: формувати вміння застосовувати означення і властивості степеня з цілим показником до обчислення значень виразів і перетворення виразів зі змінними; розвивати логічне мислення,вміння порівнювати,аналізувати і робити висновки. виховувати
Тема Розв'язування вправ
Мета: формувати вміння застосовувати означення і властивості степеня з цілим показником до обчислення значень виразів і перетворення виразів зі змінними; розвивати логічне мислення,вміння порівнювати,аналізувати і робити висновки. виховувати дисциплінованість, працьовитість та позитивне ставлення до навчання
Тип уроку: комбінований
Обладнання: роздавальний матеріал підручник конспект
Хід уроку
І. Організаційний етап.
Кажіть усе, що спаде на думку.
Не обговорюйте і не критикуйте висловлення інших.
Розширення запропонованої ідеї заохочується.
ІІ. Перевірка домашнього завдання
Запитання для фронтального опитування:
ІІІ. Оголошення теми, мети, завдань уроку.
ІV Актуалізація опорних знань
Індивідуальні завдання із подальшою перевіркою
V. Формування вмінь і навичок
Робота з підручником колективно (учні біля дошки)
VI. Підсумки уроку
Робота в парах
В якому з випадків правильно виконано дію?
1) a15 ∙ а -3 = а -5;
2) m-12 : m-8 = m8;
3) (m-3)-5 = m15;
4)
VIІ.. Домашнє завдання
В якому з випадків правильно виконано дію?
1) a15 ∙ а -3 = а -5;
2) m-12 : m-8 = m8;
3) (m-3)-5 = m15;
4)
В якому з випадків правильно виконано дію?
1) a15 ∙ а -3 = а -5;
2) m-12 : m-8 = m8;
3) (m-3)-5 = m15;
4)
В якому з випадків правильно виконано дію?
1) a15 ∙ а -3 = а -5;
2) m-12 : m-8 = m8;
3) (m-3)-5 = m15;
4)
В якому з випадків правильно виконано дію?
1) a15 ∙ а -3 = а -5;
2) m-12 : m-8 = m8;
3) (m-3)-5 = m15;
4)
В якому з випадків правильно виконано дію?
1) a15 ∙ а -3 = а -5;
2) m-12 : m-8 = m8;
3) (m-3)-5 = m15;
4)
В якому з випадків правильно виконано дію?
1) a15 ∙ а -3 = а -5;
2) m-12 : m-8 = m8;
3) (m-3)-5 = m15;
4)
=
=
=
=