поширити та систематизувати словниковий запас дітей по темі;розвивати увагу, навички аудіювання, говоріння й
діалогічного мовлення;
Тема: «Іграшки»
Мета: поширити та систематизувати словниковий запас дітей по темі; розвивати увагу, навички аудіювання, говоріння й
діалогічного мовлення;
Виховувати дбайливе ставлення до своїх іграшок.
Хід заняття
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1.Привітання
Teacher: “Good morning children!”
Сhildren: “Good morning”
2. Пісня «Hello!»
3.Повідомлення теми заняття.
Діти, сьогодні ми помандруємо у Лапландію. Ви знаєте, що це країна Санта Клауса. Там є дуже велика фабрика, на якій працюють ельфи. А що це за фабрика? Що там виготовляють? Так, на цій фабриці ельфи виготовляють іграшки, якими ви так любите гратися. Саме про них ми будемо сьогодні говорити.
ІІ. Основна частина
1.Артикуляційна гімнастика
T: Let’s do exercises for our tongue.
Mr Tongue не любить довго спати. Він прокидається раненько, відкриває вікно [w]. Погода чудова, і він вигукнув[a:] Швиденько робить ранкову зарядку – язик до верхніх зубів, язик до нижніх зубів; прибирає в кімнаті: вибиває килим [p-b, p-b] , трохи попрацював пилососом [ t-d, t-d] , протер дзеркало [ h-h]; поснідав: п’є чай, але чай гарячий, і Mr Tongue його студить [ f-v, f-v]. Вибіг з будинку. Яка чудова погода! Поспішає до школи. Перший урок – англійська мова. Його улюблені звуки [ s-z]
2. Повторення вивченого матеріалу
Teacher: Do you like to play. Of course, you do! Давайте пригадаємо назви іграшок, які ми з вами вже вивчили.
Pupils: A doll,, a ball, a cat, a dog.,a bear,a top.
Teacher: Open your books at page 8 (діти відкривають підручники на стор.8).What do you see on tree? (toys)
Назвіть іграшки англ. Мовою,які ми вже вивчали (a dall,A ball, a bear, a car).А чи є іграшки,назви яких ви не знаєте англ.. мовою?
Teacher: A scooter , a train
Учитель повторює кожне слово 3-4 рази й показує картинку із зображенням іграшок.
Учитель використовує різні стилі вимови нових слів: голосно, пошепки, швидкою, повільно, сумно, весело.
3..Фізкультхвилинка
Head and shoulders
Knees and toes, knees and toes,
Head and shoulders
Knees and toes, knees and toes,
Head and shoulders
Knees and toes, knees and toes,
Head and shoulders
Knees and toes, knees and toes,
Eye and ear and mouth and nose.
4. Дид. Гра «Якої іграшки не стало?»
На дошці висять малюнки із зображенням іграшок. Діти уважно дивляться на них. Після команди «Close your eyes!» діти заплющують очі. Вчитель прибирає один малюнок. Після команди «Open your eyes!» lдіти розплющують очі і називають ,якої іграшки не стало.
5. Закріплення вивченого матеріалу
Діти малюють свою улюблену іграшку та демонструють її перед класом,розповідаючи про неї.
My favorite toy is scooter. It is green.
ІІІ. Заключна частина уроку.
Підбиття підсумків.
Діти, як треба поводитися з іграшками?
Іграшка-це ваш друг, її потрібно любити,поважати, берегти!
Teacher: Нам пора завершувати наше заняття. Отож прощаємося “ Good -bye”.
Pupils: “ Good -bye”.
Відкрите заняття на тему:
«Іграшки»
Підготувала керівник гуртка «Поліглотики»
Величко Тетяна Володимирівні
М.Кривий Ріг
2014 р.