План-конспект уроку англійської мови у 1 класі
Тема : Кольори
Мета: пізнавальна: вводити, тренувати лексику з теми, вивчити назви нових кольорів;
розвивальна: розвивати пам’ять, увагу, уміння побудувати монологічне мовлення;
виховна: виховувати інтерес до вивчення англійської мови.
Обладнання: картки з кольорами та шкільним приладдям, кульки, малюнок для емоційного настрою.
Тип уроку: комбінований
Хід уроку
І. Організаційний момент.(5 хв)
1. Привітання
2. Розминка
Розмова з казковим гостем : Hello! What’s your name? My name is…
3. Емоційний настрій.
Учні виходять до дошки і прикріплюють свій настрій.
ІІ. Актуалізація опорних знань.
(учні по черзі дістають із «Чарівного мішечка» шкільне приладдя і називають їх: pen, pencil, book, screen, notebook, bag, desk. board, lunchbox, rubber, ruler, table.
ІІІ. Повідомлення теми й мети уроку.
1.Очікувані результати:
Що ми дізнаємось нового?
ІV. Основний зміст уроку.
1.Слово учителя.(3хв)
Як добре, що у нас сьогодні урок. Адже тільки ви зможете мені допомогти в цій непростій ситуації. Справа в тому, що я прокинувшись сьогодні, не знайшла своїх фарб – їх напевне викрали. Залишили тільки якийсь вірш. Давайте разом послухаємо його. А ви спробуйте повторити назви кольорів англійською.
У дворі у нас хлопчина
Теревенив без упину.
-В мене є велосипед,
він червоний, просто red.
Ще є вдома клоун Джек
він чорнявий, тобто black.
І багато є мишей
їхній колір сірий – grey.
Іграшковий є дельфін
Він у нас зелений – green
Жовта-yellow є машинка
І біленька – white сніжинка.
Pink-рожеве кошеня
І малесеньке щеня.
Brown в мене оченята-
Карі, бо я вдався в тата.-
Так з собою говорив
Чи то кольори учив?
Хлопчик просто молодець
І англійської знавець.
Вчитель дає колір і називає, діти ланцюжком передають та повторюють.
I have a pen. It is black. I have a pencil. It is blue. I have a book. It is orange. I have a notebook. It is green. I have a ruler. It is pink. I have a bag. It is red.
Фізкультхвилинка.(3 хв)
Учитель пояснює дітям, що вони мають виконувати команди тільки тоді, коли почують слово «please». Наприклад:
T: Stand up!
Учні не виконують команду.
T: Stand up, please!
Учні виконують команду.
T: Hands on hips!
Учні не виконують команду.
T: Hands on hips, please!
Учні виконують команду.
4. Гра «Yes/No!».(3 хв)
Учитель показує кольорові картки і ставить запитання. Учні відповідають хором.
Наприклад, учитель указує на картку синього кольору.
T: Is it red?
Ps: No, it isn’t.
T: Is it purple?
Ps: No, it isn’t.
T: Is it blue?
Ps: Yes, it is…
Підбираємо кольори до веселкової черепашки і називаємо їх.
Молодці! Ваші побажання обов’язково збудуться!
IV. Закріплення вивченого матеріалу(3хв)
Я вам дарую кульки, англійською balloon, а ви скажіть який колір ви отримали.
V. Підсумки уроку(3 хв)
Ми виконали всі завдання. Гляньте, мої фарби з’явились. Молодці, ви допомогли мені повернути мої фарби і перемогти чорного чоловіка. Ви повернули у наш світ кольори.
T: Stand up, please! Goodbye, children! Ps: Goodbye!