ДОДАВАННЯ І ВІДНІМАННЯ 0. ДОДАВАННЯ І ВІДНІМАННЯ 1. ПОРІВНЯННЯ ЧИСЕЛ. Математика 1 клас.

Про матеріал

ДОДАВАННЯ І ВІДНІМАННЯ 0. ДОДАВАННЯ І ВІДНІМАННЯ 1. ПОРІВНЯННЯ ЧИСЕЛ. Математика 1 клас. Мета уроку: на основі практичних вправ і малюнків розглянути випадки додавання і віднімання 0, 1. Закріпити нумерацію чисел у межах 10. Формувати вміння складати і розв'язувати приклади на додавання і віднімання за малюнками і практичними діями, культуру усного та писемного мовлення.

Перегляд файлу

 

ДОДАВАННЯ І ВІДНІМАННЯ 0.

ДОДАВАННЯ І ВІДНІМАННЯ 1.

ПОРІВНЯННЯ ЧИСЕЛ.

Математика 1 клас

 

Мета: на основі практичних вправ і малюнків розглянути випадки додавання і віднімання 0, 1. Закріпити нумерацію чисел у межах 10. Формувати вміння складати і розв’язувати приклади на додавання і віднімання за малюнками і практичними діями, культуру усного та писемного мовлення. Виховувати уважність, старанність.

 

ХІД УРОКУ

  1. Організація класу.
  2. Мотивація навчальної діяльності. Зв’язування очікувань.

Сьогодні на урок до нас завітали герої мультфільму. Це чебурашка та крокодил Гена. Вони хочуть, щоб ви допомогли їм у навчанні.

Давайте познайомимось з планом уроку.


https://lh3.googleusercontent.com/Kt-xY9imyVSY2AniT0dHHpuk_XkSpDJiAs_v-udXkPBalfW2nsXRHoBiGGMfkEwXaV_yecupCjQbhtSMPvlaijnb6HclA6-ZsdqHq6TT3C9IytxHgCB9l33Pve2z1zlw9Gvj_my-J4hiMPylTA 

  • Гра «Мікрофон» 


https://lh6.googleusercontent.com/CCxaTJVVSHp9wLqEfWYFTqYuNEWEeZC9G8Ofupt-GwcQ8jKpKJ6eL3jKaGAu7Q4ijPuWTxRwIljvmlMJpmTKZH_ZexlnFzFiGNuJj-rm0OHVTqQfk34iuq4SQBQJeDhNex_19OAinndu_2CR3w 

  • Гра «Доміно» 


https://lh3.googleusercontent.com/Z8y4Wlv43qJM5fSGwCfJJw1fYF719TDrDuyN2Rt7hltvL9B20mEhobFvsPnbadc46C92DHwNQrmQV2b7D5vCZQw0zH0fCL-B5jP8f-02OYBe-Pij3xDaAAIbYtSQ3L4rrYPjsV93v2J5yzSGgA 

  • Нове 


https://lh3.googleusercontent.com/ZLmYtSdN9XcZ68ncjZ0qmY9Cfq3qxSpJv0j_TZVU82Q19ro_FcRQt0k_CAM-c3sfpHkzH4KzdB1y6GYhuOKsw_hWgjhvsVTHar3F5yj9VNRi-aRdUVhBOzZmSvBTiiODfcNtP17yZSTQXmQeDg 

  • Робота з підручником

 

 

  •  Робота в зошиті https://lh5.googleusercontent.com/oVUq4Ha2R1cDgrvBiS3YOneQQ_GxCOf0qxf9kHhOv8dBekI7AeQsvzQVdrAVFiDLkFuO2Z_u8vLvvAbeBk_-Kb7ezpOESP0ftJVSvBmNblGSY3OdJ-aQj7vpYWn4_y-SqRr8SZe53EjutbU8lQ


https://lh5.googleusercontent.com/GUGAfWq34b12PCxgj8kQZo4-WqRdWziWoid3e09PuA9UBD_0zWo5hmbBNdn9jalzqd3ZlBj83WnNdx2ElkZL4mT-UYhPRls-HHhLbCRtTRhe6i4f2qsM6IwdM3e8OK2h4ZGXZaccR3FQzHKvtg 

  • Підсумок уроку. Прикрась дерево. 

 

Вправа «Очікування»

  • Що ви очікуєте від уроку?
  • З яким настоєм прийшли на урок?

Повторення правил спілкування

  • Всі думки приймаються.
  • Всім слухати одного.
  • Правило піднятої руки.

 

  1. Актуалізація вивченого матеріалу.
  1. Гра «Мікрофон»
  • Назвати наступне число до числа 7.
  • Попереднє число до числа 6.
  • Яке число стоїть між числами 8 і 10?
  • Яке число отримаємо, якщо до 9 додати 1?
  • Від 7 відняти 1?
  • Назвати усі числа більше від 4 і менше від 7?
  • Як можна отримати нуль з числа 3?
  1.                Порівняння нуля з іншими числами.
  1.   Гра «Доміно»

Скласти і розв’язати приклади на додавання і віднімання.


https://docs.google.com/drawings/d/ss_KOvav-N2nLLhSIPaq_-g/image?w=136&h=65&rev=1&ac=1https://docs.google.com/drawings/d/sVKqBKXKa6Y-Ncmbl4CFFhg/image?w=136&h=65&rev=1&ac=1https://docs.google.com/drawings/d/sYY6X5PV1i5iZxstaNlXX7w/image?w=136&h=65&rev=1&ac=1 

  1. Вивчення нового матеріалу. Оголошення теми і мети уроку.

Сьогодні ми познайомимося з додаванням і відніманням 0. Закріпимо раніше вивчений матеріал.

  1. (на дошці два макети кошиків. В одному кошику силуетні картинки яблук, а в другому нічого.)

Два їжачкі збирали яблука.

  • Скільки яблук знайшов перший їжачок? (5)
  • А другий? (0)
  • Як узнати скільки вони зібрали разом? (треба об’єднати)
  • Який приклад на додавання можна скласти? (5 + 5 = 5)
  • З прикладу 5 + 0 = 5 складіть приклади на віднімання. (5 – 0 = 5;

5 – 5 = 0)

  • Що цікавого в цих прикладах?
  1. Практична робота (у кожного учні конверт з кружевами)

Скільки на партах кружечків? (0)

Покладіть 4 кружечки. Скільки стало кружечків на парті у кожного?

Який приклад можна скласти? (0 + 4 = 4)

Що цікавого в цьому прикладі? (до нуля додали 4 і дістали теж саме число).

Складіть приклади на віднімання. (4 – 0 = 4; 4 – 4 = 0)

Який можна зробити висновок? (при додаванні і відніманні 0, отримуємо те саме число).

  1. Фізкультхвилинка.
  1. Робота з підручником. (с.47)

№ 1-2 – закріплення нового матеріалу.

№ 3 – розв’язування прикладів усно.

№ 4 – (робота в парі) – письмово.

  1. Робота в зошиті з друкованою основою.

Завдання 1 – скласти задачу і розв’язати.

Завдання 2 – обчислити вирази «ланцюжком».

Завдання 3 – геометричний матеріал.

  1. Підсумок уроку. Рефлексія.
  • Що нового ти дізнався на уроці?
  • Чи справились твої очікування від уроку?

 

Гра «Прикрась дерево».

На дошці зображення дерева, в кожної дитини дві квіточки – червоного та блакитного кольору.

  • Якщо тобі було на уроці цікаво і легко, обери червону квіточку і прикріпи на дерево.
  • Якщо на уроці тобі було важко, а тому не цікаво і сумно – обери синю квіточку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

docx
Додано
7 березня 2018
Переглядів
3687
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку