Конспект уроку німецької мови у 2 класі
на тему:
« Я, моя сім’я та мої друзі »
Підтема: Das ist meine Familie.
Цілі:
Практична: Активізувати лексику по темі «Сім’я».
Учити вести бесіду в комунікативній ситуації «Сім’я мого друга».
Розвивати навички читання, усного мовлення, письма.
Освітня: Навчити учнів логічно будувати усну розповідь про сім’ю.
Розвивальна: Розвивати комунікативні здібності учнів, увагу, пам’ять, мислення учнів.
Удосконалювати вміння монологічного та діалогічного мовлення.
Виховна: Виховувати шанобливе ставлення до сім’ї.
Тип уроку: урок закріплення та застосування знань, умінь та навичок.
Обладнання: підручник, роздатковий матеріал, малюнки учнів (Родове дерево), тематичні картинки, унаочнення для уроку.
Хід уроку
І. Організаційний момент. Привітання, повідомлення теми та цілей уроку. (2хв.)
Der Lehrer begrüßt die Schüler. Die Schüler nehmen Plätze und der Klassenordner teilt mit, wer heute fehlt und welcher Wochentag heute ist.
II. Фонетична розминка (3 хв)
Guten Tag, ich heiße Uta.
Uta heißt auch meine Mutter.
Meine Schwester heißt Konstanze.
Sie kann singen, sie kann tanzen.
Meine Oma heißt Ruth.
Sie ist lustig, sie ist gut.
Mein Vater heißt Ernst.
Er ist klug, er ist ernst.
Mein Opa heißt Günter.
Er ist sportlich, er ist munter.
Фонетична зарядка проводиться з допомогою проектора (зорова опора).
ІІІ. Основна частина уроку. (30 хв)
(Учні повинні вибрати пелюстки зі словами по темі і утворити квіточку. Прочитати і перекласти слова.)
Sonne, Sonne, scheine, scheine!
Auf meine Beine, auf meine Arme,
Auf meinen Kopf, auf mein Haus.
O, Sonne, komm heraus!
O, Sonne, komm heraus!
Учні отримують картки, на яких написані речення без відступів між словами. Потрібно розділити слова, записати речення на картках. Прочитати утворені речення та перекласти.
Фізкультхвилинка. (2 хв) (відео)
5. Розвиток навичок аудіювання та діалогічного мовлення(8 хв)
|
Учні отримують по 3 смужки паперу з репліками. Потрібно поставити речення у правильному порядку і прочитати діалоги.
V. Заключна частина уроку.(3-5хв)
1. Підсумки.
- Kinder, ihr habt heute sehr tüchtig und fleißig gearbeitet. Was war interessant? Was war schwer?
2. Домашнє завдання.
- Macht eure Tagеbücher auf und schreibt die Hausaufgabe auf.
Übung 6, Seite 32 (письмово)
Die Stunde ist zu Ende. Auf Wiedersehen!
In meiner Familie sind fünf Personen.
Meine Großmutter heißt Maria.
Ich habe zwei Bruder- Oleg und Sascha.
In meiner Familie sind fünf Personen.
Meine Großmutter heißt Maria.
Ich habe zwei Bruder-Oleg und Sascha.
In meiner Familie sind fünf Personen.
Meine Großmutter heißt Maria.
Ich habe zwei Bruder-Oleg und Sascha.
In meiner Familie sind fünf Personen.
Meine Großmutter heißt Maria.
Ich habe zwei Bruder-Oleg und Sascha.
Волинський ліцей імені Нестора Літописця
Урок у 2 класі на тему:
« Das ist meine Familie »
(« Я, моя сім᾽я та мої друзі »)
2018