“SEASONS and WEATHER”- " Пори року та погода"

Про матеріал

навчати монологічного й діалогічного мовлення дітей; вчити вести бесіду, використовуючи вивчену лексику за темою “Seasons and weather",розширювати знання учнів про клімат, погоду , вчити дітей сприймати красу оточуючого середовища в різні пори року. Повтори теми «Colors» (Кольори), Toys(Іграшки) , «Fruits and vegetables»(Фрукти та овочі), «Numbers»(Числівники).

розвивати навички усного мовлення, комунікативні здібності дітей, розвиток уміння самостійно оцінювати свою діяльність і діяльність друзів, творчі можливості, пам`ять і швидку реакцію та здогадку дітей.

виховувати інтерес та повагу до англійської мови, культуру спілкування, формувати активність, наполегливість.

Перегляд файлу

Заняття з англійської мови на тему

“SEASONS and WEATHER”

Мета:

  •   навчати монологічного й діалогічного мовлення дітей; вчити вести  бесіду, використовуючи вивчену лексику за темою “Seasons and weather”,розширювати знання учнів про клімат, погоду , вчити дітей сприймати красу оточуючого середовища в різні пори року. Повтори теми «Colors» (Кольори), Toys(Іграшки) , «Fruits and vegetables»(Фрукти та овочі), «Numbers»(Числівники).
  •   розвивати навички усного мовлення, комунікативні здібності дітей, розвиток уміння самостійно оцінювати свою діяльність і діяльність друзів, творчі можливості, пам`ять і швидку реакцію та здогадку дітей.
  • виховувати інтерес та повагу до англійської мови, культуру спілкування, формувати активність, наполегливість.

Матеріали: іграшкове ведмежа,  календар природи,   демонстраційні картки,  роздатковий матеріал, кольорові олівці,  картинки по темі “Пори року і  погода”,  «Фрукти та овочі»; телевізор з записами пісень “Whats the Weather Like Today”, « How is the weather today», «Fingers family».

 

                                                   Хід заняття

І. Організаційний момент

       Greeting. Привітання.

T. – Good morning, children! I am very glad to see you. I hope you are well today.

(опитування дітей)

T. – How are you today? (5-6 pupils)
P1-P6 – I am … (fine, Ok, so-so)
T. – All children are in a good mood. Let`s say Good morning to each other.

(розповідь вірша)

Good morning sun,

Good morning sky,

Good morning say together,

We like this day the best of all,

And start the English lesson.

T: Давайте підготуємо наші язички, для спілкування англійською мовою.

Пригадаємо як дме хурделиця

- вправа на звук [ w ] – губки трубочкою

А тоді на мене налетіли білі сніжиночки, наче бджілки за нектаром. А згадайте, як жужать бджілки.

- вправа на звук [ж ] – язичок закріплений між зубками.

 Через лютий мороз навіть мої ручки змерзли. Треба їх зігріти.

- вправа на звук [ h ] - придиханний.
 

 Surprise moment. Сюрпризний момент.

T.- Сьогодні до нас завітає наш друг. Він герой з відомого мультика. Він дуже схожий на нашого друга Вінні Пуха, але вони відрізняються за кольором хутра і він не впадає в зимову сплячку.

Cпробуйте відгадати загадку.

Живу я там , де вічний лід.

Люблю я рибу на обід.

В кожусі білому завжди.

Виходжу часто я з води.

Умію плавати, пірнати…

А як мене , малята, звати?

(Білий ведмідь)

T. - Правильно. Це ведмежа Умка. Він живе в Арктиці, де завжди зима, але він дуже любить різні пори року і хоче дізнатись про них більше. Та пограти в цікаві ігри. Він для вас підготував віршик .Послухайте уважно.

In the summer it is hot.

In the winter it is not.

In the spring there are flowers.

In the autumn there are showers.

T.-Do you like this poem?

(відповіді дітей)

T.- Lets repeat poem.

 Game «Catch the sound».  Гра «Впіймай звук»

- Let’s play a game «Catch the sound». Prepare your hands. If you hear sound [w], you should clap your hands. If don’t hear words with this sound – sit in a silence.

- Давайте пограємо гру «Впіймай звук». Приготуйте свої долоні. Якщо ви почуєте звук [w], то плескайте в долоні. Якщо ж почуєте слова з іншими звукамисидите мовчки.

Give, will, win, live, have, vest, west, wet, wind, vent, seven, will, welt, clock, Victor, milk, wag, window, van, wall, black, windy, Paul, very, winter.

ІІ. Основна частина

T. -Зараз наш друг познайомиться з вами.

(Розігруємо діалог)

-What is your name?

-My name is…

-Where are you from?

-I from…

-How old are you?

-I am

(бесіда про пори року)

T. – What seasons do you know?
P1 – I know four seasons. They are spring, winter, summer and autumn.
T. – What season is it now?
P2. – It is winter now.

(відповіді дітей)

Exercise « We are painting». Ми розфарбовуєм.

T.- Умка любить грати з різними іграшками , м`яч-це його улюблена іграшка. Давайте допоможемо розфарбувати м`ячики в його улюблені кольори.

T.- Lets divide ourselves into two teams.

  1.                   The  yellow one;
  2.                   The green one.

T.- Sit down to our desks.

(розминка для пальців)

10 fingers,

10 toes,

2 eyes and little nose.

Пальчикова розминка «Fingers family»

 - Please, girls take yellow pencils and paint the yellow balls.

- Please, boys take green pencils and paint the green balls.

T.- Well done!

 Physical training. Фізкультхвилинка.

(розповідь римівки супроводжується рухами)

T.- Lets have a rest

1, 2 I love you

3, 4 touch the floor

5, 6 mix, mix

7, 8 It is great

9, 10 play again.

T. – Умка приніс з собою відео “What’s the Weather Like Today давайте подивимось. Повторюючи рухи.

 Dialogic and monologic statement of children  on the topic "My favorite season". Діалогічні і монологічні висловлювання дітей по темі “Улюблена пора року”.

T: You know, boys and girls, that each season has its weather and it can be very different .

T. – What season comes after spring?
P1. – It’s summer.
T. - Yes, you are right.

T. – Summer is a beautiful season, isn’t it?
P1. – Yes, it is. The sky is blue in summer.
P2. – The sun is shines brightly.
P3. – It’s hot and there are a lot of flowers, birds, berries in the forest and gardens.

T. - What fruits and vegetables do you know?

(робота з іграшковими фруктами та овочами, діти називають фрукти та овочі англійською мовою)

T. – What can you say about winter ?

( діти описують зиму, використовуючи тематичні картки).
T. – It often snowy in winter. It often frosty. Let’s repeat poem about winter.

Ch.1:  This is the season. When mornings are dark,

            And birds do not sing. In the forests and park.

            This is the season. When children ski

           And Father Frost brings. The New Year Tree!

Ch.2: Winter, winter everywhere.

           Shows its face, its eyes, its hair.

            Winter, winter, freezing cold.

            Enjoyed by many young and old.

T. - Now we play with Umka.  Let’s start.

1, 2

1, 2, 3 I like my friend

And he likes me.

We play together

We jump and run

We sing songs

It’s really fun.

T.-And say « See you soon».

 ІІІ.  Підбиття підсумків заняття

T. Boys and girls today we have talked about the seasons and weather . You know the weather may be good or bad in spring, summer, autumn or winter. But every season has beautiful days and we have to understand the beauty of our nature and don’t forget to take care of it.

I see that you know the words on topic “Seasons and the weather” and you can describe the weather in different seasons. I was pleased with your work today.

We have spoken about seasons today. I hope you know much about seasons of the year. Let’s say what we were doing .
— My children, do you like play with teddy? What do you like most of all? Do you have questions to me?

(Відповіді дітей)
— We also should thank Umka for his interesting things.

T. - We say Goodbye to our guests.

Ch. Goodbye, goodbye

       It’s time to say goodbye.

        Goodbye, goodbye

        See you next time.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

docx
Додано
26 квітня 2018
Переглядів
3040
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку