Your Text here
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat.
Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi.
Номер слайду 3
Номер слайду 4
Номер слайду 5
Стінка серця
Номер слайду 6
Як і в інших ссавців, серце людини чотирикамерне: 2 передсердя 2 шлуночки Передсердя – це відділи серця, у які кров збирається з вен. Шлуночки – це відділи серця, з яких кров надходить в артерії.
Номер слайду 7
Між передсердями та шлуночками розташовані стулкові клапани. Правий клапан складається з трьох стулок(тристулковий), лівий – з двох(двостулковий).
Номер слайду 8
На межі правого шлуночка і стовбура легеневих артерій, лівого шлуночка і аорти містяться півмісяцеві ( кишенькові) клапани.
Номер слайду 9
Номер слайду 10
Під час поширення збудження в серці виникають електричні струми, які поширюються по всьому тілу. Це дає можливість дослідити ритм роботи серця. Найчастіше електричні сигнали серця реєструють з поверхні шкіри кінцівок і грудної клітки і записуютьу вигляді електрокардіограми.
Номер слайду 11
Електрокардіограф
Номер слайду 12
Номер слайду 13
Серцевий цикл – це послідовність процесів, що відбуваються за одне скорочення серця та після його подальшого розслаблення.
Номер слайду 14
Номер слайду 15
Номер слайду 16
Частота серцевих скорочень – це кількість серцевих циклів, які серце здійснює протягом однієї хвилини. При скорочені серця дорослої людини в стані спокою кожний шлуночок виштовхує в артерії близько 65 мл крові.
Номер слайду 17
Артеріальний пульс – це ритмічні коливання стінок артерій, зумовлені роботою серця. У здорової людини пульс ритмічний, має частоту 60-80 уд/хв.