День цифрового навчання

Про матеріал
День цифрового навчання відзначається щороку в останній четвер кожного лютого. Цифрова революція забезпечила людям безпрецедентний доступ до можливостей проводити навчання та наукові дослідження, використовуючи цифрові пристрої.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

День цифрового навчання

Номер слайду 2

Святкування Дня цифрового навчання надало важливийпоштовх керівникам в галузі освіти у використанні гаджетівдля викладацької практики тапопуляризації навчальних технологічних програм, щозаохочують учнів докращих результатів.

Номер слайду 3

ДЕНЬ ЦИФРОВОГО НАВЧАННЯ (DIGITAL LEARNING DAY) ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ЩОРОКУ В ОСТАННІЙ ЧЕТВЕР КОЖНОГО ЛЮТОГО. ЦИФРОВА РЕВОЛЮЦІЯ ЗАБЕЗПЕЧИЛА ЛЮДЯМ БЕЗПРЕЦЕДЕНТНИЙ ДОСТУП ДО МОЖЛИВОСТЕЙ ПРОВОДИТИ НАВЧАННЯ ТА НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ, ВИКОРИСТОВУЮЧИ ЦИФРОВІ ПРИСТРОЇ.

Номер слайду 4

ДЕНЬ ЦИФРОВОГО НАВЧАННЯ – Є ДУЖЕ ВАЖЛИВИМ ДЛЯ САМОРОЗВИТКУ. ТЕХНОЛОГІЇ НЕ ЗВІЛЬНЯЮТЬ ВЧИТЕЛІВ ВІД РОБОТИ, А НАВПАКИ ПОСИЛЮЮТЬ РОЛЬ ВЧИТЕЛЯ У КЛАСІ.  ДЕНЬ ЦИФРОВОГО НАВЧАННЯ СПРИЯЄ ВИКОРИСТАННЮ СУЧАСНИХ ІНСТРУМЕНТІВ В РІЗНИХ ГАЛУЗЯХ ЗНАНЬ.

Номер слайду 5

ЦИФРОВЕ НАВЧАННЯ З КОЖНИМ ДНЕМ ​​ВСЕ БІЛЬШЕ ЗАМІНЮЄ ТРАДИЦІЙНІ ОСВІТНІ МЕТОДИ. З ОГЛЯДУ НА ТЕ, ЯК ШВИДКО РОЗВИВАЮТЬСЯ ТЕХНОЛОГІЇ, НА ЗМІНУ СТАРИМ МЕТОДАМ НАВЧАННЯ З’ЯВЛЯЮТЬСЯ НОВІ МЕТОДИ ВИКЛАДАННЯ ТА НАВЧАННЯ,  ЩО БАЗУЮТЬСЯ НА ЦИФРОВИХ ІНСТРУМЕНТАХ ТА ТЕХНОЛОГІЯХ.

Номер слайду 6

ЦІКАВІ ФАКТИПЕРША ОБЧИСЛЮВАЛЬНА МАШИНА (КОМП’ЮТЕР) БУЛА СТВОРЕНА У 1822 РОЦІ ЧАРЛЬЗОМ БЕББІДЖЕМ.

Номер слайду 7

ХІРУРГИ, ЩО В ДИТИНСТВІ ЗАХОПЛЮВАЛИСЯ ВІДЕОІГРАМИ, ПРИПУСКАЮТЬСЯ НА 37% МЕНШЕ ПОМИЛОК ПІД ЧАС СВОЄЇ РОБОТИ.

Номер слайду 8

НА ТОРГОВІЙ ПЛАТФОРМІ AMAZON КУПУЮТЬ БІЛЬШЕ ЕЛЕКТРОННИХ КНИЖОК, АНІЖ ІСНУЄ ЇХ ПАПЕРОВИХ АНАЛОГІВ.

Номер слайду 9

У 1984 РОЦІ ДО ВСЕСВІТНЬОЇ ПАВУТИНИ БУЛО ПІД’ЄДНАНО 1000 ПРИСТРОЇВ, У 1990 РОЦІ – 1 000 000, А У 2009 ЦЕ ЧИСЛО ПЕРЕВИЩИЛО МІЛЬЯРД.

Номер слайду 10

ПЕРША РОЗМОВА ПО СТІЛЬНИКОВОМУ ЗВ’ЯЗКУ ВІДБУЛАСЯ В НЬЮ-ЙОРКУ У 1973 РОЦІ. А ПЕРШОЮ ЛЮДИНОЮ, ЩО РОЗМОВЛЯЛА ЧЕРЕЗ МОБІЛЬНИЙ ТЕЛЕФОН СТАВ МАРТІН КУПЕР, ПРАЦІВНИК КОМПАНІЇ «МОТОРОЛА».

Номер слайду 11

ПК «БК-0010» – ПЕРШИЙ КОМП’ЮТЕР, ЯКИЙ З’ЯВИВСЯ У ШКІЛЬНИХ КЛАСАХ РАДЯНСЬКОЇ ШКОЛИ. СЕРІЙНИЙ ВИПУСК ЦИХ КОМП’ЮТЕРІВ РОЗПОЧАВСЯ В 1983 РОЦІ. ЇХ ВИКОРИСТОВУВАЛИ ДЛЯ НАВЧАННЯ ІНФОРМАТИКИ.

Номер слайду 12

ОНЛАЙН НАВЧАННЯ РОЗПОЧАЛОСЬ У 1960 РОЦІ, КОЛИ ДОНАЛЬД БІТЦЕР, ЛАБОРАНТ УНІВЕРСИТЕТУ ІЛЛІНОЙСУ, СТВОРИВ ПЕРШУ СИСТЕМУ ЕЛЕКТРОННОГО НАВЧАННЯ ПІД НАЗВОЮ PLATO. СПОЧАТКУ ПРИСТРІЙ БУВ РОЗРОБЛЕНИЙ ВИКЛЮЧНО ДЛЯ КОМП’ЮТЕРНОЇ ОСВІТИ, АЛЕ ЗАВДЯКИ ІННОВАЦІЙНИМ МОЖЛИВОСТЯМ РОБОТИ В МЕРЕЖІ ВІН ШВИДКО СТАВ ОСНОВОЮ ДЛЯ ОНЛАЙН-НАВЧАННЯ ТА ІНТЕРНЕТ-СПІЛЬНОТ.

Номер слайду 13

ПЕРЕВАГИ ЦИФРОВОГО НАВЧАННЯ1. ВИКОРИСТАННЯ ПЛАНШЕТІВ ЗАМІСТЬ ПАПЕРОВИХ ПІДРУЧНИКІВ.2. ЗАСТОСУВАННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ КОМП’ЮТЕРНИХ ПРОГРАМ ТА МОБІЛЬНИХ ЗАСТОСУНКІВ.3. ВПРОВАДЖЕННЯ ДИСТАНЦІЙНОЇ ОСВІТИ. 4. НАВІТЬ СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ ТА КОМУНІКАЦІЙНІ ПЛАТФОРМИ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ТА УПРАВЛІННЯ ЦИФРОВИМИ ЗАВДАННЯМИ ТА ПРОГРАМАМИ.

Номер слайду 14

ВЧЕНІ ВВАЖАЮТЬ, ЩО ЦИФРОВЕ НАВЧАННЯ МАЄ БЕЗЛІЧ ПЕРЕВАГ ПЕРЕД ТРАДИЦІЙНИМИ ОСВІТНІМИ МЕТОДАМИ.ІНСТРУМЕНТИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ЦИФРОВОГО НАВЧАННЯ ДОЗВОЛЯЮТЬ УЧНЯМ РОЗВИВАТИ ЕФЕКТИВНІ НАВИЧКИ САМООСВІТИ. ЦИФРОВЕ НАВЧАННЯ ПОКРАЩУЄ МОТИВАЦІЮ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ УЧНІВ. ІНСТРУМЕНТИ ЦИФРОВОГО НАВЧАННЯ ЗАЛУЧАЮТЬ ВИХОВАТЕЛІВ ТА БАТЬКІВ ДО ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ.

Номер слайду 15

ДЕНЬ ЦИФРОВОГО НАВЧАННЯ – ЦЕ ЩЕ ОДНА МОЖЛИВІСТЬ ДІЗНАТИСЯ, ЯКІ ЗНАННЯ МОЖНА ОТРИМАТИ ЗА ДОПОМОГОЮ ТОГО ЧИ ІНШОГО ГАДЖЕТУ, КОРИСТУЮЧИСЬ ТИМ ЧИ ІНШИМ ПРОГРАМНИМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ.

pptx
Додано
29 лютого
Переглядів
82
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку