставити запитання до слів та відповідати на них; практично ознайомити з графічною моделлю слів (у вигляді довгих та коротких

ліній); продовжувати вчити добирати слова-антоніми; учити писати похилі короткі та довгі лінії між лініями за зразком; виховувати інтерес до занять

предметні малюнки; м’яч; зошити; олівці; аркуші

 

 

 

 

 

 

 

І.Організаційний момент.

-Психогімнастика «Лікарі природи».

ІІ.Основна частина.

-Д\г «Добери по три слова до назви кожної пори року»

-Д\г «Перестрибни через осінню калюжку»

-Д\г «Збери слова у кошик»

-Д\г «Назви потрібне слово»

-Д\г «Живе — неживе»

-Д\г «Слова схожі — запитання різні»

-Д\г «Слова короткі та довгі»

-Д\г «Слова короткі та довгі»

- Пальчикова вправа «Дощик»

-Підготовка руки до письма

ІІІ.Підсумок.

Мій конспект «Осінь» ст.87

 

ІІ половина дня

Сюжетно-рольові ігри

«Сімя», «Дитячий садочок», «магазин»

Поєднання ігор в одну гру (за бажанням дітей). Ігрові ситуації «В нашій сім'ї свято». «В дитячому садочку захворіла лялька Катя». «Свято в дитячому садочку» та інша тематика.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

docx
Додано
28 жовтня 2021
Переглядів
1460
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку