Unit 3 Lesson 4. People of many professions
Люди багатьох професій. Розвиток навичок усної взаємодії. Робота з лексикою.
Мета:
Обладнання: підручник, робочий зошит, аудіододаток, відео додатки, ноутбук, флеш-картки
Лексичний матеріал: a doctor, a programmer, a vet, a farmer, a shop assistant, a pilot, a teacher, a driver.
Вирази:
Listen and read.
Read and say “Yes” or “No”
Read and match.
Match, ask and answer.
Let’s play.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Greeting. Привітання.
Вірш «Good Morning»
Учитель читає вірш, учні повторюють за ним, а потім розповідають вірш хором.
Good morning, good morning
Good morning to you
Good morning. Good morning.
I am glad to see you!
Учні співають пісню «Hello, hello, how are you?»
-How are you?
-Who is on duty today?
-Who is absent today?
-What day is it today?
-What season is it now?
-What date is it today?
- What is the weather like today?
- Do you like such weather?
- Where are you from?
- Where do you live?
- What parts of body have you got?
2. Aim. Повідомлення теми та мети уроку.
T: Today we are going to speak about professions.
We’ll get to revise some words, and practice them in games, exercises and rhymes. Let’s start our lesson!
3.Уведення в іншомовну атмосферу.
Phonetics Фонетична зарядка
T: But first let`s repeat the pronunciation of the sound and the rhymes after me.
[w] -- walk, wood, want, watch, without
Witty wants to walk in the wood without Willy.
[a] -- apple, black, cat, rat
A black cat ate a fat rat.
ІІ. Основна частина уроку
Підготовка до сприйняття нового лексичного матеріалу.
T: Look at the pictures and guess what they mean. (Робота з флеш-картками)
Look, listen and repeat.
Учитель показує малюнки і ставить питання. Учні хором відповідають. Наприклад, Учитель показує малюнок яйця.
-Is he a doctor?
- No, he is not.
- Is she a teacher?
-Yes, she is. She is a teacher.
Listen and read with eyes. Учні слухають аудіозапис і читають очима.
Read and translate one by one. Діти читають та перекладають фрази по черзі.
Read and say «Yes» or «No» Ex.2 p. 42 Учні читають речення та визначають їх відповідність до прослуханого та прочитаного тексту.
Учні слухають аудіозапис та відповідають на питання:
What is Olenka’s mother?
What is Vlad`s father?
What is Olenka`s father?
What is Vlad`s mother?
Учні повторюють слова та рухи пісні «Clap your hands»
Match, ask and answer. Ex.4 p.43
Учні з’єднують назви професій з малюнками. Ставлять питання What is Jill’s
mother? та відповідають Jill’s mother is a pilot.
Учні отримують флеш-картки з малюнками професій. Вибирається репортер, який ставить питання до учнів класу питання «What is ….’s mother?», використовуючи імена однокласників.
Учні в групах розпитують один одного про професії їх членів сім’ї, застосовуучи вивчені слова.
Вчитель ділить учнів на дві групи за допомогою флеш-карток. Перша група робить внутрішнє коло (їх завдання ставити питання «What is your mother?»), а друга група утворює зовнішнє коло (їх завдання відповідати на питання My mother is …). Кола можна поміняти місцями.
Діти працюють у групах, кожна з яких отримує набір карток: один учень/одна учениця отримує картки з початком слів (словосполучень), другий/друга — із закінченням. Вони мають якнайшвидше скласти ці слова і словосполучення.
Картки можуть бути такими:
teac shop ver assistant dri progr woman ammer police ve ceman t poli pil or ot doct he
ІІІ. Заключна частина уроку
Homework Вивчити лексику даного уроку + Ex.4 p.43
Summarizing
Гра «Chess and say» Учень вибирає флеш-картку та відповідає на питання вчителя.
Т: Today we spoke about people of many professions.
What was the most interesting/difficult task today?
Учні співають пісню «Bye Bye Goodbye»