Календарне планування 5 клас

Про матеріал
Календарне планування з фізичної культури 5 клас І семестр - 49 год
Перегляд файлу

Календарне планування  з фізичної культури  5 клас                                                                                 

І семестр - 49 год

 

№п/п

Тема уроку

Дата

 

І семестр

 

 

ВАРІАТИВНИЙ МОДУЛЬ

ПАННА

 (ВУЛИЧНИЙ ФУТБОЛ)

 

 

1.

Інструктаж з техніки безпеки на уроці, під час занять обраними варіативними модулями. Історія розвитку української гри панна.

 

2.

БЖД, ЗРВ. Загальна характеристика гри панна (розмітка ігрового майданчика, розміщення гравця, основні правила гри).Стройові вправи: перешикування з колони по одному в колону по чотири дробленням і зведенням. Швидкісно-силові вправи: стрибки з ноги на ногу; скоки на одній нозі; стрибки через набивні м’ячі, встановлені на різній відстані. Імітаційні вправи.

 

3.

БЖД, ЗРВ. Правила безпеки на ігровому майданчику. Стройові вправи: перешикування з колони по одному в колону по чотири дробленням і зведенням. Швидкісно-силові вправи: стрибки з ноги на ногу; скоки на одній нозі; стрибки через набивні м’ячі, встановлені на різній відстані. Стрибкові вправи, спеціальні вправи для розвитку гнучкості верхнього плечового пояса, сили верхніх та нижніх кінцівок, черевного преса, спини. Стійка гравця панни. Розміщення гравця на ігровому майданчику. Рухлива гра «Мисливець і звірі», «М’яч ведучому, «Хто найвлучніший?».

 

4.

БЖД, ЗРВ. Особиста гігієна спортсмена. Санітарно-гігієнічні вимоги до спортивного інвентарю. Правила здорового способу життя. Стройові вправи: перешикування з колони по одному в колону по чотири дробленням і зведенням, із колони по два. Човниковий біг 4x9 м, 3х10 м, 10x10 м. Стрибкові вправи, спеціальні вправи для розвитку гнучкості верхнього плечового пояса, сили верхніх та нижніх кінцівок, черевного преса, спини. Пересування в стійці футболіста приставними кроками, вибір вихідного положення для ударів та прийому м’яча від стіни. Рухлива гра «М’яч ведучому, «Хто найвлучніший?».

 

5.

БЖД, ЗРВ. Олімпійський принцип Fair Play («чесна гра»). Стройові вправи: перешикування з колони по одному в колону по чотири дробленням і зведенням, із колони по два. Швидкісно-силові вправи: стрибки з ноги на ногу; скоки на одній нозі; стрибки через набивні м’ячі, встановлені на різній відстані. Вправи для розвитку бистроти: виконання вправ з майже граничною і граничною швидкістю і відносно простими за координацією. Спеціальні  вправи на розтягування. Удари м’яча на місці та в русі, від стіни, в парах, в колонах, в зустрічних колонах. Рухлива гра «Мисливець і звірі».

 

6.

БЖД, ЗРВ. Стройові вправи: перешикування з колони по одному в колону по чотири дробленням і зведенням, із колони по два. Човниковий біг 4x9 м, 3х10 м, 10x10 м. Спеціальні вправи для розвитку спритності. Прийоми м’яча від стіни. Удари м’яча на місці та в русі, від стіни, в парах, в колонах, в зустрічних колонах. Прийоми м’яча від стіни. Рухлива гра «Мисливець і звірі», «М’яч ведучому, «Хто найвлучніший?».

 

7.

БЖД, ЗРВ. Стройові вправи: перешикування з колони по одному в колону по чотири дробленням і зведенням, із колони по два. Вправи для розвитку бистроти: виконання вправ з майже граничною і граничною швидкістю і відносно простими за координацією. Вправи для розвитку сили м’язів ніг. Удари м’яча на місці та в русі, від стіни, в парах, в колонах, в зустрічних колонах. Прийоми м’яча від стіни. Рухлива гра «Мисливець і звірі», «М’яч ведучому, «Хто найвлучніший?».

 

8.

БЖД, ЗРВ. Стройові вправи: перешикування з колони по одному в колону по чотири дробленням і зведенням, із колони по два. Швидкісно-силові вправи: стрибки з ноги на ногу; скоки на одній нозі; стрибки через набивні м’ячі, встановлені на різній відстані. Вправи для розвитку сили м’язів ніг. Імітаційні вправи. Тестування рівня розвитку фізичних якостей. Рухлива гра «Мисливець і звірі».

 

 

 

ВАРІАТИВНИЙ МОДУЛЬ:

ДОДЖБОЛ (ВИБИВНИЙ)

 

 

9.

Інструктаж з техніки безпеки на уроці, під час занять обраними варіативними модулями. Особиста гігієна гравця. Правила здорового способу життя. Стройові вправи: рух уперед з кроку на місці; ходьба «змійкою». Загальнорозвивальні вправи: загальнорозвиваючі вправи на місці, в русі, з предметами і без, біля гімнастичної стінки і в парах тощо. Ходьба, біг. Стійка доджболіста.  Розміщення гравців на ігровому майданчику. Рухливі, народні, спортивні ігри та естафети.

 

10.

БЖД, ЗРВ. Історія розвитку українського доджболу. Загальна характеристика гри доджбол (розмітка ігрового майданчика, розміщення гравців, основні правила гри). Стройові вправи: рух уперед з кроку на місці; ходьба «змійкою». Ходьба, біг. Музично-ритмічні та танцювальні вправи: танцювальні кроки, елементи танцювальних видів спорту. Спеціальні вправи для розвитку гнучкості верхнього плечового пояса. Пересування в стійці доджболіста приставними кроками, вибір вихідного положення для кидків та ловіння м’яча. Рухлива гра «Вибивний», «Мисливець.

 

11.

БЖД, ЗРВ. Стройові вправи: рух уперед з кроку на місці; ходьба «змійкою». Ходьба, біг. Рухливі, народні, спортивні ігри та естафети. Вправи для розвитку сили верхніх та нижніх кінцівок. Кидки м’яча однією рукою зверху над собою на місці, від стіни, в парах, в колонах, в зустрічних колонах. Кидки м’яча знизу однією рукою, від стіни.

 

12.

БЖД, ЗРВ. Права, обов’язки, соціальні ролі учасників рухової (спортивно-ігрової) діяльності. Характерні особливості співпраці учасників у процесі рухової (спортивно-ігрової) діяльності. Стройові вправи: рух уперед з кроку на місці; ходьба «змійкою». Ходьба, біг. Музично-ритмічні та танцювальні вправи: танцювальні кроки, елементи танцювальних видів спорту. Стрибкові вправи. Вправи для розвитку черевного преса, спини. Стійка доджболіста.  Розміщення гравців на ігровому майданчику. Рухлива гра «Вибивний», «Мисливець і звірі».

 

13.

БЖД, ЗРВ. Стройові вправи: рух уперед з кроку на місці; ходьба «змійкою». Рухливі, народні, спортивні ігри та естафети. Вправи на розтягування. Вправи для розвитку сили м’язів кистей рук. Імітаційні вправи. Пересування в стійці доджболіста приставними кроками, вибір вихідного положення для кидків та ловіння м’яча.Рухливі ігри

 

14.

БЖД, ЗРВ. Стройові вправи: рух уперед з кроку на місці; ходьба «змійкою». Ходьба, біг. Музично-ритмічні та танцювальні вправи: танцювальні кроки, елементи танцювальних видів спорту. Вправи для розвитку швидкості. Кидки м’яча однією рукою зверху над собою на місці, від стіни, в парах, в колонах, в зустрічних колонах. Кидки м’яча знизу однією рукою, від стіни. Рухлива гра «М’яч ведучому, «Хто найвлучніший?» тощо.

 

15.

БЖД, ЗРВ. Стройові вправи: рух уперед з кроку на місці; ходьба «змійкою». Ходьба, біг. Рухливі, народні, спортивні ігри та естафети. Вправи для розвитку спритності. Тестування рівня розвитку фізичних якостей

 

 

 

ВАРІАТИВНИЙ МОДУЛЬ:

COOL GAMES

 

16.

Інструктаж з техніки безпеки на уроці, під час занять обраними варіативними модулями. Вивчення та використання естафет Cool Games

 

17.

БЖД, ЗРВ. Ходьба, біг. Імітація рухів руками або ногами і бігу з максимально або варіативною частотою та з різних вихідних положень. Вивчення та використання естафет Cool Games. Рухливі, народні, спортивні ігри та естафети.

 

18.

БЖД, ЗРВ. Значення рухливих ігор, зокрема Cool Game, для підвищення рух.акт. учня та оволодіння життєво необхідними руховими вміннями та навичками. Стройові вправи: перешикування з колони по одному в колону по чотири дробленням і зведенням, із колони по два; рух уперед з кроку на місці; ходьба «змійкою». Ходьба, біг. Біг з максимальною або варіативною частотою рухів, стартовий розгін; вправи з варіативною швидкістю в межах 70 – 100% індивідуального максимуму. Вивчення та використання естафет Cool Games. Рухливі ігри для активного відпочинку

 

19.

БЖД, ЗРВ. Стройові вправи: перешикування з колони по одному в колону по чотири дробленням і зведенням, із колони по два; рух уперед з кроку на місці; ходьба «змійкою». Загальнорозвивальні              вправи: загальнорозвиваючі вправи на місці, в русі, з предметами і без, біля гімнастичної стінки і в парах тощо. Ходьба, біг. Стрибок угору з поворотом на задане число градусів; стрибок в довжину з місця на точність приземленн. Вивчення та використання естафет Cool Games.Рухливі, народні, спортивні ігри та естафети.

 

20.

БЖД, ЗРВ. Ознайомлення з правилами Cool Games. Правила чесної гри, вміння вигравати і програвати з гідністю. Стройові вправи: перешикування з колони по одному в колону по чотири дробленням і зведенням, із колони по два; рух уперед з кроку на місці; ходьба «змійкою». Загальнорозвивальні вправи: загальнорозвиваючі вправи на місці, в русі, з предметами і без, біля гімнастичної стінки і в парах тощо. Ходьба, біг. Імітація рухів руками або ногами і бігу з максимально або варіативною частотою та з різних вихідних положень. Вивчення та використання естафет Cool Games. Рухливі ігри для активного відпочинку.

 

21.

БЖД, ЗРВ. Стройові вправи: перешикування з колони по одному в колону по чотири дробленням і зведенням, із колони по два; рух уперед з кроку на місці; ходьба «змійкою». Загальнорозвивальні              вправи: загальнорозвиваючі вправи на місці, в русі, з предметами і без, біля гімнастичної стінки і в парах тощо. Ходьба, біг. Біг з максимальною або варіативною частотою рухів, стартовий розгін; вправи з варіативною швидкістю в межах 70 – 100% індивідуального максимуму. Вивчення та використання естафет Cool Games. Рухливі, народні, спортивні ігри та естафети.

 

22.

БЖД, ЗРВ. Стройові вправи: перешикування з колони по одному в колону по чотири дробленням і зведенням, із колони по два; рух уперед з кроку на місці; ходьба «змійкою». Загальнорозвивальні              вправи: загальнорозвиваючі вправи на місці, в русі, з предметами і без, біля гімнастичної стінки і в парах тощо. Ходьба, біг. Стрибок угору з поворотом на задане число градусів; стрибок в довжину з місця на точність приземленн. Вивчення та використання естафет Cool Games. Рухливі ігри для активного відпочинку.

 

23.

БЖД, ЗРВ. Стройові вправи: перешикування з колони по одному в колону по чотири дробленням і зведенням, із колони по два; рух уперед з кроку на місці; ходьба «змійкою». Загальнорозвивальні              вправи: загальнорозвиваючі вправи на місці, в русі, з предметами і без, біля гімнастичної стінки і в парах тощо. Ходьба, біг. Вивчення та використання естафет Cool Games. Рухливі, народні, спортивні ігри та естафети. Тестування рівня розвитку фізичних якостей.Тематична за вибрані модулі

 

 

 

ВАРІАТИВНИЙ МОДУЛЬ:

ФУТЗАЛ

 

24.

Інструктаж з техніки безпеки на уроці, під час занять обраними варіативними модулями. Зародження футзалу в світі.

 

25.

БЖД, ЗРВ. Розвиток футзалу в Україні. Стройові вправи: перешикування з колони по одному в колону по чотири дробленням і зведенням, із колони по два. Ходьба, біг. Шикування, ходьба, біг, стрибки, загально розвиваючі вправи (на місці та у русі, без предмета та з предметами, у парах). Для розвитку гнучкості: акробатичні вправи. Пересування різними способами та кроками; спеціальні вправи для розвитку фізичних якостей; прискорення та ривки з м’ячем. Пересування: поєднання різновидів бігу зі стрибками, поворотами, зупинками; поєднання прийомів пересування з володінням м’ячем. Гра у гандбол чи баскетбол за спрощеними правилами з елементами футзалу та безпосередньо гра у футзал за спрощеними правилами.

 

26.

БЖД, ЗРВ. Споруди та обладнання для гри у футзал. Загальні ігрові положення гри у футзал. Стройові вправи: перешикування з колони по одному в колону по чотири дробленням і зведенням, із колони по два. Ходьба, біг. Шикування, ходьба, біг, стрибки, повторний біг на коротких відрізках 10-30 м. Для розвитку спритності «човниковий» біг. Пересування різними способами та кроками. Удари по м’ячу ногою: удари внутрішньою стороною стопи, удари середньою частиною підйому по нерухомому м’ячу, та м’ячу що котиться. Гра у гандбол чи баскетбол за спрощеними правилами з елементами футзалу та безпосередньо гра у футзал за спрощеними правилами.

 

27

БЖД, ЗРВ. Стройові вправи: перешикування з колони по одному в колону по чотири дробленням і зведенням, із колони по два. Ходьба, біг. Шикування, ходьба, біг, стрибки, вправи для розвитку швидкості: повторний біг на коротких відрізках 10-30 м. Для розвитку гнучкості: акробатичні вправи. Пересування різними способами та кроками; спеціальні вправи для розвитку фізичних якостей; прискорення та ривки з м’ячем. Удари по м’ячу зменшеної ваги головою: середньою частиною лоба без стрибка та у стрибку. Гра у гандбол чи баскетбол за спрощеними правилами з елементами футзалу та безпосередньо гра у футзал за спрощеними правилами.

 

28.

БЖД, ЗРВ. Стройові вправи: перешикування з колони по одному в колону по чотири дробленням і зведенням, із колони по два. Ходьба, біг. Шикування, ходьба, біг, стрибки, прискорення до 10 м з різних вихідних положень. Для розвитку спритності «човниковий» біг. Пересування різними способами та кроками; спеціальні вправи для розвитку фізичних якостей; прискорення та ривки з м’ячем. Ведення м’яча підошвою, внутрішньою та зовнішньою частинами підйому, ведення м’яча зі зміною напрямку. Гра у гандбол чи баскетбол за спрощеними правилами з елементами футзалу та безпосередньо гра у футзал за спрощеними правилами.

 

29.

БЖД, ЗРВ. Стройові вправи: перешикування з колони по одному в колону по чотири дробленням і зведенням, із колони по два. Ходьба, біг. Шикування, ходьба, біг, стрибки, біг зі зміною напрямку та швидкості за сигналом. Для розвитку спритності «човниковий» біг. Пересування різними способами та кроками; спеціальні вправи для розвитку фізичних якостей; прискорення та ривки з м’ячем. Жонглювання м’ячем: ногою, стегном. Гра у гандбол чи баскетбол за спрощеними правилами з елементами футзалу та безпосередньо гра у футзал за спрощеними правилами.

 

30.

БЖД, ЗРВ. Стройові вправи: перешикування з колони по одному в колону по чотири дробленням і зведенням, із колони по два. Ходьба, біг. Шикування, ходьба, біг, стрибки, вправи для розвитку швидкості: повторний біг на коротких відрізках 10-30 м. Для розвитку гнучкості: акробатичні вправи. Пересування різними способами та кроками; спеціальні вправи для розвитку фізичних якостей; прискорення та ривки з м’ячем. Гра у гандбол чи баскетбол за спрощеними правилами з елементами футзалу та безпосередньо гра у футзал за спрощеними правилами.

 

31.

БЖД, ЗРВ. Стройові вправи: перешикування з колони по одному в колону по чотири дробленням і зведенням, із колони по два. Ходьба, біг. Шикування, ходьба, біг, стрибки, біг зі зміною напрямку та швидкості за сигналом. Для розвитку спритності «човниковий» біг. Пересування різними способами та кроками; спеціальні вправи для розвитку фізичних якостей; прискорення та ривки з м’ячем. Тестування рівня розвитку фізичних якостей. Гра у гандбол чи баскетбол за спрощеними правилами з елементами футзалу та безпосередньо гра у футзал за спрощеними правилами.

 

 

 

ВАРІАТИВНИЙ МОДУЛЬ:

ГІМНАСТИКА

 

32.

Інструктаж з техніки безпеки на уроці, під час занять обраними варіативними модулями. Історія розвитку гімнастики.

 

33.

БЖД, ЗРВ. Правила змагань з окремих видів змагальної програми з гімнастики. Стройові вправи: перешикування з колони по одному в колону по чотири дробленням і зведенням, із колони по два. Загальнорозвивальні вправи: в русі. Ходьба, біг. Вправи з рівноваги: вправи на колоді: зв’язку елементів: вхід з додатковою опорою на кінець колоди – 3–4 швидких кроки на носках, руки в сторони мах правою, руки вперед, мах лівою, руки вперед – поворот направо на носках у напівприсіді на 180° присід, руки вниз упор стоячи на коліні, руки в сторони – стійка впоперек – зіскок з утриманням о.с. Рухливі, народні, спортивні ігри та естафети.

 

34.

БЖД, ЗРВ. Мінімальні знання про важливість розігріву і вправ на гнучкість перед заняттям, безпека життєдіяльності на заняттях. Базові вправи та комплекси ранкової гімнастики; самоконтроль, повага до свого здоров’я, обговорення порушень. Стройові вправи: перешикування з колони по одному в колону по чотири дробленням і зведенням, із колони по два. Ходьба, біг. Вправи з рівноваги: вправи на колоді: зв’язку елементів: вхід з додатковою опорою на кінець колоди – 3–4 швидких кроки на носках, руки в сторони мах правою, руки вперед, мах лівою, руки вперед – поворот направо на носках у напівприсіді на 180° присід, руки вниз упор стоячи на коліні, руки в сторони – стійка впоперек – зіскок з утриманням о.с. Хлопці стійка на голові і руках із зігнутими ногами допомогою) (на розсуд учителя); «міст» із положення стоячи (з допомогою) – перехід в упор присівши; два перекиди вперед злито. Дівчата: два перекиди вперед злито; «міст» із положення стоячи (з допомогою) – перехід в упор присівши. Рухливі, народні, спортивні ігри та естафети.

 

35.

БЖД, ЗРВ. Стройові вправи: перешикування з колони по одному в колону по чотири дробленням і зведенням, із колони по два. Ходьба, біг. Орієнтовні комбінації елементів вправ: в. п. – о. с. – упор присівши – два перекиди уперед – перекид назад – перекатом назад стійка на лопатках – перехід у положення лежачи на спині – «міст» – перехід в упор присівши – о. с. Орієнтовні комбінації елементів вправ дівчата: в. п. – о. с – упор присівши – два перекиди уперед – перекид назад – перекатом назад стійка на лопатках – перекатом уперед упор  присівши    випрямитися    «міст»  допомогою) – перехід в упор присівши (з допомогою) – о. с. Рухливі, народні, спортивні ігри та естафети.

 

36.

БЖД, ЗРВ. Стройові вправи: перешикування з колони по одному в колону по чотири дробленням і зведенням, із колони по два. Загальнорозвивальні вправи: підстрибування вгору з упору присівши. Ходьба, біг. Стрибки через скакалку. Дівчата: вправи на різновисоких брусах або низькій перекладині та низький перекладині (висота 95 см);: орієнтовну комбінацію елементів вправ: вис стоячи – вис присівши поштовхом двох ніг упор – о.с; підтягування у висі лежачи. Хлопці: вправи на паралельних брусах (низьких): орієнтовну комбінацію елементів вправ: упор на брус з опорою ногами – сід «ноги нарізно» – сід на праве (ліве) стегно перехват лівою (правою) – зіскок з поворотом на 90° з утриманням о. с. Рухливі, народні, спортивні ігри та естафети.

 

37.

БЖД, ЗРВ. Стройові вправи: перешикування з колони по одному в колону по чотири дробленням і зведенням, із колони по два. Загальнорозвивальні вправи: стрибки у присіді, пересуваючись у різні боки. Ходьба, біг. Опорний стрибок способом «ноги нарізно» через гімнастичного козла (козел у ширину, висота 80– 90 см); з утриманням основної стійки (о. с.) після приземлення. Дівчата: вправи на різновисоких брусах або низькій перекладині та низький перекладині (висота 95 см);: орієнтовну комбінацію елементів вправ: вис стоячи – вис присівши поштовхом двох ніг упор – о.с. Хлопці: вправи на паралельних брусах (низьких): орієнтовну комбінацію елементів вправ: упор на брус з опорою ногами – сід «ноги нарізно» – сід на праве (ліве) стегно перехват лівою (правою) – зіскок з поворотом на 90° з утриманням о. с. Рухливі, народні, спортивні ігри та естафети.

 

38.

БЖД, ЗРВ. Стройові вправи: перешикування з колони по одному в колону по чотири дробленням і зведенням, із колони по два. Загальнорозвивальні вправи: танцювальні кроки. Ходьба, біг. Опорний стрибок способом «ноги нарізно» через гімнастичного козла (козел у ширину, висота 80– 90 см); з утриманням основної стійки (о. с.) після приземлення. Лазіння по горизонтальному і вертикальному канатах у три прийоми. Дівчата підтягування у висі лежачи; згинання та розгинання рук в упорі від підлоги. Хлопці згинання та розгинання рук в упорі від підлоги; вправи на перекладині (низькій): орієнтовну комбінацію елементів вправ: вис стоячи – махом однієї поштовхом другої ноги підйом переворотом в упор – махом назад. Рухливі, народні, спортивні ігри та естафети.

 

39.

БЖД, ЗРВ. Стройові вправи: перешикування з колони по одному в колону по чотири дробленням і зведенням, із колони по два. Ходьба, біг. Лазіння по горизонтальному і вертикальному канатах у три прийоми. Тестування рівня розвитку фізичних якостей. Рухливі, народні, спортивні ігри та естафети.

 

 

 

 

ВАРІАТИВНИЙ МОДУЛЬ:

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

 

40.

Інструктаж з техніки безпеки на уроці, під час занять обраними варіативними модулями. Історія розвитку настільного тенісу в світі, Україні, регіоні.

 

41.

БЖД, ЗРВ. Загальна характеристика інвентарю для гри в настільний теніс. Стройові вправи: перешикування з колони по одному в колону по чотири дробленням і зведенням, із колони по два. Ходьба, біг. Спеціальні вправи: ходьба, біг, присідання, стрибкові вправи, переміщення. Вправи для розвитку сили м’язів кистей рук. Імітаційні вправи. Ігрова початкова стійка тенісиста, її різновиди. Хватка ракетки, види хваток. Рухливі ігри

 

42.

БЖД, ЗРВ. Правила безпеки під час занять настільним тенісом. Вчимося відчувати власне тіло, емоції, відчуття здоров’я та задоволення після фізичної активності. Стройові вправи: перешикування з колони по одному в колону по чотири дробленням і зведенням, із колони по два. Ходьба, біг. Спеціальні вправи: ходьба, біг, присідання, стрибкові вправи, переміщення. Вправи для розвитку сили м’язів кистей рук. Імітаційні вправи. Переміщення тенісиста. Способи переміщення (однокрокові, багатокрокові). Жонглювання м’ячем для настільного тенісу відкритою та закритою сторонами ракетки на місці, в русі та біля стіни. Рухливі ігри та естафети.

 

43.

БЖД, ЗРВ. Стройові вправи: перешикування з колони по одному в колону по чотири дробленням і зведенням, із колони по два. Ходьба, біг. Стійки в різних положеннях на одній нозі, із закритими та відкритими очима. Спеціальні вправи: ходьба, біг, присідання, стрибкові вправи, переміщення. Ігрова початкова стійка тенісиста, її різновиди. Хватка ракетки, види хваток. Виконання основних технічних прийомів (подача, поштовховий удар). Рухливі ігри та естафети.

 

44.

БЖД, ЗРВ. Стройові вправи: перешикування з колони по одному в колону по чотири дробленням і зведенням, із колони по два. Ходьба, біг. Виконання поворотів; вправи на динамічну рівновагу; вправи на точність влучання у горизонтальну та вертикальну ціль із заданої відстані тощо. Спеціальні вправи: ходьба, біг, присідання, стрибкові вправи, переміщення. Переміщення тенісиста. Способи переміщення (однокрокові, багатокрокові). Жонглювання м’ячем для настільного тенісу відкритою та закритою сторонами ракетки на місці, в русі та біля стіни. Прийом подачі. Рухливі ігри та естафети.

 

45.

БЖД, ЗРВ. Стройові вправи: перешикування з колони по одному в колону по чотири дробленням і зведенням, із колони по два. Ходьба, біг. Спеціальні вправи: ходьба, біг, присідання, стрибкові вправи, переміщення. Виконання основних технічних прийомів (подача, поштовховий удар). Рухливі ігри та естафети.

 

46.

БЖД, ЗРВ. Стройові вправи: перешикування з колони по одному в колону по чотири дробленням і зведенням, із колони по два. Загальнорозвивальні вправи: загальнорозвиваючі вправи на місці, в русі, з предметами і без, біля гімнастичної стінки і в парах тощо. Ходьба, біг. Спеціальні вправи: ходьба, біг, присідання, стрибкові вправи, переміщення. Прийом подачі.. Рухливі ігри та естафети.

 

47-48

БЖД, ЗРВ. . Стройові вправи: перешикування з колони по одному в колону по чотири дробленням і зведенням, із колони по два. Ходьба, біг. Виконання поворотів; вправи на динамічну рівновагу; вправи на точність влучання у горизонтальну та вертикальну ціль із заданої відстані тощо. Спеціальні вправи: ходьба, біг, присідання, стрибкові вправи, переміщення. Переміщення тенісиста. Тестування рівня розвитку фізичних якостей. Рухливі ігри

 

49.

БЖД, ЗРВ. Ходьба, біг. Спеціальні вправи: ходьба, біг, присідання, стрибкові вправи, переміщення. Рухливі ігри та естафети. Тематична за вибрані модулі.Підбиття підсумків за І семестр.

 

                                                    

 

docx
Додав(-ла)
Бірук Валентин
Додано
25 жовтня
Переглядів
73
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку