Предмет |
Математика |
||||||
Урок |
№ 101 |
№ 102 |
|||||
Клас |
6-А |
6-Б |
|||||
Дата проведення уроку |
04.04.2019 |
04.04.2019 |
|||||
Тема уроку |
Ділення раціональних чисел |
||||||
Мета уроку
|
Формування предметних компетентностей:
Формування ключових компетентностей:
|
||||||
Тип уроку |
Удосконалення знань та вмінь учнів |
||||||
Форми та методи |
колективна та індивідуальна робота, практичний метод розв’язування завдань, «Мозковий штурм» |
||||||
Наочність та обладнання |
Підручник, опорний конспект |
||||||
Перебіг уроку |
|||||||
№ |
Етапи уроку |
Методи та прийоми. На що звернути увагу |
|||||
І |
Організаційний |
Перевірити готовність учнів до уроку та налаштувати їх на роботу |
|||||
ІІ |
Перевірка домашнього завдання |
Перевірити наявність та якість виконання домашнього завдання та відповісти на запитання учнів, які виникли під час виконання завдань. В індивідуальному порядку перевірити роботи учнів, які потребують додаткової педагогічної уваги. |
|||||
ІІІ |
Мотивація навчальної діяльності |
Девізом сьогоднішнього уроку стануть слова давньогрецького філософа і вченого Аристотеля «Розум полягає не лише в знаннях, але й у вмінні застосовувати ці знання». Скористаємося ними і застосуємо свої знання і вміння на практиці |
|||||
ІV |
Формулювання мети й завдан-ня уроку |
Основна мета уроку — сформулювати правила ділення раціональних чисел, розпочати роботу з вироблення вмінь застосовувати ці правила для розв'язування вправ, що передбачають виконання ділення раціональних чисел |
|||||
V |
Актуалізація опорних знань учнів |
Реклама «Ділення»(«ланцюжок» учнів)
Математичний диктант:
|
|||||
VІ |
Удосконалення знань та вмінь учнів |
Виконати письмово: Колективна робота № 1. Розв’яжи рівняння:
2)
Відповідь:
№ 2. Обчисли: 1) ;
2) ; 1) 2) 3) 4)
Робота в парах: № 1355, № 1362
ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА |
|||||
VІІ |
Робота з учня-ми, які мають початковий рі-вень навчаль-них досягнень |
Індивідуальні консультації
|
|||||
VІІІ |
Підсумки уроку |
Повторюємо правила і властивості ділення раціональних чисел.
|
|||||
ІХ |
Рефлексія |
Вправа «Мікрофон»: Продовжіть думку: • сьогодні на уроці я навчився (-лась)... • найбільше мені запам'яталось ... • я навчився (-лась)... |
|||||
X |
Домашнє завдання |
Вивчити: § 29 Виконати: № 1348, № 1356, № 1059 Повторити: § 24 |
|||||
Відповіді:
В класі:
№ 1355 № 1362
Домашнє завдання:
№ 1348
№ 1356
-3:(-1/16)+98•1/4=х/5;
48+49/2 = х/5;
x = 72,5 • 5;
x= 362,5.
Відповідь: 362,5.
№ 1059