Мета: узагальнити вживати у мовленні вивчену лексику теми « Мій робочий день»:години, дні тижня, розпорядок дня; удосконалювати оперування вивченими лексичними одиницями в мовленні; відпрацьовування вживання граматичного часу Present Simple,побудову речень з годинами; розвивати пам'ять, увагу, фонематичний слух, навички роботи з ПК, стимулювати інтерес до вивчення англійської мови, ціннісне ставлення до себе.
Тип уроку: узагальнення й систематизації знань, умінь та навичок
Підсумковий урок
Тема « Різдвяні пригоди»
Конспект уроку з англійської мови у 3 класі з теми « Мій робочий день»
Мета: узагальнити вживати у мовленні вивчену лексику теми « Мій робочий день»:години, дні тижня, розпорядок дня; удосконалювати оперування вивченими лексичними одиницями в мовленні; відпрацьовування вживання граматичного часу Present Simple,побудову речень з годинами; розвивати пам'ять, увагу, фонематичний слух, навички роботи з ПК, стимулювати інтерес до вивчення англійської мови, ціннісне ставлення до себе.
Тип уроку: узагальнення й систематизації знань, умінь та навичок
Обладнання: мультимедійна дошка, комп’ютери, мультимедійна презентація, роздавальний матеріал
Хід уроку
T:Good morning! Nice to see you
PP: Good morning! Nice to see you too.
T: How are you ?(робота в режимі учень-учень)
Slide 1
What season is it now? (winter)
What holidays do we celebrate in winter?( New Year, Christmas!)
Who comes to us in these holidays.( Santa Claus)
We know, I’ve got a letter from Santa. Let’s read.
3 Повідомлення теми уроку
Slide2
Dear children!
I am very sad! I lost my bag with presents for you. Help me please to find my bag. My magic sledge and snowflakes help you.
Santa Claus.
Open the envelop. These are snowflakes-tasks. Let’s read
Task 1 Snowflakes puzzle( фонематичний слух)
Любі діти! Ви зможете мандрувати санками, якщо складете сніжинку. Перед вами сніжинка, в якій було написане слово, але сніжинка була така крихка, що буква загубилась. Знайдіть правильну букву в слово і отримайте квиток в чарівні санки. ( учні складають сніжинки-слова. Потім дивляться, чи співпав колір букви з кольором сніжинки, якщо ні- виправляємо)
Task 2. My day. ( перевірка навичок говоріння )
Oh, tell a story about your day. What do you do in the morning, in the afternoon, in the evening
( учні розповідають про свій день
Slide 3 (про ранок)
I get up at 7 o’clock, do morning exercises, wash face and hands. I have breakfast at half past seven. I go out to school at eight o’clock.
Slide4 (про день)
I have lunch at two o’clock. I do homework at three o’clock. I read book at four o’clock.
Slide5 (про вечір)
In the evening I have dinner at six o’clock. Watch TV, read a book. I feed my cat at seven o’clock.
Опитування учнів When smb get up? So on)
Task 3 Go to the computer( актуалізація вивченої лексики, робота з комп’ютером )
( перевірка граматичних навичок будови речень в Present Simple)
Task 4 Tidy uр
Help to clean the room (скласти діалоги за малюнками)
Slide 6
- Help me, please! Can you dust the bookshelf?
- Yes! And I can sweep the floor too!
Slide 7
- Help me please!Can you water flowers?
- Yes! And I can mop the floor too
Slide 8
- Help me please!Can you walk the dog?
- Yes! And I can feed the god too?
Slide 9
- Help me please!Can you sweep the floor?
- Yes! And I can mop the floor too!
( slide 10)
Task 5 Sing a song (виконання пісні)
Slide 11
Task 6 Are you hungry? Stand up go to the computers and match share for countable and uncountable)
( перевірка уміння вживати форми злічувальних і незлічувальних іменників)
Task 7 ( навички письма)
Make a fanny snake
( вписати слова до малюнків )
І група: apple, banana, salad, pizza
II група: fish, butter, soup, pasta, meat, milk, fruit
III група: sandwich , ice- cream, cornflakes, chicken, potatoes, sausage
Перевірка письма слайд 12
Task 8
Where is Monday? ( діти знаходять дні тижня, які закріплені по всьому класі. А останній день знаходиться поруч з мішком)
Oh! Children what is this? A bag!
Your marks are in the bag
Thank you for your job!