Об'єкти_навколишнього_світу,_властивості_конкретних_об'єктів_таОб'єкти_навколишнього_світу,_властивості_конкретних_об'єктів_таОб'єкти_навколишнього_світу,_властивості_конкретних_об'єктів_таОб'єкти_навколишнього_світу,_властивості_конкретних_об'єктів_таОб'єкти_навколишнього_світу,_властивості_конкретних_об'єктів_та
Дата: 02.10.21
Клас: 2-Б
Тема: Об’єкти навколишнього світу, властивості конкретних об’єктів та значення властивостей
Мета:
навчальна: сформувати поняття про об’єкти навколишнього світу, властивості конкретних об’єктів та значення властивостей, розуміти поняття модель об’єкта;
розвивальна: розвивати логічне мислення; формувати вміння аналізувати і робити висновки; розвивати ключові компетентності: спілкування рідною мовою, інформаційно-цифрова компетентність, уміння вчитися.
виховна: виховувати зосередженість, увагу та спостережливість.
Тип уроку: комбінований
Обладнання: комп’ютерна презентація, комп’ютер, смартфони учнів, підручник (http://surl.li/actps).
Хід уроку
- Діти, за допомогою реакцій в ZOOM покажіть, який у вас настрій. Якщо у вас поганий настрій, то наприкінці уроку він обов’язково стане позитивним!
- Чудово! З гарним настроєм продовжимо урок!
- Перш ніж розпочати вивчення нової теми, давайте пригадаємо з вами як потрібно себе поводити у комп’ютерному кабінеті. Подивіться на хмару слів і озвучте правило, яке ви пригадали.
Правила:
4 |
3 |
5 |
2 |
1 |
к |
є |
т |
б’ |
о |
8 |
4 |
7 |
1 |
9 |
5 |
10 |
11 |
2 |
3 |
6 |
і |
с |
в |
в |
с |
т |
т |
ь |
л |
а |
и |
6 |
3 |
1 |
4 |
5 |
2 |
|||||
ь |
д |
м |
е |
л |
о |
|||||
ІІІ. Повідомлення теми та мети уроку. Мотивація навчальної діяльності
- Тож тема нашого уроку: «Об’єкти навколишнього світу, властивості конкретних об’єктів та значення властивостей».
- Ой, що трапилося? Хто це з’явився?
- Привіт, ми — Робокіт і Робопес! Сьогодні ми допоможемо вам краще засвоїти нову тему! Набагато цікавіше здобувати нові знання разом!
5. Фізкультхвилинка (http://surl.li/amwcz)
6. Практична робота за комп’ютером
А) Інструктаж до виконання роботи з програмою Paint
- Діти, зараз ми будемо творчо працювати!
- За допомогою програмою Paint, намалюйте об’єкти схожі за формою, але різні за кольором. Наприклад, Сонце, м’яч, яблуко.
- А також схожі за кольором, але різні за формою. Наприклад, ялинка, листок, повітряна кулька.
Б) Виконання практичної роботи дітьми за комп’ютером
- А зараз переходимо до виконання практичної роботи!
- Пуск>Стандартні> Paint. Відкриваємо програму.
- Працюємо!
2) Об’єкти можуть відрізнятись один від одного формою, кольором, розміром. Такі ознаки об’єктів називають … .
3) Модель – це … .