Конспект "Одяглась весна у казкове вбрання"

Про матеріал

Конспект уроку розвитку звязного мовлення з використанням методів критичного мислення за посібником Наталії Ковбаски "Спілкуємося українською" 2 клас + матеріали для друку. Стане в нагоді вчителям 2 класу, які працюють за цим зошитом. Створено для уроку авторський матеріал, використано також той, що міститься у вільному доступі в Інтернеті.

Перегляд файлу

  Тема уроку: Одяглась весна у святкове вбрання

  Мета уроку:

       збагачувати мовлення учнів словами, пов’язаними з весною;

       розвивати вміння складати опис на основі уявлень і власного досвіду;

       вчити будувати текст за поданим зачином і кінцівкою;           формувати естетичне сприйняття краси природи весною;            розвивати критичне мислення та творчу уяву.

image 

  Хід уроку

image 

1.  Організаційний момент   Привітання учнів

  Налаштування на роботу за вправою «Передай промінчик»:

Передай добрий настрій сусіду посмішкою і побажай весняного тепла.

image 

2.  Актуалізація знань   Метод: «Мозковий штурм»

— Які асоціації у вас виникають зі словом весна?

  Ключові слова прикріплюються на дошку: сонце, квіти, краплі, жайворонок, зелене листя, тепло, дощик...

image 

3.  Робота з зошитом

  Завдання 1 с.38 визначте «зайві» квіти. Підпишіть весняні квіти

(за малюнками у зошиті) 

  Робота в парах

  Обговорення: Яка квітка тобі найбільше подобається? Чому?

image 

⬇️ Складання опису з опорою на запитання:

       Якого кольору квіточки?

       Як вони розміщені?

       Який аромат?

       Яке враження справляє ця квітка?

Диференційовано для учнів також можна використати картки із завданням «Доповни речення».

image 

  Пелюстки прикріплюються до серцевини на дошці — виходить квітка.   Шаблон запитань на пелюстках:

1.                    Що нового я дізнався сьогодні?

2.                    Що мені було цікаво/приємно на уроці?

3.                    Що я виконав найкраще?

4.                    Що було складно?

5.                    Яку весняну квітку я б намалював зараз?

6.                    Кому б я подарував конвалію і чому?

7.                    imageЯку квітку хотів би посадити навесні і чому?

 

  6. Домашнє завдання

  Склади розповідь на тему: «Моя улюблена весняна квітка»   Додатково: принеси фото чи малюнок весняної природи.

image 

  Методи критичного мислення, які використано:

       «Мозковий штурм»

       «Сенсорна карта»

       «Історичний пазл»

       «Весняна пелюстка»

       «Передай промінчик»

image 

pdf
Додано
24 січня
Переглядів
52
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку