ознайомлення з новими лексико-граматичним матеріалом. Лексичні одиниці: a cat, a dog, a cock, a hen, a pig, a cow, a goat, a horse, a sheep, a duck, a goose.
1) розширення знань вихованців з англійської мови;
2) розширення інтересу дітей до вивчення англійської мови.
1) виховувати дбайливе ставлення до тварин;
2) виховувати активність дітей на занятті з англійської мови.
Заняття з англійської мови для старшої групи ДНЗ
Тема: Domestic Animals in Our Life (Свійські тварини в нашому житті).
Мета: Практична: ознайомлення з новими лексико-граматичним матеріалом. Лексичні одиниці: a cat, a dog, a cock, a hen, a pig, a cow, a goat, a horse, a sheep, a duck, a goose.
Освітня:1) розширення знань вихованців з англійської мови;
2) розширення інтересу дітей до вивчення англійської мови.
Виховна:1) виховувати дбайливе ставлення до тварин;
2) виховувати активність дітей на занятті з англійської мови.
Тип заняття: комбінований.
Методичне обладнання заняття: Наочність: фотокартки із зображенням свійських тварин. Роздатковий матеріал: зображення свійських тварин.
Системний план заняття:
Хід заняття
1) Організаційний момент
а) Привітання: Teacher: Good morning, children!
Pupils: Good morning, teacher!
б) Оголошення теми заняття:
Teacher: Сьогодні діти на нашому занятті ми з вами познайомимось з всіма видами свійських тварин. Вам подобаються ці тварини?
Pupils: Так, нам подобаються тварини!
в) Заняття:
Вчитель показує дітям фотокартки (додаток 1) по черзі і називає тварин англійською мовою. Учні хором повторюють за вчителем назву тварини.
Teacher: a dog - собака
Pupils: a dog
Teacher: a cat- кішка
Pupils: a cat
Teacher: a cock - півник
Pupils: a cock
Teacher: a hen - курочка
Pupils: a hen
Teacher: a pig - свиня
Pupils: a pig
Teacher: a cow - корова
Pupils: a cow
Teacher: a goat - коза
Pupils: a goat
Teacher: a horse - кінь
Pupils: a horse
Teacher: a sheep - вівця
Pupils: a sheep
Teacher: a duck - качка
Pupils: a duck
Teacher: a goose - гусак
Pupils: a goose
г) Фізкультхвилинка:
Щоб діти трохи розслабились та відпочили вчитель проводить фізкультхвилинку. Діти встають.
Teacher: Діти а зараз ми з вами трохи відпочинемо.
Head and shoulders
Knees and toes, knees and toes,
Head and shoulders
Knees and toes, knees and toes,
Head and shoulders
Knees and toes, knees and toes,
Head and shoulders
Knees and toes, knees and toes,
Eye and ear and mouth and nose.
д) Ігри на закріплення слів з теми:
- Для закріплення нових слів вчитель дає одній дитині фотокартці, називаючи тварину англійською. Вона передає наступному, повторюючи слово. І так ланцюжком.
- Для більшої запам’ятованості назв свійських тварин, вчитель роздає дітям картинки з тваринами і пропонує їм зафарбувати їх, і в той час вимовляти назву тварини.
2. Заключна частина
Вчитель промовляє з дітьми найскладніші слова теми.
Прощання:Teacher: Good bye , children!
Pupils: Good bye,teacher!
ДОДАТОК 1
A DOG A CAT
A COCK A PIG
A HEN A GOAT
A COW A GOOSE
A HORSE A SHEEP
A GOOSE