Конспект уроку "In the Playground"

Про матеріал
Конспект уроку "In the Playground" для другого класу. Нова українська школа
Перегляд файлу

Тема: In the Playground

Мета: Триєдина:

              Навчальна: Ознайомити учнів з новими лексичними одиницями: swing, slide, sandpit; Вчити учнів використовувати їх в усному та писемному мовленні, Дати учням елементарне уявлення про Present Continuous; Повторити вивчений лексичний матеріал.

              Розвивальна: Розвивати 4 види мовленнєвої діяльності: аудіювання, говоріння, читання, письмо, розвивати фонематичний слух та навички монологічного та діалогічного мовлення, розвивати пам'ять, мислення, увагу, навичку здогадки;

              Виховна: Виховувати любов до англійської мови і толерантне ставлення одне до одного.

Обладнання: Підручник, зошит, презентація, наочний матеріал, аудіо та відеоматеріал.

Тип уроку: Комбінований.

 

Хід уроку

 

I. Організаційна частина

1. Привітання.

Good morning

 

Good morning, good morning.

How are you? How are you?

I'm fine. Thank you.

 

Good afternoon, good afternoon.

How are you? How are you?

I'm fine. Thank you.

 

Good morning children. Tell me how you feel today

(Доброго ранку, діти. Скажіть мені як ви почуваєтесь сьогодні)

 

I'm glad you're feeling good. Let's start the lesson.

 

2. Повідомлення теми і мети уроку.

 

The topic of our lesson is In the Playground

(Тема нашого уроку «На дитячому майданчику»)

А тепер подумайте і скажіть: Що таке «Playground» ?

 

Play – грати.

Ground – земля.

 

Тож, дослівно це перекладається як «земля для гри» - Play ground. Тобто Playground – це дитячий майданчик.

 

3. Фонетична зарядка.

3.1. Пояснення артикуляції звука [η].

Let's listen to the poem

(Давайте послухаємо віршик)

Melli is swimming everyday

Itan is playing in fun game

Molly is reading a good book

Max is getting new netbook

 

ФОНЕТИЧНІ ІГРИ НА УРОКАХ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИСкажіть, який звук постійно повторювався?

У вірші постійно повторюється звук [η].

В яких словах він повторюється? Прочитайте їх та перекладіть.

Звук [η] складається з двох букв – „N” та „G”. Вимовляється майже як наша «Н», але так, ніби ми захворіли та розмовляємо через ніс.

Для того, щоб правильно вимовити звук потрібно піджати язик до піднебіння та вимовити «Н» через ніс.


Now repeat 3 times: [η]

 

3.2. Відпрацювання нового звука в словах.

Let's read these words correctly again

(Давайте прочитаємо ці слова ще раз правильно)

 

Swimming, playing, reading, getting.

 

3.3. Відпрацювання нового звука в грі.

Прочитайте речення та вставте пропущений звук

 

My friend likes study..(ing) E..(ng)lish very much.

 

ІІ. Основна частина

1. Вивчення нового матеріалу

1.1 Пояснювальна бесіда вчителя

Look at this picture

(Подивіться на це малюнок)


Where can children have fun here?

(Де діти тут можуть розважатися?)

Так, діти тут гойдатися на гойдалці, гратися в пісочниці та з’їжджати з гірки.

Проте як же назвати це все англійською?

 

Open your books on page 92

Що робить хлопчик на першому зображенні?

Гойдається на гойдалці.

«Гойдалка», «гойдатися» англійською буде swing. (Вчитель вимовляє слово 2 рази)

Опираючись на правило вимови буквосполучення «ng» вимовимо це слово разом (Діти вимовляють разом з вчителем).

Що робить ця дитина?

Гірка англійською мовою буде Slide. (Вчитель вимовляє слово 2 рази).  repeat after me. (Діти разом з вчителем повторюють слово)

До речі, Slide в англійській мові позначає не тільки слово «гірка», а й «ковзати».

Що роблять ці діти?

Вони грають в пісочниці.

«Пісочниця» англійською мовою буде sandpit. (Вчитель вимовляє слово 2 рази)

Now repeat after me. (Діти разом з вчителем повторюють слово)

 

 

 

 

1.2 Хорове повторення нових слів.

Вправа «Назви слово».

(Вчитель показує вище використані картинки з текстом і діти його називають і повторюють разом з вчителем ще кілька раз)

 

2 Автоматизація дій учнів з вивченим матеріалом.

 

https://wordwall.net/uk/resource/71564667

 

В грі потрібно назвати те що зображене на картинці.

(swing, Slide, sandpit)

 

2.1. Розучування римівки з вивченими словами.

 

Look! We are on the

swings.

We can go high!

We are on the swings.

We can go very high!

 


Подивіться! Ми на гойдалках.

Ми можемо піднятися високо!

Ми на гойдалках.

Ми можемо піднятися дуже високо!

 

3. Фізкульт. Хвилинка

https://youtu.be/2p_x8DDQSEY?si=PPw2pOmxYcQ9t55I

 

4. Пояснення Present Continuous

 

Що ви бачите перед собою зараз? В українській мові для позначення періоду часу, коли ми бачимо чи робимо щось в момент говоріння використовується слово «зараз»: Зараз я читаю книгу, зараз я снідаю, зараз я знаходжуся на уроці.

Проте як же позначити це «зараз» в англійській мові?

 

Present Continuous – це час, який використовується для вираження певної дії, що відбувається прямо зараз, в момент говоріння.

 

Зараз давайте познайомимося з тими, хто допомагає нам в англійській мові вживати слова в Present Continuous.

Це частинки am, is i arе.

 

Проте так склалося, що вони товаришують не з усіма словами.

Наприклад, частинка am товаришує тільки з I.

I am swinging

I am sliding

 

Частинка is товаришує з he, she, it.

He is swinging

She is sliding

 

А от частинка arе товаришує з They, you, we

They are swinging

You are sliding

 

Скажіть, хто був уважний. Хто в реченнях побачив щось цікаве?

Так, це закінчення -ing.

Без нього ми не зможемо побудувати речення в Present Continuous, так що запам’ятайте це.

 

Тож, давайте спробуємо поставити ці слова в Present Continuous.

 

We..(Swing)

I..(Slide)

He..(Skip)

They..(play football)

She..(play with a toy car)

You..(Climb monkey bars)

 

5. Виконання інтерактивних вправ для закріплення вивченого

 

https://wordwall.net/uk/resource/25938747

 

https://wordwall.net/uk/resource/57264802

 

5. Розвиток навичок мовлення. Розбір картини.


Open your books again. Exercise 3

 


(Том і Мія друзі. Вони є на дитячому майданчику. Вони грають в пісочниці. Вони роблять a велика вежа. Вони веселяться.)

 


Let's read together.
Now Let's read one by one. (учні читають текст по 1 реченню і перекладають)

 

3. Заключна частина

1. Підсумкова бесіда

What was the theme of our lesson?

What new words have you learned at this lesson?

What is the English word for гойдалка?

What is the English word for гірка?

What is the English word for пісочниця?

And now I want you to finish the sentences in Ukrainian.

 

З теми я запам’ятав ...

Сьогодні на уроці було важко ...

Мені було цікаво...

 

Well done.

 

2.Оцінювання

You worked very well today.

 

..., well done, you are doing well.

..., not bad, but you need to study this topic a little more.

..., well done, you are actively working, but you need to improve your reading a little.

 

3. Домашне завдання.

Додому виконайте вправу 1 на сторінці 71 в вашому друкованому зошиті. Впишіть те, що ми вивчили на цьому уроці.

 

4. Прощання

- Our lesson is over. Thank you and have a good day. Good bye!

 

 

doc
Пов’язані теми
Англійська мова, Розробки уроків
НУШ
Додано
20 травня
Переглядів
88
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку