презентувати та опрацювати лексичний матеріал за темою;
розвивати навички аудіювання, усного монологічного та діалогічного мовлення; логічне мислення; різні види пам'яті; увагу; уяву; вміння швидко реагувати на поставлене запитання;
виховувати любов до природи, тварин; толерантне ставлення до однолітків; виховувати вміння сконцентровуватися, слухати інших; формувати доброзичливу атмосферу в класі.
Брейн – ринг “In the World of Animals”
Мета:
навчальна: презентувати та опрацювати лексичний матеріал за темою;
розвивальна: розвивати навички аудіювання, усного монологічного та діалогічного мовлення; логічне мислення; різні види пам’яті; увагу; уяву; вміння швидко реагувати на поставлене запитання;
виховна: виховувати любов до природи, тварин; толерантне ставлення до однолітків; виховувати вміння сконцентровуватися, слухати інших; формувати доброзичливу атмосферу в класі;
Обладнання: наочний матеріал по темі «Тварини», роздатковий матеріал, картки для самостійної роботи.
Хід заходу
І Раунд «Представлення себе»
Учасники поділяються на дві команди. Кожен учасник обирає тварину, якою він буде та представляє себе всім іншим англійською мовою.
Наприклад: Hello! My name is Vlad. I am a bear. I am very big and brown.
Hello! My name is Iryna. I am a cat. I am white and I can catch a
mouse.
ІІ Раунд «Доповни вірша»
Дуже гарний кіт наш Джек
Пам’ятайте чорний – black.
Білий кіт наш Кайт
Пам’ятайте білий – white.
Коричневу сукню купила ця фрау
Ми знаємо певно – коричневий – brown.
Загубився десь мій кед
Він червоний, тобто – red.
Жовте курча каже Hello!
Жовтий колір – то yellow.
Брат мій грає у хокей
В сірій формі, сірий – gray.
Рожеві троянди падають на ринг
Рожевий англійською – pink.
Це незрілий мандарин
Він зелений, просто – green.
Вірте правда. That is true.
Блакитний колір просто – blue.
ІІІ Раунд «Розстав літери в правильному порядку»
Btriab – rabbit
Kheicnc – chicken
Tnketi – kitten
Rabe – bear
Ogeso – goose
Uemso – mouse
Frgefai – giraffe
Ogfr – frog
Hsif – fish
Eykonm – monkey
ІV Раунд «Викресли зайве слово»
Cat, crocodile, lizard, hand.
Lobster, turtle, river, sky.
Cobra, snake, lizard, ant.
Hen, duck, goose, sheep.
V Раунд «Напиши якомога більше назв тварин»
Кожна команда на аркушах паперу записує назви тварин, потім капітани їх зачитують. Перемагає та команда, в якої слів було більше.
VI Раунд «Відгадай, яка це тварина»
Кожна команда отримує картинки з тваринами та їх назви. До кожного малюнка потрібно підібрати правильну назву тварини.
VII Раунд «З’єднай початок слова з його закінченням»
RAB-BIT
|
DU-CK |
CHI-CKEN
|
HOR-SE |
DOL-PHIN
|
CROCO-DILE |
ELE-PHANT
|
FR-OG |
MO-USE
|
PAR-ROT |
MON-KEY
|
HA-RE |
SNA-KE
|
SHE-EP |
CO-W
|
HAMS-TER |
Заключна частина: