2 грудня о 18:00Вебінар: Предмет «Захист України» у школі: теоретичні засади, цікаві ідеї, поради для дистанційного навчання

Джудіт Арунделл Райт

Про матеріал
Австралійська поетеса, енвайронменталістка, захисниця довкілля і активістка руху на захист прав корінних народів Австралії. Вона була автором кількох поетичних збірок . Майстром тонкої любовної лірики. Її вірші були переведені на італійську, японську і російську мови
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Джудіт Арунделл Райт31.05.191526.06.2000

Номер слайду 2

Австралійська поетеса, енвайронменталістка, захисниця довкілля і активістка руху на захист прав корінних народів Австралії. Вона була автором кількох поетичних збірок . Майстром тонкої любовної лірики. Її вірші були переведені на італійську, японську і російську мови

Номер слайду 3

Джудіт Райт народилась 31 березня 1915 року в Армідейлі, штат Новий Південний Уельс але більшу частину дитячих і юнацьких років провела в Брісбені і Сіднеї .

Номер слайду 4

Дівчинка навчалася в Новоанглійські школі-інтернаті для дівчаток. Закінчивши школу, Джудіт вивчала філософію, англійську мову, психологію і історію в Сіднейському Університеті .

Номер слайду 5

Коли почалася Друга світова війна, вона повернулася на вівчарську ферму батька, де через війну стало не вистачати робочої сили. Вона почала втрачати слух, коли їй було близько 25 років, і до 1992 року повністю оглухла.

Номер слайду 6

Перша книга віршів Джудіт Райт, була опублікована в 1946 році, коли вона була науковим співробітником в Університеті Квінсленда і одночасно працювала в літературному журналі з Клементом Крістесеном, його засновником і редакторомпротягом 34 років.

Номер слайду 7

У 1950 році вона переїхала в Маунт Тамборін, штат Квінсленд разом з романістом і філософом Джеком Маккинні . У тому ж році народилася їхня дочка Мередіт. Вони одружилися лише в 1962 році, а через чотири роки Джек помер, залишивши Джудіт вдовою.

Номер слайду 8

Останні 30 років свого життя Джудіт прожила в крихітному старовинному містечку Брейдвуд, штат Новий Південний Уельс. Джудіт Райт померла 26 червня 2000 року, у віці 85 років, в Канберрі, де провела останні роки життя через вкрай крихкого здоров'я.

Номер слайду 9

Разом з австралійським натуралістом Девідом Флі, натуралісткою і письменницею Кетлін Макартур і Брайаном Клустоном , відомим британським ландшафтним дизайнером, Джудіт Райт була засновницею і з 1964 по 1976 рік президентом Товариства захисту дикої природи Квінсленда . Вона стала другою австралійкою, відзначеної Королівської золотої медалі за заслуги в області поезії в 1992 році. Перший пам ятник — Джудіт Райт

pptx
Додав(-ла)
Киценко Лариса
Додано
15 жовтня 2019
Переглядів
235
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку