План- конспект уроку англійської мови
Вчитель: Ільченко Ірина Юріївна
Тема: Different kinds of houses (ordinary house, eco house, smart house)
Клас: 10
Мета уроку:
Очікувані результати в кінці уроку учні
Наскрізні лінії: Підприємливість і фінансова грамотність; екологічна безпека; здоров’я і безпека
Компетентності:
Спілкування в іншомовному середовищі, вміння вести діалог, формуючи влучні запитання і розуміти почуте; ініціативність і підприємливість; інформаційно-цифрова компетентність ;володіти математичною грамотністю, роблячи розрахунки за утримання будинку.
Обладнання та матеріали: екран, ноутбук, проектор, платформи( Padlet, Mentimeter, Teams) , підручник (Enterprise 4, Virginia Evans – Jenny Dooley ).
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
T: Hello, students! How are you? Ps: Great!
T: Let’s start our lesson. We’re going to discuss different kinds of houses to live in and how burglar-friendly it is and what you should do to keep your house in safety. .
https://www.mentimeter.com/app/presentation/alegre6ca9xmtgy39y64je4phyi7tocx/tfa8rqgrijhg/edit
The teacher asked students to work on the platform Mentimeter to make a World cloud
Each group writes three words about its kind of house.
ІІ. Основна частина уроку
Students have been joined in three groups: the first group has been working on an ordinary house; the second one – an eco-house; the third – a smart house beforehand
Кожна група робить короткий опис будинка, над яким вони працювали, спираючись на інформацію, яку вони знайшли та проаналізували на платформі Педлет (https://padlet.com/ilchenkoirina76/qgsolxxfkhpt88cc)
Здобувачі освіти розглядають будинки з боку екологічної безпеки.
What do burglars think when they see the house at first?
Should you complain about nosy neighbours?
When are you in more risk?
How can you prevent your house from being burgled?
Is your kind of house more burglar- friendly than others?
Це завдання допомагає розвивати одну з ключевих компетентностей Нової Української школи ---- Підприємливість і фінансова грамотність. Учні на практиці повинні презентувати свій будинок і зробити правильні обчислювання щодо утримання свого будинку у безпеці
Where is it located?
What does it look like?
Are there any nosy neighbours?
How can you keep your house in safety?
How much does it cost to keep your house in safety?
What modern technologies can be used in your house?
Make up sentences on topic and then transform them from Active into Passive
Учні пишуть речення на Whiteboard in Teams
III Рефлексія
Учням пропонується проголосувати, який будинок вони все ж таки вибирають для проживання ( платформа Mentimeter https://www.mentimeter.com/app/presentation/257f28c6b76956e0c6f271698f34dfcb/1cce4fa8f57b/edit)
Home school links написати Argumentative composition about your kind of house.
Список використаних джерел