«____»___________.20___ року
Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «за підручником О. М. Гісь, І. В. Філяк»
Тема :Додавання в межах 10.
Мета: закріплювати вміння дітей додавати в межах 10, утворювати рівності на основі складу числа, складати за малюнками приклади на додавання; розвивати мислення , обчислювальні навички дітей; виховувати любов до природи.
Обладнання: конструктор LEGO.підручник, робочий зошит, числовий промінь, розрізні цифри.
Хід уроку
Почнімо наш урок. Девіз нашого уроку:
Вигадуй, пробуй, твори!
Розум, фантазію прояви!
1.Гра «Мовчанка»
До кожного числа, яке показую на числовому промені, додати 3.
Показую число. Учні мовчки обчислюють і показують відповідь розрізними цифрами.
2.Лічба парами.
-Користуючись числовим рядом, полічіть парами від 0 ;від1.
- Полічіть парами у порядку спадання від 10, від9.
. Повідомлення теми та завдань уроку
Сьогодні на уроці ми будемо багаті.
Усе, що ми зустрінемо, треба додавати.
4.ЗВ (закріплення вивченого)
1. ,Робота з підручником
Завдання 1 с.88
Давайте із жабками дружно попливемо,
Потрібні приклади для них знайдемо
-Які приклади потрібні жабкам? ( Ті, результати яких будуть такими, як і число жабки в цьому ж рядку.)
Записуєм ці приклади.
Завдання 2 с.88
Птахи – наші друзі. Це добре всі знають,
То ж люди шпаківні їм виготовляють,
Щоб завжди в домівки шпаки прилітали,
А всі шкідники у садочках зникали.
Міркування .Було 5 шпаківень. Пишемо 5. Коли змайстрували ще шпаківні, їхня кількість збільшилась. Пишемо «+». Їх змайстрували 2. Пишемо 2.Очислюємо: 5 +2 =7. Ми дізнались, що стало 7 шпаківень.
Завдання 3 с.88
. Фізкультхвилинка
. Сиди правильно. Орієнтування у зошиті
. Робота у зошиті з друкованою основою с.41
Пальчикова гімнастика
Робота з підручником
Завдання 4 с.89
- Розгляньте малюнок. Скільки всього речей сушиться? Які речі сушиться? Складіть вираз за малюнком.
Діти пропонують свої варіанти.
Завдання 6 с.89
-Розгляньте малюнок. Складіть і запишіть приклад.
4.Підсумок
. Рефлексія. Бесіда
Чим поповнилися наші знання за цей урок?
5.Рефлексія
. Рефлексія. Вправа «Емоційна ромашка». Дай відповідь цеглинками
У мене все вийшло( зелена)
Було важко( жовта)
Нічого не зрозумів(червона)