Урок англійської мови у 8 класі
№ 43 Дата 17 лютого
Тема уроку |
«Шкільні та позашкільні гуртки» |
Цілі уроку: |
|
Практична |
1)формування і вдосконалення практичних навичок володіння лексикою 2)розширення лінгвістичного кругозору шляхом уведення в мовлення зразків мовленнєвого висловлювання; 3) повторення й активізація лексики з теми. Закріплення вживання лексики в усному та писемному мовленні. |
Освітня |
1)формування шанобливого ставлення до англомовного етикету, формування зацікавленості до культури країни мови, що вивчається. 2)розвиток навиків якісного засвєння навчального матеріалу |
розвиваюча |
1) розвиток навичок діалогічного та монологічного мовлення. 2) тренування учнів в аудіюванні. 3) формування і розвиток мовленнєвих, інтелектуальних і пізнавальних здібностей. |
Виховна |
1) виховання охайності, шанобливого ставлення до оточуючих, до думок та вподобань інших. 2) формування і розвиток розуміння потреби користуватися англійською мовою у повсякденному спілкуванні |
Обладнання уроку |
розклад уроків, транскрипція слів, картки з орфографічними завданнями, ілюстрації |
Схематичний план уроку
Хід уроку
Етап. Мета. Прийом |
Зміст роботи |
Етап 1. Початок уроку. Організація класу. Бесіда з черговими. Повідомлення цілей уроку. Мета: привітання і організація учнів, налаштування їх на навчання. Прийом: вступне слово вчителя. Бесіда з черговими. |
Good morning, dear pupils. Glad to see you. I hope you are alright today and are ready to work hard at our lesson. Is anybody absent? Why is he (she) absent? Thank you. Well, let´s start our lesson. We have a lot of work to do. Boys and Girls. Let’s sing a song. - Today we will speak about your interests. We will try to find out the differences and likeness in your timetable, we will also remember the words that we learnt last lesson. Also we revise the grammar skills. So it is time to start our work. |
Етап 2. Фонетична зарядка. Мета: удосконалення вимови Прийом: повторення хором за вчителем. |
- Look at the blackboard, please. There are some words on it. Who wants to read them? - Thank you, children. Now please, name the verbs (to wear, to study). Name the words with sounds [t] (technology, art, timetable, literature, to study). Read the names of school subjects (Maths, Literature, English, Information Technology, Spanish, Art ). Can you read the names of the holidays? (New Year, Christmas). - Very good, children! Thank you very much! |
Етап 3. Мовленнєва підготовка (бесіда). Мета: Прийом:
Етап 4: Перевірка домашнього завдання
Прийом: |
T: How are you? Do you like to play? - Yes we do. Children, we are going to play game the “Skype” You can ask different questions. What is your name? What is your favourite colour? Do you like to go shopping? Do you like to play tennis? What is your favourite subject?
- It is time to check up your home task. . Who wants to be the first? |
Етап 5. Актуалізація знань учнів Мета: повторення лексичного матеріалу, розвиток навичок аудіювання, говоріння. Прийом: діалог між вчителем та учнями.
|
- And now it is time to speak about your time-table. Boys, do you remember what does this word mean? You are right. Well, what lessons do you have in your timetable today? (I have Maths, Russian, History, Biology, Literature and P.E. ) ok, what lessons do you have on Saturday? (I have Russian, History, Literature and P.E.) so, what is your favourite school subjects? (My favourite school subject is Art.)
- Thank you very much. - Say what subjects you don t have in your school timetable. - Do you want to learn French or Spanish? - Thank you, children. Well done. |
Етап Формування нових знань. Етап підготовки до читання. Мета: активізувати учнів, підготувати їх до наступного етапу уроку Прийом: мозковий штурм Учитель - учень
Етап 6: Ознайомлення з новою лексикою Мета: розвивати і розширювати словниковий запас Прийом: читання ланцюжком
Етап 7: Аудіювання. Мета: розвиток навиок аудіювання Прийом: слухання тексту, робота з картками
|
New Vocabulary, с.121
перевірки розуміння змісту тексту. Впр. 6 (с. 121)-учні ланцюжком відповідають на запитання. Прослухати текст та виконати завдання на картках.
Match the people club
Simon sport club
Jimmy art club
Den School theatre
Mike English club
Sam photoclub
|
Етап 8. Закріплення вивченого. Мета: Розвиток умінь усного та писемного мовлення. Прийом: письмове самостійне виконання завдання.Робота в парі |
T: Now, it’s time for you do your practice work. 1) Впр. 6 (с. 122-123)-make the dialoge about your after school time. 2) Write the short letter to your Internet friend about your lesson at School Club. |
Етап 9. Підведення підсумків уроку уроку. |
Read you letter, please. Did you like the lesson today? What task did you like most? Which tas difficult for you? |
Етап 10 Оцінювання з коментуванням |
. I liked your active work. Thank you. |
Етап 11. Повідомлення і пояснення домашнього завдання. |
Виконати словникові вправи з теми у ЯКлас. The lesson is over. Good bye! |
Plan of the Lesson