Розробка відкритого уроку
з англійської мови
у 3 класі на тему:
«My Home».
Вчитель:
Головіна О.І.
Бердянськ, 2021
План- конспект уроку
Тема: Мій любий дім.
Підтема : Узагальнюючий урок з теми: «Мій любий дім».
Мета:
Практична : - активізувати вивчену лексику;
Освітня: - формувати поняття школярів про дизайн приміщень;
Розвиваюча : - розвивати мовленнєву компетенцію учнів;
розвивати навички читання;
розвивати вміння працювати в групах;
розвивати пізнавальні процеси;
розвивати творчі здібності учнів;
розвивати монологічне мовлення.
Виховна: - підтримувати стійкий інтерес до вивчення іноземної мови;
Обладнання: підручник, робочий зошит, тематичні картки ноутбук, телевізор, роздатковий матеріал, конструктор LEGO.
Тип уроку: комбінований.
ХІД УРОКУ.
Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.
Вчитель запитує настрій у учнів
T -How are you today?
S- I am fine, I am sad….
What day is it today?
Today is……
What date is it today?
Today is….
Т - The topic on our lesson «My house»Сьогодні ми повторимо назви кімнати в будинку чи в квартирі й описувати їхнє розташування.
Основна частина уроку
Т-Let’s do exercises for our tongue.
Завдання записане на дошці, учні разом виконують завдання. (За бажанням 1-2 учня читають ще раз)
[θ]: three, thank you, bathroom.
[t∫]: chair, teacher, kitchen.
[ju:]: you, music, computer, new.
T- Look at the screen and watch video.
1.Після перегляду, учні називають які в відео були представлені кімнати.
T- which rooms you saw in the video?
S-
T- Read the sentence and finish it.
Учням пропонуються шаблони домівок в який учні слухаючи вчителя записують розташування кімнат.
T- On the first floor:
Where is the living-room
It is on the the left.
Where is the kitchen
It is on the right
T- On the second floor:
Where is the bedroom
It is on the right
Where is the bathroom
It is on the the left.
Робота з зошитом. Ex 4. P. 41
Учні виконують вправу в зошиті. Складають опис свого дома.
Учні усно відповідають на запитання
Answer the questions
Учням пропонується з/єднати слова з транскрипцією. (Учні виконують завдання самостійно, потім перевіряють за екраном).
Kitchen [haus]
Bathroom [‘kit∫in]
House [‘bedru:m]
Living-room [‘ba:θru:m]
Bedroom [‘liviηru:m]
Буба (пісня)
Вчитель учням надає завдання на окремих листочках на яких розташований план будинку та меблі. Учні повинні розставити меблі в кімнаті та вгадати назву кімнати. Назвати всі меблі.
Заключна частина уроку.
Самооцінка учнів з використання конструктора Lego. Учні визначають як вони засвоїли урок.
Т- If you understand everything, take a brick Lego red color
(Якщо вам все зрозуміло візьміть цеглинку червоного кольору)
If you do not understand everything, take a brick Lego yellow color
(Якщо вам не все зрозуміло візьміть цеглинку жовтого кольору)
If you do not understand anything, take a brick Lego blue color
(Якщо вам нічого не зрозуміло візьміть цеглинку блакитного кольору)
Thank you for the lesson. Our lesson is over. Good-bye.