Магніти на холодильник.
Історичні відомості
Винахідником магнітів, які прикріплюються до металевих стінок холодильників, вважається американець Джон Уїтлі. Восени 1951 року зареєстрував патент під номером US 2693370, в якому описав свій винахід як систему з кількох магнітів, закріплених на одній підставі. Спочатку винахід Уїтлі призначався для того, щоб закріплювати аркуші паперу на столах, стінах і т.д. Лише багатьма роками пізніше магніти Уїтлі почали кріпити на холодильниках.
Сучасні магніти для холодильників є пластикові фігурки, до зворотної сторони яких приклеєний один або кілька неодімових магнітів. На відміну від магнітів, які були поширені в часи Джона Уїтлі, неодимові магніти мають дуже високу силу намагнічування і довго не розмагнічуються. Їх роблять зі сплаву заліза, бору і рідкоземельного металу неодиму. Спочатку магніти на холодильниках використовувалися, щоб кріпити до них листки зі списками справ і запланованих покупок. Зараз їх часто використовують просто як елемент декору.
На холодильниках можна зустріти магніти-сувеніри, привезені з різних країн, магніти-календарі, магніти-термометри і т.д. Крім неодімових магнітів, на холодильниках можна зустріти і гнучкі магнітні наклейки. Вони складаються з пластика, на нижню сторону якого нанесено шар феромагнетика (зазвичай - оксиду заліза). Сили таких магнітів досить, щоб тримати власну вагу, але ось прикріпити з їх допомогою до холодильника кілька листків паперу навряд чи вийде. У 1960-х роках в США почали випускати цілі набори маленьких магнітів на холодильник, виконані у вигляді букв алфавіту. З їх допомогою можна було залишати на холодильнику послання і вчити дітей грамоті.
Матеріали які можна використовувати для виготовлення магнітів на холодильник.
Для виготовлення сувенірних магнітів можна використовувати дуже різноманітні матеріали: папір, картон, фетр, фоаміран, тканину, бісер та різноманітні намистинки, фанеру та ДВП, пластилін, солоне тісто словом усе, що потрапить у творчі руки.
Виготовлення таких міні-сувенірів досить цікава та приємна справа. Розвиває логічне та творче мислення; дрібну моторику рук; виховує навики акуратності у робот.
Магніти із фоамірану «Веселі смайлики»
Фоаміран матеріал який має дуже велику яскраву кольорову гамму. М’який та досить легкий у використанні.
Фото 1 Фото 2 Фото 3 Фото 4
Фото 5 Фото 6 Фото 7 Фото 8
Фото 9 Фото 10 Фото 11 Фото 12
Магніти «Домовушки» із капрону.
Фото 1 Фото 2 Фото 3 Фото 4
Фото 5 Фото 6 Фото 7 Фото 8
Фото 9 Фото 10 Фото 11 Фото 12
Фото 13
Магніти із пап’є маше
Фото 1 Фото 2
Фото 3