Конспект позакласного заходу для учнів з особливими освітніми потребами 10-11 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Мета: розповісти про політичний устрій України
Конспект уроку у 10-A класі
Практична:
1.Навчити дітей розповідати про політичний устрій України
2.навчити учнів обмінюватись репліками політичного устрою України
3.навчити учнів вживати мовні кліше в мовних ситуаціях
Освітня:
1.вчити учнів осмислювати отриману на уроці інформацію та висловлювати своє ставлення до неї
2.розширити лексичний запас дітей
3. удосконалити навички вживання дієслів у теперішньому часі Indefinite та
Perfect
Розвиваюча:
Виховна:
1. тематична лексика
2. підручник
3. граматична таблиця видо-часових форм дієслова
4. Схематичний план уроку
1) Початок уроку |
3 хв. |
2) Фонетична зарядка |
5 хв. |
3) Тренування вживання видо-часових форм дієслова |
8 хв.. |
4) Навчання вмінню репліціювати на почуте висловлювання, використовуючи кліше |
9 хв. |
5) Робота з текстом для домашнього читання |
12 хв. |
6) Подача домашнього завдання |
4 хв. |
7) Підведення підсумків роботи |
3 хв. |
5. Хід уроку
|
Good morning! Who is on duty today? Who is absent? The topic for study is the Political System of Ukraine. You should be able to ask and answer questions about the topic, you will practice in listening trying to achieve direct comprehension and use the target vocabulary in your speech. |
Мета: удосконалення навичок звуковимови, уведення в іншомовну атмосферу, активізація вивченої лексики в усних мовних висловлюваннях
Лексична гра |
Is it necessary for you to be able to speak about political system of the country about major political events? When under what circumstances could you speak on the suggested topic? The situation must be rather official that’s why you should behave and keep up the talk, express your thoughts and opinions in accordance with the situation using appropriate English. But being a good companion means not only speaking abilities but the skill of listening as well. What will you say if you can’t understand a person completely? |
Мета: опрацювати лексику, розвивати діалогічне мовлення
Прийом: опора на схеми
|
Ex.55 p.101 Let’s play “Interpreters” using material of ex.56 p.101 Imagine that you’re interviewing a politician. Invent as many questions as possible to have got the statements given in ex.56 answers to your questions. Do it in writing. Prepare for interview. Now work in pairs. |
4. Навчання вмінню репліціювати на почуте висловлювання, використовуючи кліше
Мета: навчити учнів вживати мовні кліше в мовних ситуаціях
|
The boy is ill Висловіть подив Is he really ill? Спитайте про джерело інформації How do you know? Попросіть пояснення What do you mean? Повідомте дещо, що стосується вас за даною темою I also was ill a month ago and missed classes at school |
5.Робота з текстом для домашнього читання
Task 10 p.123
Мета: перевірити розуміння прочитаного, активізація лексики, повторення правил словотвору, обговорення змісту прочитаного
4) повторення правил словотвору |
What is the story about? Where did the action take place? Who are the main characters of the story? Whom do you sympathize? Find the sentences in the text with the words given below, translate them Write the words formed with suffixes or prefixes and make at least one more new word with each base word using either a suffix or a prefix. |
|
Write down your hometask p.2 Ex.125 |
|
What activity did you like best? What especially difficult for you? |