Домашнє завдання фізкультура

Виконуйте вправи щоденно з перервою на вихідних ,кидати відео своїх вправ непотрібно це для вашого розвитку: -зарядка( бажано ранішня ,розтяжка ,вправи загальної зарядки) -віджимання (5 підходів по 10 разів -хлопці) -прес(4 підходи по 10 разів-хлопці та дівчата) -пробіжка(1-2 кола мінімум-хлопці та дівчата) -присідання( 4 підходи по 10 разів-дівчата ) Перерва між підходами 1-2 хвилини ,якщо потрібно більше робіть більше
Перегляд файлу

Фізкультура  Ярощук Максим  11-Б

1. Техніка безпеки на уроках волейболу

Технічна підготовка:

індивідуальні та групові вправи виконуються після команди вчителя:

при сигналі про припинення виконання вправи все учні зобов'язані взяти м'ячі в руки і вислухати методичні вказівки вчителя фізичної культури;

виконувати тільки ту вправу, яке було дано вчителем;

забороняється учням бити м'яч ногами.

б) Тактична підготовка:

при навчальної двосторонній грі суворо виконувати правила розстановки і переходу;

виконувати подачу тільки після свистка вчителя фізкультури;

між вправами передавати м'яч тільки під сіткою.

в) Спеціальна силова підготовка:

обов'язково виконувати загальну і спеціальну розминку;

при виконанні спеціальних силових вправ дотримуватися необхідну дистанцію і інтервал;

при виконанні стрибків, приземлятися на обидві ноги на всю стопу.

2.Техніка безпеки на уроках футболу

1.Перед заняттями та змагальними іграми обов'язково виконати розминку. При сильному вітрі, зниженій температурі та підвищеній вологості повітря час на проведення розминки необхідно збільшити.

2.   Займатись тільки у спортивній формі.

3.   Взуття (бутси або кросівки) підбирати за розміром.

4.   Якщо футболісти виходять на поле у бутсах, обов'язково одягати щитки.

5.   Заняття та ігри проводити тільки на рівному полі. Перед початком занять перевірити поле на наявність предметів, що можуть спричинити травми (каміння, скло, гілки дерев тощо).

6.   До початку занять перевірити стійкість воріт. Не виснути на воротах.

7.   Під час ігор та тренувань не стояти за воротами.

8.   Не використовувати заборонені прийоми гри.

9.   Не перебігати поле під час ігор і тренувань.

3.Розміри волейбольної площадки

Гра ведеться на прямокутному майданчику розміром 18х9 метрів. Майданчик розділений посередині сіткою. Офіційна висота сітки для чоловіків 2.43м, для жінок 2.24м

4.Скільки гравців приймає участь у грі волейбол

Максимум 12

5. Із скількох партій складається гра у волейбол

Волейбольний матч закінчується, коли одна команда виграє три сети. Сет грають до 25 очок, але перевага повинна складати мінімум два очки. Інакше команди грають до переваги в два очки.

6.До скількох очків чи скільки часу продовжується гра в волейбол

До 25 очків

7.Намалювати волейбольну площадку і гравців по номерам

(малюнок буде вказано окремо на листку )

8.Чи має право пробивати нападающий удар удар гравець шостого номеру

Ні він немає такого права ,бо при переступі лінії стрибок шостому номеру не дозволено

9.Коли і де зародився волейбол?

Волейбол зародився в 1895 США ініціатором гри вважається У.

М. Морган (штат Массачусетс).

10.Історія розвитку футболу ?

Істо́рія футбо́лу  у Європі ігри з м'ячем набули особливої популярності в середньовічній Англії. Сучасний футбол зародився зі створенням Футбольної асоціації Англії в Лондоні, Велика Британія, в 1863 році як результат численних зусиль зі стандартизації різних форм гри. Це дозволило клубам проводити матчі без суперечок за уніфікованими правилами, які забороняли рух по полю з м'ячем у руках та виконання підніжок та підсічок (звідси і виник поділ між футболом та регбі)

11.Регламент гри із скількох таймів складається гра і скільки часу дається на перерву

Футбольний матч складається з двох рівних таймів по 45 хвилин із 15-хвилинною перервою між ними. Після перерви команди міняються воротами.

12.Скільки гравців приймає участь у грі футбол

У футбольному матчі участь беруть дві команди, кожна з яких складається не більше ніж з 11 гравців, один з яких воротар.