І семестр Unit 1. "People and Relationship" Урок 5. Тема уроку: Що впливає на взаємини між людьми? Focus on Reading

Про матеріал
І семестр Unit 1. "People and Relationship" Урок 5. Тема уроку: Що впливає на взаємини між людьми? Focus on Reading Мета уроку: повторити та активізувати лексику з теми, ознайомити учнів з новими ЛО, формувати навички читання за допомогою прийомів skimming and scanning, перевірити сприймання прочитаного тексту за допомогою прийомів - reading for gist and for details, розвиток навичок комунікації, розвиток мовної здогадки, розвиток навичок роботи в групі та в парах, розвиток мислення, виховувати
Перегляд файлу

 

 

І семестр

Unit 1. "People and Relationship"

Урок 5.

Тема уроку: Що впливає на взаємини між людьми?

Focus on Reading

 

Мета уроку: повторити та активізувати лексику з теми, ознайомити учнів з новими ЛО, формувати навички читання за допомогою прийомів skimming and scanning, перевірити сприймання прочитаного тексту за допомогою прийомів - reading for gist and for details, розвиток навичок комунікації, розвиток мовної здогадки, розвиток навичок роботи в групі та в парах, розвиток мислення, виховувати самостійність.

Очікувані результати: в кінці уроку учні можуть переказати прочитане, використовуючи вивчені ЛО, можуть описати свої взаємовідносини у родині, можуть висловити думку, щодо рис характеру, які притаманні дітям, які зростають у багатодітній родині або одні.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань, умінь та навичок

 

 

ХІД УРОКУ

І. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Warming up

Бесіда  з учнями про взаємовідносини. Приготувати учням на окремих листочках запитання, їх помістити до будь-якого мішечку, або приклеїти на плакат, тематично оформлений, учні по черзі витягають або підходять до плакату, обирають питання та відповідають на нього (або читають питання та називають, хто відповідатиме на нього:

  1. How many brothers and sisters do you have?
  2. Are you an only child?
  3. Do you have younger or older brothers / sisters?
  4. Who is the oldest person in your family?
  5. Who is the funniest person in your family?
  6. Do you usually have family gathering?
  7. What do you like the most about your family?
  8. Are your parents strict?
  9. Are your parents flexible?
  10. Where does your mother work?
  11. Where does your father work?
  12. Do your parents trust you?
  13. What are some of your childhood memories?
  14. How did your family celebrate holidays?
  15. How often did you go on vacation with your family?
  16. What games did you use to play with your brothers / sisters?
  17. How often did you go on family trips?

 

Ділимо учнів на дві чи три групи. Учні в групах обговорюють питання вправи 1 на сторінці 18.  Завдання учнів зібрати інформації про кожного в своїй групі, спираючись на питання вправи, а потім розповісти про будь-кого з групи всьому класу.

 

2. Reading

Pre-Reading Task

На дошці з'являються прикметники:

independent, sociable, quite, self-confident, ambitious, self-confident, organized, responsible, selfish, hard-working, lazy, rude, kind, calm, bossy, jealous, moody, joyful, affectionate, spoilt, imaginative.

 

Ділимо учнів на 4 команди.

Перша команда - the oldest children in a family

Друга - the middle children in a family

Третя - the youngest children in a family

Четверта - the only children in a family

Даємо командам час поміркувати, які якості характеру  притаманні їм і чому. Учні обирають та записують їх. Після обговорюємо всім класом. Кожна команда отримує частину тексту від 2-5 (кожній команді один абзац). Перший абзац читають усі команди, щоб ознайомитись, про що йтиме мова. Тексти відповідають тим командам, які працювали з зазначеними вище категоріями.

Кожна команда отримує табличку:

the oldest children in a family

 

the middle children in a family

the youngest children in a family

the only children in a family

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

While-Reading Task

Кожна команда опрацьовує свою частину тексту та шукає прикметники, що описують характер дитини, що відповідає їх критеріям. Порівнюють з обраними ними прикметниками та обговорюють, чи співпадає їх вибір.

Під час читання, учні заповнюють свою частину таблички.

Під час виступу інших команд, заповнюють інші колонки відповідно, записуючи прикметники, що характеризують дитину.

 

Post Reading Task

 Вправа 3 на сторінці 18

Учні продовжують роботу в групах.

 

Vocabulary Practice

Учні продовжують роботу в групах.

Групи отримують набір карток з прикметниками (див. додаток). Завдання учнів знайти відповідні пари між собою ( антоніми чи синоніми, позитивні та негативні).

independent

sociable

quite

self-confident

organized

responsible

selfish

hard-working

lazy

rude

kind

calm

bossy

jealous

moody

moody

Вправа 5 на сторінці 20

Продовжуємо працювати у групах. Роздаємо до поданих слів пояснення. Даємо час учням на роздуми, після обговорюємо всім класом:

… people always want to win.

… people want to be successful in

life.

… children behave badly because

they are given everything they want.

… people think about themselves

and not about other people.

… people think that someone loves

another person more than them, or

wants what other people have.

… people are friendly and enjoy

being with other people.

… people get angry quickly and like

fighting.

… people have an attractive personality

that makes people like them.

… people are people you can trust.

… people show that they like people

very much.

… people like giving orders.

… people are good at influencing others to do what they want.

… people are happy one minute and sad the next one and are often bad-tempered.

… people like doing things on their own without help.

 

Speaking

Учні працюють в групах або парах. Обговорюють чи погоджуються вони з описом, що наводить автор тексту, який прочитали. Чому?

 

IІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА

3.1. Підведення підсумків.

 

3.2. Рефлексія

Що сподобалось на уроці?

3.3. Домашнє завдання.

 

 

Unit 1. "People and Relationship"

Урок 6.

Тема уроку: Що впливає на взаємини між людьми?

Develop your Vocabulary

 

Мета уроку: повторити та активізувати лексику з теми, ознайомити учнів з новими ЛО, розвиток мовної здогадки, розвиток навичок роботи в групі та в парах, розвиток мислення, виховувати самостійність.

Очікувані результати: в кінці уроку учні можуть розказати про риси характеру, які їм подобаються та чому, описати себе, утворювати за допомогою приставок un-, in-, im-, il-, ir-, a-, non-, dis-, нові слова.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань, умінь та навичок

 

 

ХІД УРОКУ

І. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Warming up

Робота з картками на розвиток мовлення (див. додаток). Учні обирають катку та міркують над фразою. Після об'єднуються у групи з однаковими фазами та обговорюють їх.

 

2. Vocabulary Practice

Вправа 1 на сторінці 21

Учні працюють самостійно, перевіряємо разом.

 

Робота з картками:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Учні відповідають на питання карток, використовуючи лексику з минулого уроку.

 

Словотворення

Вправа 2 на сторінці 21

Учні працюють в парах, обговорюючи правила утворення нових слів. Після перевіряємо всім класом та виводимо правила утворення нових слів.

Префікси un-, in-, im-, il-, ir-, a-, non-, dis-, а також mis- вживаються для утворення заперечної форми слова або його антоніма. В більшості випадків вони приєднуються до прикметників. В реченні використання таких префіксів можна замінити заперечною часткою not. 

  • I am unable to do this.  Я не в змозі зробити це.
  • I am not able to do this. – Я не можу зробити це.
  • It’s impossible! – Це неможливо!
  • It’s not possible! – Цього не може бути!

Префікс un- використовується частіше за інші префікси та приєднується до слів, що можуть починатися як з голосного, так і з приголосного звуків. 

  • unable – бути не в змозі, неспроможним
  • unhelpful – некорисний, даремний
  • unknown – невідомий
  • uncomfortable – некомфортний
  • unfinished – незакінчений
  • able – бути спроможним
  • helpful – корисний
  • known – відомий
  • comfortable – комфортний
  • finished – закінчений, завершений

Префікс in- використовується зі словами, що починаються з голосних (окрім i и u) та приголосних.

  • accurate → inaccurate (неточний)
  • organic → inorganic (неорганічний)
  • appropriate → inappropriate (непідходящий, невідповідний)
  • sane → insane (ненормальний)
  • definite → indefinite (невизначений)
  • decent → indecent (неналежний, непристойний)

Префікс im- приєднується до слів, що починаються тільки на приголосні m та p.

  • moral → immoral (аморальний)
  • mobile → immobile (нерухомий)
  • possible → impossible (неможливий)
  • polite → impolite (нечемний, неввічливий)

Префікс il- вживається зі словами, що починаються з приголосного l.

  • legal → illegal (нелегальний)
  • logical → illogical (нелогічний)
  • legible → illegible (нечіткий, нерозбірливий)
  • literate → illiterate (неписьменний, безграмотний, невіглас)

Префікс ir- вживається тільки з тими словами, що починаються з приголосного r.

  • regular → irregular (неправильний)
  • responsible → irresponsible (безвідповідальний)
  • relevant → irrelevant (безвідповідальний, недоречний, той, що не має відношення)
  • rational → irrational (нераціональний)

 

Вправа 3 на сторінці 22

Виконують в парах.

 

Вправа 4 на сторінці 22

Учні виконують самостійно, а після висловлюють свою думку в класі.

 

Робота всім класом. Учням пропонується описати фото сім'ї, подумати над тим, чи щасливі вони, які якості характеру виховуються в родинах з низькими статками.

E:\facebook розобки\1. Карпюк\10\838-03874911en_Masterfile.jpgКартинки по запросу family

 

IІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА

3.1. Підведення підсумків.

3.2. Рефлексія

Що сподобалось на уроці?

3.3. Домашнє завдання.

 

docx
Додано
27 листопада
Переглядів
2
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку