Конспект уроку "Мої смаки і вподобання"

Про матеріал
Розгорнутий конспект уроку за підручником Французька мова 5 клас (Чумак Н., Кривошеєва Т., перший рік навчання)
Перегляд файлу

Тема уроку: Мої смаки і вподобання.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Мета уроку:

практична:

  • розвивати навички читання і слухання; тренувати учнів в монологічному, діалогічному мовленні; удосконалювати вміння логічного викладення думки, вираження своєї власної, робити висновки,  удосконалювати вміння відмінювання дієслів І групи в теперішньому часі, вивчити дні тижня.

розвиваюча:

  •  розвивати увагу, логічне мислення, світогляд учнів за рахунок інформації, здобутої за допомогою французької мови.

виховна:

  • виховувати свідоме ставлення до навчання.

 

Обладнання: дошка, роздатковий матеріал, комп'ютер, підручник, зошит, диск з матеріалами.

 

Хід уроку:
 

І. Початок уроку.

1. Привітання .

P: Bonjours, les enfants! Je suis ravie de vous voir ! Prenez vos places. Comment ça va ? Qui est de service aujour’hui ?(рапорт чергового учня)

E: C’est moi…. É 1est absent.

P : Сьогодні на уроці ми повторимо утворення жіночого роду та множини прикметників, числа від 1 до 10, вивчимо нову лексику та розглянемо відмінювання дієслів I групи в теперішньому часі, вивчимо дні тижня. 

2.Мовленнєва зарядка.

  • Comment tu t’appelles?
  • Comment ça va?
  • Combien de copain as-tu?
  • Comment s’appelle-t-il (elle)?
  1.  Перевірка домашнього завдання.

   P: Розпочнемо наш урок з домашнього завдання.

  • Учні за вибором учителя зачитують домашнє завдання.
  • C:\Users\Ліля\Desktop\Новая папка\Новая папка (2)\DSCN6515.JPG

 

 

P: Зараз ми прослухаємо аудіозапис діалогу  на сторінці  27 і здогадаємось,  яка ж тема нашого уроку.

 

https://image.slidesharecdn.com/tnqnz2apr4y4uwbfvbuy-signature-390b869d1c5bcb12b84ddd4fdc19c489c654fb8ffac568cf15b636c6ecaa5b5f-poli-180903091535/95/1-27-638.jpg?cb=1535966287

(Учні слухають запис)

P: Отже, тема нашого уроку «Мої смаки і вподобання».

  • Faites les exercices ci-dessous. Ex.1,2, p.27-28.

II. Основна частина.

  1. Lexique (Лексика)
  1. Apprends le nouveau lexique. Вивчаємо нову лексику.

 

 

https://image.slidesharecdn.com/tnqnz2apr4y4uwbfvbuy-signature-390b869d1c5bcb12b84ddd4fdc19c489c654fb8ffac568cf15b636c6ecaa5b5f-poli-180903091535/95/1-30-638.jpg?cb=1535966287

  1. Гра «Утворіть слова» (Formez les mots)

Edsan, qiusme, ceveilon, goleclè, rôconltes, animéc.

 

  1. Apprends les jours de la semaine.

Quel jour de la semaine sommes-nous ?

Відео на диску.

  • Гра «Розшифруй» (Dechiffre).

Учням роздаються картки, де,  за допомогою цифр, записані слова. Потрібно відгадати, спираючись на алфавіт, і записати. Виграє той учень, який розшифрує слова.

10.5.21.4.9 – jeudi

4.9.13.1.14.3.8.5 – dimanche

13.5.18.3.18.5.4.9 – mercredi

12.21.14.4.9 – lundi

19.1.13.5.4.9 – samedi

13.1.18.4.9 – mardi

22.5.14.4.18.5.4.9 – vendredi

3. Фізкультхвилинка  “A ram sam sam”

4. Граматика (Grammaire)

   1) Відмінювання дієслів І групи в теперішньому часі.

Результат пошуку зображень за запитом "les verbes du 1er groupe"

Результат пошуку зображень за запитом "les verbes du 1er groupe"

 

Результат пошуку зображень за запитом "les verbes du 1er groupe"

Результат пошуку зображень за запитом "les verbes du 1er groupe"

  1. Ex.6, p.6 (Complète les phrases avec les mots correspondants)

 

https://image.slidesharecdn.com/tnqnz2apr4y4uwbfvbuy-signature-390b869d1c5bcb12b84ddd4fdc19c489c654fb8ffac568cf15b636c6ecaa5b5f-poli-180903091535/95/1-29-638.jpg?cb=1535966287

  1. Phonétique (Фонетика)
    1. Le son [s]

 

 

 

 

 

                

[i]

[s]

 

s                   s         

S     

un poisson

un saladier

 

сC           с   20080519-ice-cream-01.jpgdr-04.jpg

une glace

un citron

boy.gif

un garçon

 

Phonétique :

saladier    personne         glace

citron      poisson           Alice

Sophie     garçon             tasse

[s]-Un ,ciel bleu

      Deux, grands yeux

Trois, nuages

Quatre,images

Cinq longues doits

Et voilà !               

 

  1. Le son [k]

 

 

 

 

 

 

                

[i]

[k]

 

 

Cc  c HNGWOCA38B3SHCANHH8SICAZTR4AFCAXXTUHWCAMXSV8DCAICF4LJCA6PSQ31CAE1T8WACAKXSNF6CAUL2VU4CATHMXKVCAHQX9NMCAS2PILVCA1BRT1CCAEHM4CTCA6QLOACCAXFJGQXCAZY321Z.jpg   une carte

Qu  qu   qu4.jpg

quatre

Kk    k

un skiATTRAXION_3300uOE3JS.jpg

 

 

 Phonétique :

  cаrte     école      flaque     anorak

    cour      raconte                 

    quatre    pourquoi

    képi       ski       rock

[k]-Co co co!

Un coq fait cocorico,

Avec un filtre dans le dos.

Une poule fait cacalaca,

Avec un harmonica.

  1. Ex.5(b),p.34. (Prononce de plus en plus vite)

Le scout mange son casse-croutte cru.

  1. Communication

P : Розіграйте міні-діалог за зразком.

https://image.slidesharecdn.com/tnqnz2apr4y4uwbfvbuy-signature-390b869d1c5bcb12b84ddd4fdc19c489c654fb8ffac568cf15b636c6ecaa5b5f-poli-180903091535/95/1-31-638.jpg?cb=1535966287

III. Заключна частина.

  1. Підбиття підсумків уроку.

 

Ouvrez vos carnets, écrivez le devoir: les exercices 7, page 34. Merci les enfants! Vous avez travaillé bien. Je suis contente de votre travail. Ecoutez les notes et mettez les notes dans vos carnet, je les signe. La leçon est finie. Levez – vous. Au revoir!

 

docx
Додано
11 травня 2020
Переглядів
1320
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку