2 грудня о 18:00Вебінар: Предмет «Захист України» у школі: теоретичні засади, цікаві ідеї, поради для дистанційного навчання

Дидактичні матеріали "Математичні вимпели"

Про матеріал

Напередодні свята (День числа ПІ, День Землі, Новий рік тощо) учням можна запропонувати такий прийом роботи як "Математичні вимпели". Це може бути одночасно і чудовим декором математичного класу.

Пропоную заготовки математичних вимпелів класичного вигляду, в які вчитель може додати будь-яку задачу. Кількість зірочок - це може бути рівень складності або прикраса вимпелу.

Використовувати можна цей прийом по різному: роздати дітям додому по одному і розв'язані завдання розвісити у класі, можна на уроці працюючи у групах. Можна завчасно вивісити завдання у класній кімнаті на початку вивчення теми і розв'язувати вправи індивідуально протягом вивчення теми.

Після розв'язання задач та вправ учні розмальовують вимпели олівцями за власним бажанням. Розв'язок можна записувати зі зворотнього боку вимпелу чи у зошиті учня.

Форма вимпелу можу залежати від свята: у вигляді сердечка - на День Святого Валентина, у вигляді листочка - на День Землі, у вигляді медалі- на День здоров'я тощо.

Перегляд файлу

Картинки по запросу рисунки цветов контур

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Картинки по запросу контур бабочки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Картинки по запросу контур бабочкиКартинки по запросу контур бабочки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

docx
Додано
8 липня 2018
Переглядів
435
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку