Тема: Happy Birthday
1-А клас
(15.03.2019)
Мета: формувати в учнів ключові компетентності:
вміння вчитися: навати школярів організувати свою навчальну діяльність;
загальнокультурну: використовувати набуті знання, вччити зв`язно висловлюватися;
соціальну: продуктивно співпрацювати в групі, підтримувати взаємини з іншими;
здоров`язберігаючу: дбайливо ставитися до свого здоров`я .
Формувати в учнів предметні компетентності: повторити вивчену лексику з теми «День народження», числівники до 10; повторити літери алфавіту та звуки; продовжувати формувати у дітей навички монологічного та діалогічного мовлення; розвивати навички спілкування англійською мовою; розвивати увагу, пам’ять, уяву, спостережливість; виховувати прагнення вивчати англійську мову;
виховувати культуру спілкування, повагу до однокласників;
виховувати чемність, ввічливість, організованість, дисциплінованість.
Обладнання: дошка, комп`ютер, раздатковий матеріал.
Тип уроку: урок узагальнення та систематизації знань.
Хід уроку
I. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Привітання. Введення в іншомовну атмосферу.
T.: Good morning, dear children!
I am glad to see you. Let’s start our lesson with «Hello song».
Діти вітаються піснею “Hello!” з учителем.
Вправа «How are you»
Діти показують картки з зображенням як вони себе відчувають
T.: How are you?
P.: I `m happy/ I`m sad
2. Повідомлення теми та мети уроку.
T.: The topic of our lesson is “Happy birthday”. Today we’ll go to the birthday party.
II. Основна частина уроку.
1. Повторення лексичного матеріалу введеного на попередніх уроках.
На кожному дні народженні є багато повітряних кульок, різного кольору.
Давайте з вами пригадаємо наші кольори ( на дошці висять кульки різного кольору, діти разом називають кольори).
T.: What colour is it?
P.: It is red/green/orange…
T.: Tell me, what is your favorite colour?
P.: My favorite colour is…(учні називають свій улюблений колір).
2.Закріплення матеріалу. Сheck yourself
Дітям роздані картки із зображенням повітряних кульок.
T.: А зараз ми з вами закріпемо наше вивчення кольорів. У вас на парті лежать картки з зображенням повітряних кульок. Я вам буду називати колір, а ви будете розфаровувати кульку.
Take your pencils. Take your red/green/blue.. pencil and colour it.
Учні по черзі розмальовують кульки в картці.
В кінці учні самостійно перевіряють свої роботи, дивлячись на малюнок на екрані.
2. Гра “Guess the words”.
Учні діляться на дві команди, мають вгадати правильно назване слово і знайти його на дошці.
Перемагає та команда, яка набере більше балів.
3. Практикування в усному мовленні.
T.: Давайте з вами пригадаємо числа, від 1 до 10.
Вчитель показує картки з числами і діти називають число зображене на картці.
T.: You have got flowers, write on these flowers number. How old are you?
Діти пишуть число, скільки їм років і дають відповіді на запитання: How old are you?
P.: I`m seven/six…
4.Фізкультхвилинка.
5. Гра “ Write the pair”.
T.: А тепер давайте ми з вами пограємо та перевіримо як ви вивчили алфавіт.
На дошці написані літери (велика або маленька), діти мають вийти до дошки і написати літеру якої не вистачає.
T.: Скажіть мені, чи є у нас в англійській мові літери які схожі на українські?
P.: Так!
T.:Назвіть мені їх.
Діти називають літери.
6. Повторення букв та звуків.
Учні називають букви та звуки до них.
7. Отримання подарунків.
Використання фрази I have got.
T.: What have you got for every birthday?
P.: Birthday presents!
T.: I have presents for you. Take one present. And now tell me, what have you got?
P.: I have got… (учні називають, що їм дісталось в подарунках).
III. Заключна частина уроку.
8. Пісня «bye bye song»
9. Підсумок уроку. Рефлексія.