Етична бесіда "Зупинимо втрату водно-болотних угідь". В цій роботі, я описала про важливість водних та болотних угідь в житті людини та природи, а також шляхи їх збереження. Ознайомила учнів з флорою та фауною на цих угіддях.
Цю роботу виконала Степаненко Яна Андріївна, студентка 3-го курсу, педагогічного університету.
Етична бесіда «Ціннісне ставлення до природи»
Бесіда «Зупинимо втрату водно-болотних угідь»
Мета: Підвищити обізнаність учнів щодо взаємозалежності між водою і водно-болотними угіддями та роль людини в збереженні природи; виховати бережливе ставлення до водно-болотних угідь.
Завдання: Розповісти дітям про водно-болотні угіддя, флору та фауну яка проживає на болоті, про їхню користь для екології; методи їх збереження.
Добрий день, шановні учні, сьогодні у нас 2 лютого, день збереження водно-болотних угідь. Тому тема нашої бесіди саме така. Отже ми почнемо з того, що водно-болотні угіддя – це місцевість, яка постійно зволожена. Така ділянка може бути частково, або повністю зайнята прісною або солоною водою.
Такі угіддя відіграють дуже велику роль для природи та людей, вони служать природними водосховищами та уберігають територію від повені та посухи, саме тому їх потрібно зберігати. А ви знаєте, то таке повінь та посуха?
Повінь- це коли водний об’єкт максимально наповнений.
Посуха- це нестача вологи на певній території, протягом тривалого часу.
В Україні такі угіддя поширені на півночі та на півдні. Тут є велике різноманіття рослин. Ви знаєте які рослини ростуть на болоті? Якщо ні, то зараз я вас ознайомлю з такими рослинками.
Рис.1.Росичка
Рис.2.Аїр болотний
Рис.3.Образки болотні
Рис.4.Ірис болотний
Рис.5.Калюжниця болотна
про публікацію авторської розробки
Додати розробку