Клас 3 Конспект уроку англійської мови Тема:Unit 4. Happy Holidays! /Свята Під тема: Calendar. Seasons. Months

Про матеріал
Клас 3 Конспект уроку англійської мови Тема:Unit 4. Happy Holidays! /Свята Під тема: Calendar. Seasons. Months
Перегляд файлу

Дата_________                                                                     Клас 3

Конспект уроку англійської мови

Тема:Unit 4. Happy Holidays! /Свята

Під тема:   Calendar. Seasons. Months

Мета:

навчальна:  формувати предметні компетентності з іноземної мови:

фонологічну - відпрацьовувати правильну вимову іншомовних слів з теми “Seasons: spring, summer, autumn and winter.” “Months: January, February,  March, April, May, June, July, August, September, October,  November, December”;

граматичну - повторити та закріпити правила вживання clause there is/there are;

лексичну - відпрацювати вживання вивчених лексичних одиниць з теми «Calendar»; активізувати їх вживання в усному та писемному мовленні; розвивати навички говоріння, читання, письмової взаємодії та слухові навички; тренувати пам'ять, увагу та мислення; навчати застосовувати отримані знання на практиці під час виконання письмових вправ, діалогічного та монологічного мовлення.

розвиваюча:  розвивати ключові компетентності учнів:

спілкування іноземними мовами: розвивати культуру спілкування учнів, уміння висловлювати свої думки англійською мовою, вести діалог в умовах комунікативної ситуації «speak about the seasons and the months in the calendar»;

уміння вчитися впродовж життя - уміння учнів самостійно шукати інформацію та розвивати мовну здогадку;

ІКТ: сприймання на слух англійського тексту, робота з інтерактивною дошкою, робота з інтерактивними іграми.

Природничий: повторення пір року та місяці.

Загально-культурний: тренування уваги та пам’яті, сприяти розширити їх світогляд засобами англійської мови.

Здоров’язбережувальний: фізкультхвилинка

виховна: виховувати інтерес до вивчення англійської мови, сприяти оволодінню учнями  навичками міжкультурного спілкування;  ввічливе ставлення та любов до природи, сприйняття краси кожної пори року.

Тип уроку: формування мовленнєвих навичок користування мовним матеріалом

Очікувані результати: учні вміють називати місяці, також давати відповідь на запитання «What is your favourite season?»

Форми роботи: індивідуальна, фронтальна, парна, групова.

Обладнання уроку: підручник, картки із завданнями, проектор, ноутбук, інтерактивна дошка.

 

 

 

 

Хід уроку

І. Орг. момент

1.Привітання Song “Hello! Hello!” https://youtu.be/x23rTDl4AMs?si=yJ-Oa0gWUQrWFFBr

- To work on the lesson, we will unite in teams according to the drawings. Them will take your places. (Для роботи на уроці  ми об'єднаємося в команди за малюнками. Займуть свої місця.)

- Name your teams according to the pictures of places.

- The first team - Winter.

- The second team. - Spring.

-The third team. - Summer.

-The four team. - Autumn.

2.  Фонетична зарядка

- Let's start with the English language. Let's do a phonetic charge. Look at the screen and repeat after me. (Для початку налаштуємось на англійську мову. Проведемо фонетичну зарядку. Подивились на екран і повторюємо за мною.)

 3. Перевірка д/з

- And now уou need to place the days of the week in order. (А зараз перевіримо слова. Вам потрібно розмістити дні тижня по порядку)

Працюємо з картками

-Which team coped attaches the work to the blackboard. (Яка команда впоралась прикріпляє роботу на дошку.)

- And now let`s check. Name the days of the week in order. (Називаємо дні тижня по порядку.)

Працюємо на дошці

4.Визначення сьогоднішньої дати.(Робота з календарем) 

- The days of the week are repeated now let's determine today's date. (Дні тижня повторили тепер визначимо сьогоднішню дату)

II. Повідомлення теми і мети

- Today in class we will learn the names of the months, read story, work in teams. Each of you will tell when it is his birthday and complete the calendar with the names of the month. (Сьогодні на уроці ми вивчимо назви місяців, почитаємо історію, пропрацюємо в командах. Кожен з вас розкаже коли в нього день народження і доповнимо календар назвами місяців.)

ІІІ. Основна частина уроку

  1. Працюємо над словами с. 57 Ex.2

-Open your book.

- Look at the pictures at the top of the pages

- Listen to the words and follow. (Слухаємо слова та слідкуємо )

-Listen to me and repeat.

-Repeat after me and translated.

2. Працюємо над історією с. 56 Ex. 1. Task. Listen and read. 

- For the first time we listen  the story.  

-Давайте обговоримо на українській мові про текст.

-Які дійові особи?

–Що ви бачите на малюнках?

–Як гадаєте про що була історія?

–Які нові слова нам зустрілися?

- We read one sentence after me. (Читаємо за мною по одному реченню)

- We read the text in the characters and translate. (Читаємо текст в дійових особах.  І перекладаємо.)

-Чи вірні були здогадки?

3. Фізкультхвилинка

- To relax a bit we will spend a minute of physical education

Фізкульт-хвилика

4. Робота в команді. Робота в друкованому зошиті с. 37 Ex.2

- Complete the Mind-Maps ( Дописати місяці до своєї пори року)

         5. Робота на інтерактивній дошці (Перевірка роботи команди) https://wordwall.net/uk/resource/15251602/english/seasons-months

- Who finished pin on the blackboard  according to  time of year. (Хто виконав прикріпіть на дошку місяці під відповідну пору року.) Коментоване письмо( дописування вправи в зошиті)

       6. Розучування пісні Song «Months of the Year» https://youtu.be/Fe9bnYRzFvk?si=_9QSfCOdqTpKpmNe

 7.Працюємо над фразою

-  And now one by one you will need to answer the questions «What is your favourite season?» Робота в друкованому зошиті с. 37 Ex. 3

ІV. Підведення підсумків уроку

- Evaluate your work in class. Determine the level of achievement and paint the flower in the appropriate color. (Оцініть свою роботу на уроці. Визначте рівень досягнень і зафарбуйте квітку у відповідний колір. )

- Please show me your flowers. (Покажіть будь-ласка мені свої квіточки. )

- What words have we learned today?( Які слова ми сьогодні вивчили?)

- What did you like most about the lesson? (Що вам найбільше сподобалось на уроці?)

- The lesson is over. Goodbye.

doc
Додано
11 січня
Переглядів
171
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку