Тема: Мої іграшки.
Мета: Ознайомити з лексикою теми. Навчати діалогічного мовлення за темою.
Відпрацьовувати запитання What is your favourite toy? Have you got a….?
Обладнання: підручник, іграшковий робот, тематичні малюнки, Картки для самостійної роботи, аудіозапис.
Хід уроку
І Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1 Greeting and Aim Привітання і повідомлення теми та мети уроку.
Тема нашого уроку '' Іграшки''. Сьогодні ви навчитеся відповідати на запитання про улюблену іграшку і які іграшки у вас є. Але спочатку ми повторимо тему'' Родина''.
2 Check ok homework Перевірка домашнього завдання.
Тема: Мої іграшки.
Мета: Ознайомити з лексикою теми. Навчати діалогічного мовлення за темою.
Відпрацьовувати запитання What is your favourite toy? Have you got a….?
Обладнання: підручник, іграшковий робот, тематичні малюнки, Картки для самостійної роботи, аудіозапис.
Хід уроку
І Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1 Greeting and Aim Привітання і повідомлення теми та мети уроку.
Тема нашого уроку ‘’ Іграшки’’. Сьогодні ви навчитеся відповідати на запитання про улюблену іграшку і які іграшки у вас є. Але спочатку ми повторимо тему’’ Родина’’.
2 Check ok homework Перевірка домашнього завдання.
Кожен учень виходить до дошки з малюнком сімейного дерева і розповідає про свою родину.
3 Warming up Уведення в іншомовну атмосферу.
“ What have I got in my bag?”
Today I have an unusual thing in my bag/ I don`t usually need it. Can you guess what is it?
Учні ставлять загальні запитання.
Is it big / small?
Is it long / short?
Is it thin / thick?
Is it toy / food?
Is it for work / rest/ sport?
T: You can see this thing on page 35 of your book. Yes, it is a robot.
II Основна частина уроку.
1 Presenting Vocabulary Подання лексичного матеріалу. Діти отримують малюнки і розмальовують малюнки в той колір в який каже вчитель.
Take the picture of the robot and colour the robot red. Take the picture of the drum and colour it green and yellow. Take the picture of the car and colour the car brown. Take the picture of the plane and colour the plane blue. Now look at the pictures on page 35. Point to the robot, drum, car, plane. What colour are they?
2 Reading Подання діалогу для читання.
2.1 Етап підготовки до читання.
Робота зі словами. Look at the list of the toys. Which of these toys have you got? Which of them would you like to have?
2.2 Етап читання.Read the dialogues and complete the table, tick the toys which occur in the text.
2.3 Етап перевірки розуміння прочитаного. Which toy is Eddie talking about?
3 Oral Practice
3.1Відпрацювання запитань.
What is your favourite toy?
Have you got a….?
Бесіда з кожним учнем.
3.2 Робота в парах. Учні складають діалог за зразком Вправа 3 сторінка 36.
4 Playtime Прослуховування аудіозапису і читання вірша за вчителем. Вправа 5 сторінка 36
ІІІ Заключна частина уроку
Homework Скласти розповідь про свою улюблену іграшку.
Summarizing Підведення підсумків уроку
Гра What`s your favourite toy?
Вчитель запитує одного учня, учень відповідає, а наступний відповідає і ще називає улюблену іграшку попередніх дітей.