Безпечний інтернет (презентація)

Про матеріал
Презентація "Безпечний інтернет": - чим корисний інтрнет - чим шкідливий інтернет - проблеми, які можуть виникнути - інтернет залежність
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Безпека дітей в інтернеті

Номер слайду 2

Чим корисний інтернет

Номер слайду 3

Чим шкідливий інтернет

Номер слайду 4

Проблеми, які можуть виникнутиІгрова залежність,Доступ та безпосереднє залучення до небажаного контенту,Небезпека віртуального спілкування (приниження),Сюрпризи при безпосередній зустрічі віч-на-віч,Віруси,Неправдива інформація,Неконтрольовані покупки.

Номер слайду 5

Інтернет залежність. Психологічна. Фізіологічна. Постійне бажання вийти до Інтернету. Фізична втомленість. Збільшення часу перебування в ІнтернетіСухість очей. Втомленість, в`ялість, депресія. Головні боліРизик втрати соціальних зв‛язків та життєвих інтересів Болі в спині, порушення режиму харчуваня. Брехливість у відношеннях з батьками, педагогами, з метою приховати захоплення Інтернетом Недотримання режиму дня. Ейфорія під час перебування в ІнтернетіПорушення сну

Номер слайду 6

ТРОЛІНГТро́лінг — вид взаємодії в онлайн-дискусіях на віртуальних комунікативних ресурсах (на форумах, у групах новин, у вікі-проектах, блогах та ін.), коли взаємодія націлена на провокацію у читачів емоційної відповіді, емоційної реакції, емоційних аргументів, образ і тривалих марних дискусій, флейму, нагнітання конфліктів для реалізації цілей інтернет-троля.

Номер слайду 7

Кібербулінг Кібербулінг або інтернет-мобінг – це сучасна форма агресії, яка набула поширення з появою мобільних телефонів, інтернету. Будь-які її форми мають на меті дошкулити, нашкодити чи принизити людину дистанційно, без фізичного насильства (на відміну від булінгу). «Зброєю» булера стають соціальні мережі, форуми, чати, мобільні телефони тощо.

Номер слайду 8

Основні правила безпечної роботи в інтернетіНе давайте нікому своїх паролів. Не надавайте особистої інформації поштою чи в чатах без гострої на те потреби. Не реагуйте на непристойні та грубі коментарі, адресовані вам. Повідомляйте про ситуації в інтернеті, які вас непокоять (погрози, файли певного місту, пропозиції). Відмовляйтесь від зустрічей з випадковими людьми, з якими познайомились в онлайні. Не діліться своїми фото з незнайомцями.

Номер слайду 9

Основні правила безпечної роботи в інтернетіНе повідомляйте інформацію про кредитки батьків (номер картки, термін дії та таємний код). Не викладайте фото квитків, на яких видно штрих-код чи QR-код. Не скачуйте та не встановлюйте невідомі програми за посиланнями, навіть якщо їх надали друзі. Встановлюючи перевірені програми, контролюйте, щоб на ПК не додались небажані програми. Не переглядайте інформацію за невідомими посиланнями (друзі, які ними діляться можуть не підозрювати про загрозу). Не відкривайте листи-спам, вони можуть містити віруси.

Номер слайду 10

Не соромся звернутися за допомогою чи порадо до батьків чи вчителівr

pptx
Пов’язані теми
Психологія, Виховна робота
Додано
24 жовтня 2021
Переглядів
1196
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку