Конспект уроку
Клас: 7
Тема: Du bist, was du isst.
Мета: опрацювати нові ЛО,вчити вживати їх на рівні фрази та понадфрази;
тренувати вміння усної взаємодії, вміння працювати в парі, групі та самостійно;
розвивати вміння читати текст з метою отримання інформації та можливістю її
застосування у нових мовних ситуаціях; розвивати уміння сприймання на слух.
Очікувані результати: учні повинні оперувати вивченими ЛО на фразовому та понадфразовуму рівнях;розуміти почуте та прочитане й використовува отриману інформацію у нових
cитуаціях; вміти давати корисні поради щодо здорового харчування.
Компетентності, що формуються: спілкування іноземною мовою;екологічна грамотність і здорове життя;уміння вчитись продовж життя;інформаційно-цифрова.
Тип: комбінований
Наочність та обладнання: підручник ,роздатковий матеріал,мультимедійна презентація, мультимедійний проектор, комп‘ютер, кольорові олівці ,аркуші.
Підручник: Team Deutsch A1
Хід уроку
Stundenverlauf
1. Stundenanfang.Початок уроку
1.1 Привітання. Введення у мовне середовище.
GutenTag, liebe Freunde! Wie geht es euch? Wie ist das Wetter heute? Wer fehlt heute?
Wie fühlst du dich?
1.2 Mundgymnastik. Мовна розминка
Beantwortet die Frage. Paararbeit. Робота в парах.
1.3 Повідомлення теми та мети уроку.
Heutiges Thema ist “Du bist ,was du isst”.
Wir werden heute:
- den Wortschaft zum Thema aktualisieren
- den grammatischen Stoff (Modalverb sollen)lernen
- sprachliche Kenntnisse und Können vervollkommnen
- Projekt
2. ІІ. Hauptteil der Stunde. Основна частина уроку.
2.1. Систематизація лексики
Wortschatzarbeit. Buchstabensalat
2.2 Prüfen der Hausaufgaben. Перевірка домашнього завдання.
Was isst du zum Frühstück?
2.3 Hörverstehen.Тренування вмінь сприймання на слух.
-Ü. 13 s.94(Kursbuch)
-Wie frühstückst du?
2.4 Grammatik. Modalverb sollen
- Modalverb sollen KB s.95
- Ü. 21 s.129 (Arbeitsbuch)
2.5 Leseverstehen. Розвиток умінь зорового сприймання тексту.
- lest den Text
-schreibt Tipps
2.6 Entwicklung der Sprachkenntnissen. Розвиток умінь усного продукування.
-Video
- Gesunde Ernährung
- Projekt .Gruppenarbeit .Ernährungspyramide
ІІІ. Stundenende. Завершення заняття.
3.1 Ziehung der Konsequenzen. Підведення підсумків.
3.2 Reflexion. Здійснення рефлексії.
3.3 Erklärung der Hausaufgaben. Пояснення домашнього завдання.
3.4 Begründung der Noten. Виставлення та аргументація оцінок.
3.5 Verabschiedung mit den Schülern. Прощання з учнями
Додаток 1
Buchstabensalat
Schreib die Wörter richtig
LIMCH___________
TEBTUR___________
OTSB_____________
ÜEGSEM___________
ÄKES_____________
LEIFHCS____________
IE_______________
UTRSW___________
BTOR_____________
WERSAS____________
BEIR_______________
ETE_______________
Додаток 2
ERNÄHRUNGSPYRAMIDE