Конспект уроку "Однорівневі списки"

Про матеріал
Конспект уроку з інформатик "Однорівневі списки" для учнів 5 класу загальноосвітнх навчальних закладів
Перегляд файлу

Однорівневі списки.

Цілі:

  • навчальна: сформувати знання та вміння створювати і редагувати списки засобами текстового процесора;
  • розвивальна: розвивати уважність, пам’ять, мовлення, логічне мислення, навички самостійної роботи на комп’ютері;
  • виховна: виховувати самостійність та відповідальність, працелюбність, акуратність у роботі.

Тип уроку: засвоєння нових знань.

Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери, підручники, навчальна презентація.

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • привітання;
  • перевірка присутніх;
  • перевірка готовності учнів до уроку.

IІ. Актуалізація опорних знань

Повторення

  1. Що називають колонтитулами? Як їх створювати?
  2. Для чого використовується режим попереднього перегляду документа? Як його включити?
  3. Які параметри друку можна встановити у вікні Друк?
  4. Як надрукувати кілька сторінок документа?
  5. Як надрукувати фрагмент документа?

 

IІІ. Вивчення нового матеріалу

Списки — послідовність абзаців, що мають спільну позначку(маркер або номер).У вигляді списків можна оформити інструкції до виконання завдання, перелік обов’язків чергового учня, перелік учнів класу.

 Списки бувають нумеровані, маркіровані.

Нумеровані і марковані списки — корисні інструменти форматування для створення списків даних в тексті. Word може автоматично створювати списки будь-якого з цих типів. Доцільно застосовувати марковані списки для зв'язаних між собою, але неврегульованих даних. Нумеровані списки використовуються для однотипних даних, які можна упорядкувати і пронумерувати. Коли створюється нумерований або маркований список, кожен абзац вважається окремим елементом списку і йому привласнюється його порядковий номер або маркер.

IV. Фізкультхвилинка

А зараз, шановні діти давайте поглянемо на екран та  виконаємо вправи.

V. Сприймання й усвідомлення учнями нового матеріалу

Вчитель демонструє за допомогою телевізора, як створити нумерований та маркований списки, змінювати вид маркера чи нумерації.

VI. Самостійне застосування знань у стандартних ситуаціях

Робота за комп’ютером

  1. Повторення правил безпечної поведінки за комп’ютером.
  2. Інструктаж учителя.
  3. Практична робота за комп’ютерами.
  4. Вправи для очей.

VII. Домашнє завдання

VIII. Підбиття підсумків уроку

Рефлексія

Вправи для профілактики короткозорості та порушення зору.

1. Що нового ви сьогодні дізналися?

2. Чого навчилися?

3. Чи виникали труднощі?

ІX. Оцінювання роботи учнів

  1. Що таке списки?
  2. Які бувають списки? Навіщо люди використовують списки?
  3. Як змінити вид маркера?
  4. Де використовують  списки?

ІХ. Домашнє завдання

Знайти в підручниках 5 класу приклади нумерованих і маркованих списків.

 

docx
Додано
8 лютого 2019
Переглядів
1050
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку